آموزشگاه زبان سخن برتر

رپورتاژ آگهی؛

سخن برتر

در موسسه زبان سخن برتر کلاس های مختلف آموزش زبان انگلیسی از جمله کلاس آیلتس (اینجا)، و دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی برگزار می شود.

دوره های آیلتس IELTS در سال های اخیر در ایران و دیگر کشورهای دنیا  و پس از کم شدن از محبوبیت آزمون تافل بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند. یک دوره آیلتس شامل 4 مهارت مختلف زبان می باشد که همه جنبه های زبان انگلیسی را پوشش می دهد. کلاس آیلتس شامل 4 دوره Listening, Reading , Writing و Speaking است.

ما در سخن برتر بهترین کلاس آیلتس IELTS را تضمین می کنیم. اساتید با تجربه دوره آیلتس ما، زبان آموزان را برای آزمون آیلتس کاملا آماده می کنند. شما می توانید با شرکت در دوره های آمادگی Pre IELTS و دوره های آمادگی آیلتس سخن برتر، با خیالی آسوده، سر جلسه امتحان آیلتس قدم بگذارید.  کلاس های آمادگی آیلتس سخن برتر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین

هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای انگلیسی زبان مانند کاانادا، آمریکا، استرالیا، انگلییس و نیوزلند مهارجت می کنند. اغلب این افراد از کمبود دانش زبان انگلیسی رنج برده و پس از مهاجرت به آن کشور به مشکلات زیادی برمیخورند. در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین، ما با تمرکز بر مکالمات روزمره زندگی در خانه، خیابان، خرید و محل کار که یک مهاجر به آنها نیاز دارد، به آن ها کمک می کنیم که دچار مشکلات روزمره ناشی از کمبود دانش زبان انگلیسی در کشورهای خارجی نشوند.

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه تجار

یکی از مشکلات بزرگی که گریبانگیر تاجران ایرانی همیشه بوده است، عدم تسلط به مکالمه زبان انگلیسی است که باعث شده در بسیاری از مذاکرات و معاملات نتوانند از منافع خود دفاع نمایند. در کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی مخصوصی تجار، ما کوشیده ایم تا با تمرکز بر مکالمه تجاری، به آموزش زبان انگلیسی تجاری به تجار عزیز بپردازیم و قدرت آن ها را در معاملات و چانه زنی افزایش دهیم.

دوره آموزش فشرده آیلتس

یکی از بزرگترین مشکلات دانشجویان کمبود وقت برای یادگیری زبان و شرکت در کلاس های یادگیری ایلتس و تافل است. در دوره اموزش فشرده زبان انگلیسی که برای شرکت در آزمون آیلتس و تافل برگزار می شود، شما می توانید در حداقل زمان ممکن به یادگیری روش های پاسخگویی در امتحان های آیلتس و تافل بپردازید و در امتحان های آن شرکت کنید.