سخن برتر

سخن برتر

در آموزشگاه زبان سخن برتر، آموزش زبان ترکی، آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان فرانسوی صورت میگیرد.

بهترین مدرسین زبان ترکی استانبولی

ما با بکارگیری بهترین استادان زبان ترکی استانبولی سعی می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران باشیم. استادان زبان یک موسسه، مهم ترین سرمایه های آنجا هستند و تلاش ما همیشه بر این بوده است تا بهترین استادان زبان ترکی استانبولی را گلچین کنیم. استادان ما می توانند به منزل یا محل کار شما برای تدریس آمده و اگر شما خانم باشید می توانید از امکان تدریس زبان ترکی استانبولی توسط خانم در منزل استفاده نمایید.

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های خانواده زبان ترکی می باشد. زبان های ترکی شامل 35 زبان می شوند که معمولا در آسیای مرکزی مانند ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و … از آن ها استفاده می شود و تقریبا 200 میلیون نفر با آن زبان صحبت می کنند. با مهاجرت ترک های عثمانی به ترکیه امروزی در 1000 سال پیش و تغییرات فراوانی که بر روی زبان آنها شکل گرفت، زبان ترکی استانبولی بوجود آمد. آتاتورک در سال 1928 الفبای عربی را از زبان ترکی استانبولی حذف نمود و الفبای لاتین را با تغییرات جزئی جایگزین آن نمود. وی تعداد زیادی از لغت های عربی و فارسی را نیز از زبان ترکی استانبولی حذف نمود. امروزه حدود 80 میلیون نفر از زبان ترکی استانبولی به عنوان زبان مادری خود استفاده می کنند.

بهترین مدرسین زبان آلمانی

از آنجا که تمام تلاش ما این است که بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشیم، سعی ما همیشه بر این بوده است که از بهترین استادان زبان آلمانی در تهران استفاده کنیم. ما از بین متقاضیان فراوان تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر، تنها تعداد معدودی از آنها را به عنوان استاد زبان آلمانی استخدام می کنیم تا با بالا نگهداشتن کیفیت آموزش، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشیم. استادان ما می توانند به منزل یا محل کار شما برای تدریس آمده و اگر شما خانم باشید می توانید از امکان تدریس زبان آلمانی توسط خانم در منزل استفاده نمایید.

تمرکز بر مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر

برای بهترین آموزشگاه زبان آلمانی بودن کارای زیادی لازم بود انجام شود. ما در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز به آموزش زبان آلمانی میپردازیم و با حذف گرامر در حد ممکن به تدریس زبان آلمانی می پردازیم. در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر کلاس ها به صورت مختلط برگزار می شود.

آمادگی برای آزمون های زبان آلمانی

آزمون های زبان آلمانی برخلاف آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل در سطح های مختلف برگزار میشوند. مثلا در آزمون آیلتس شما در امتحان آیلتس شرکت می کنید و یک نمره بین 1 تا 9 دریافت می کنید اما آزمون های زبان آلمانی به شش آزمون مختلف تقسیم می شود که در زیر آمده است و شما پس از شرکت در آن آزمون و کسب حداقل نمره 65 از 100 مدرک قبولی در آن آزمون را دریافت می کنید. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید همه دوره های مربوط به آزمون های مختلف را بگذرانید. دوره های زبان آلمانی به سطوح زیر تقسیم می شوند:

  • سطوح مقدماتی A1 و A2
  • سطوح میانی B1 و B2
  • سطوح پیشرفته C1 و C2