دردسر خرید محصولات بهداشت جنسی

هر انسان آگاه و مسئولی درباره رابطه جنسی خود اهمیت قائل است و تمام نکات مهم را در نظر می‌گیرد. در یک رابطه جنسی سالم باید مسئولیت چند مورد را به عهده بگیرید که فراهم کردن حس رضایت و خشنودی همسر، در نظر گرفتن احتمال بارداری و مراقبت از سلامت روحی و جسمی خود و شریک‌تان از جمله این موارد است. بنابراین بایستی تمام امکانات لازم را به کار ببرید تا بتوانید یک رابطه جنسی سالم داشته باشید.

قطعاً یکی از بهترین راه‌‌ها برای جلوگیری از بارداری و حفظ سلامت جنسی استفاده از کاندوم است. چنانچه به ماده لاتکس حساسیت دارید، می‌توانید با خرید کاندوم ساگامی از کامش این مشکل را هم برطرف کنید. متاسفانه یکی از مشکلاتی که مانع استفاده از کاندوم می‌شود، دردسر‌های خرید آن است. می‌خواهیم در این مطلب به دردسر‌های خرید کاندوم بپردازیم و راه حلی برای آن پیدا کنیم.

دردسر خرید محصولات بهداشت جنسی

خرید کاندوم از داروخانه

اگر به تازگی ازدواج کرده‌اید و برای خرید کاندوم از داروخانه احساس شرم و خجالت دارید، حتماً به این موارد فکر می‌کنید:

  • نمی‌دانید از کدام متصدی داروخانه کاندوم را بگیرید و ممکن است سراغ متصدی اشتباهی بروید.
  • از این واهمه دارید که یک آشنا یا فامیل شما را در هنگام خرید کاندوم در داروخانه ببیند.
  • اگر داروخانه شلوغ باشد، خرید کاندوم برایتان عذاب آور شده و مجبور می‌شوید ساعات طولانی منتظر شوید تا کمی اطرافتان خلوت شود.
  • برای اینکه به متصدی بگویید چه نوع کاندومی نیاز دارید احساس شرم می‌کنید.

برای مشکلاتی که نام بردیم راه حل‌های مناسبی وجود دارند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید:

۱. داروساز مسئول داروخانه یا متصدیان درباره خرید کاندوم هیچ قضاوتی درباره شما نخواهند داشت زیرا آن‌ها ساعات و روز‌های زیادی است که مشغول فروش دارو و کالای بهداشتی هستند و هیچ نکته خجالت‌آور یا سرگرم کننده‌ای در این باره نمی‌بینند پس درخواست خود را بدون خجالت بیان کنید.

۲. اگر داروخانه شلوغ است، می‌توانید روی یک تکه کاغذ نوع کاندوم مورد نظر خود را بنویسید و به متصدی وسایل بهداشتی بدهید.

۳. داروخانه‌ای را پیدا کنید که کمی از محل زندگی شما دور باشد. (اگر از روبرویی با دوستان در داروخانه احساس شرم می‌کنید).

۴. از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر کاندوم بخرید. در این فروشگاه‌ها می‌توانید سراغ قفسه وسایل بهداشتی رفته و کاندوم مورد نظر خود را بردارید و در صندوق مبلغ آن را پرداخت کنید و دیگر لازم نیست نگران صحبت با متصدی داروخانه باشید.

۵. یک راه حل عالی و بی‌نقص دیگر هم وجود دارد. از فروشگاه‌های آنلاین مانند کامش خرید کنید. در وب سایت این فروشگاه تمام اطلاعات لازم را بدست می‌آورید. می‌توانید گزینه‌های زیادی مانند خرید کاندوم ساگامی ، کاندوم تاخیری، کاندوم کلاسیک و … را مشاهده کرده و سفارش دهید. کالای مورد نظر شما در یک بسته بندی محرمانه به منزل می‌رسد و حتی پیک هم از محتویات بسته اطلاع ندارد. در این روش دقیقاً کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید و هیچ موقعیت عذاب آوری را تجربه نخواهید کرد.

چگونه بهترین کاندوم را انتخاب کنید

حال که دردسر خرید کاندوم برطرف شد، لازم است بدانید بهترین کاندوم برای شما کدام نوع می‌باشد. برای اطلاعات و آگاهی کافی در این باره به سایت کامش مراجعه کنید و در بخش توضیحات هر محصول به ویژگی هر یک توجه نمایید. برای انتخاب بهترین کاندوم موارد زیر را در نظر بگیرید:

کاندوم تاخیری

اگر مایل هستید مدت زمان رابطه جنسی افزایش پیدا کند، می‌توانید از کاندوم تاخیری استفاده کنید. این نوع کاندوم برای آقایانی که مشکلات زود انزالی دارند نیز مناسب می‌باشد.

کاندوم ساگامی

خرید کاندوم ساگامی به افرادی توصیه می‌شود که به ماده لاتکس حساسیت دارند. کاندوم ساگامی از مواد ضد حساسیت و بدون لاتکس درست شده و کیفیت زیادی دارد. این کاندوم بسیاری نازک و مقاوم است و گرمای بدن را هم منتقل می‌کند.

دردسر خرید محصولات بهداشت جنسی

کاندوم کلاسیک

کاندوم‌های کلاسیک از جنس لاتکس هستند و هیچ ویژگی خاصی به همراه ندارند. بنابراین اگر از مدت زمان رابطه جنسی خود رضایت دارید، می‌توانید از این کاندوم‌ها استفاده کنید.

کاندوم رنگی و طعم دار

بسیاری از کارخانه‌های تولید کاندوم از رنگ‌ها و رایحه‌های مختلف برای ساخت کاندوم استفاده می‌کنند زیرا بسیاری از زوج‌ها بوی کاندوم کلاسیک را ناخوشایند می‌دانند. استفاده از این کاندوم ها هم می‌تواند یک گزینه برای تنوع در رابطه جنسی شما و همسرتان باشد.

نکته مهمی که در این زمینه باید مدنظر قرار دهید این است که حتماً برای خرید کاندوم نظر همسر خود را بپرسید، چون باید برای استفاده از آن رضایت دو‌طرفه داشته باشید.

بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید کاندوم‌

فروشگاه آنلاین کامش با ارائه انواع کالا‌های سلامت جنسی، گزینه مناسبی است تا بتوانید دقیقاً کالای مورد نظر خود را تهیه کنید. این فروشگاه تنها کالا‌های با کیفیت و استانداردی را ارائه می‌کند که دارای تاییدیه سازمان بهداشت می‌باشد. توجه داشته باشید که کاندوم برای جلوگیری از بارداری و حفظ سلامت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین تنها یک پارگی یا سوراخ میکروسکوپی هم می‌تواند باعث عبور اسپرم یا میکروب شود و عملاً خاصیت کاندوم را از بین ببرد. تمام کاندوم‌های با کیفیت و استاندارد در کارخانه تست شده‌اند، به طوری که هیچ روزنه‌ای روی آن‌ها نیست. با خرید از فروشگاه آنلاین کامش اطمینان دارید که کالای مورد نظر شما ایمن و استاندارد است.

برای تضمین بهداشت رابطه جنسی خود، اطلاعات و آگاهی کافی کسب کنید و همیشه این اطلاعات را ارتقا دهید. اگر مشکلی در این رابطه دارید، باید تنها به متخصصان و پزشکان مراجعه کنید و راه حل‌ها و درمان‌های سنتی و بی‌اساس را کنار بگذارید. با چشم انداز صحیح و تفکر بالغانه در زندگی خود به آرامش برسید.