سینی‌های کوکتل ناتلی، خوشمزه و فراموش‌نشدنی

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

c1

شیرینی جزئی جدانشدنی از مهمانی‌ها به حساب می‌آید. خواه ظرفی خوش نقش‌ونگار بر روی میز باشد که میزبان با شیرینی‌های خوشمزه آن را پر کرده باشد و خواه جعبه‌ای که مهمان برای چشم روشنی و شیرین کامی با خود به مهمانی می‌برد. اما خیلی وقت‌ها هم میزبان و هم مهمان به اندازه‌ی شیرینی‌ها اعتراض دارند. معمولا شیرینی‌ها و کیک‌ها در تکه‌های بزرگ برش خورده‌اند و به همین خاطر خوردن آن‌ها برای افراد سخت است. به‌خصوص وقتی که شیرینی با چای سرو می‌شود یا مهمان‌ها ترجیح می‌دهند به تناسب اندام و وضعیت سلامت خود بی‌توجه نباشند. گاهی هم میزبان شیرینی را به عنوان دسر و پس از صرف شام تعارف می‌کند و آن وقت است که شیرینی‌های بزرگ طرفداران زیادی ندارند. برای رفع این مشکل چه می‌توان کرد؟ سینی‌های کوکتل یکی از بهترین گزینه‌ها برای رفع این مشکل به حساب می‌آیند.

ناتلی معرفی می‌کند

c2

قنادی ناتلی یکی از قنادی‌های معروف شهر تهران است که چند نوع سینی کوکتل و نمونه‌های مشابه آن را دارد. دو مدل سینی کوکتل میوه‌ای در صدر این لیست قرار دارد. تفاوت این دو سینی در این است که یکی از آن‌ها کوکتل خلالی است و دیگری کوکتل فنجانی. این سینی‌ها از ترکیب میوه‌های مختلف مانند تکه‌های آناناس، توت‌فرنگی، پرتقال و کیوی، با کرم‌های خوشمزه و شیرین همراه با پوششی از ژله تهیه می‌شوند. نقطه‌ی قوت این سینی‌های کوکتل میوه‌ای در اندازه‌های کوچک هر شیرینی است و البته طعم شیرین به اندازه و مناسب آن. برای اینکه اطلاعات شما را تکمیل کنیم باید بگوییم که این دو سینی از نظر تعداد شیرینی‌ها با هم تفاوت دارند. سینی کوکتل خلالی نسبت به مدل فنجانی آن حاوی شیرینی‌های بیشتر اما کوچک‌تری است.

حتی اگر به دلیل ذیق وقت به این مدل شیرینی دسترسی نداشتید، شما می‌توانید نمونه‌ی مشایه آن را خودتان در خانه درست کنید. برای این کار باید محصولی از برند نانالی به نام نان تارت گرد را تهیه کنید و به وسیله دستورالعمل‌هایی ساده برای دورهمی و مهمانی‌های خود کوکتل‌هایی خوشمزه درست کنید.

ناتلی چند سینی مشابه دیگر هم دارد. چند مدل شیرینی تر مجلسی بشقابی مستطیل، تر مجلسی بشقابی مربع، سینی اکلر و سینی چوکوبال. سینی‌های مربع و مستطیلی از شیرینی‌های تر مجلسی بسیار شیک و خوشمزه تشکیل شده‌اند. این شیرینی‌های تر در اندازه‌های کوچک انتخاب شده‌اند، غالبا خامه‌ای و شکلاتی هستند و با تکه‌های میوه نیز پوشش داده شده‌اند. طعم شکلاتی و خامه‌ای همراه با رگه‌هایی از ژله باعث شده است که این سینی‌ها انتخاب بسیار مناسبی برای همراهی با چای یا قهوه در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها باشند. با این سینی‌ها شما می‌توانید از شیرین شدن کام مهمانان خود مطمئن باشید.

ما از دو سینی دیگر نیز نام بردیم. یکی سینی اکلر و دیگری سینی چوکوبال. اول اجازه بدهید کمی در مورد اکلر حرف بزنیم. این شیرینی از کشور فرانسه آمده است و مواد تشکیلدهنده اصلی آن خمیر پفی، کرم قهوه یا شکلات طعم‌دار، شکر و تخم مرغ هستند. اکلر با دو لایه نان نسبتا دراز تهیه شده و با خمیر پفی و خامه‌ی کاستارد یا خامه زده شده در لای آن‌ها پر می‌شود. نان به‌کار رفته در اکلر شبیه به نان مورد استفاده در نان خامه‌ای است. معمولا روی این شیرینی لایه‌ای از کارامل یا شکلات می‌زنند.

با این توضیحات باید بگوییم سینی اکلر ناتلی علاوه بر طعم معرکه‌ای که دارد، ظاهر بسیار چشم‌نواز و رنگارنگی نیز دارد. در هر سینی 7 اکلر کنار هم قرار گرفته‌اند که ماده پوشاننده هر یک متفاوت است. اکلرهای ناتلی با پودر پسته، پودر گردو، پودر نارگیل، پودر بادام، شکلات، خامه‌ی توت‌فرنگی و کارامل پوشیده شده‌اند و تصویری به غایت زیبا به وجود می‌آورند.

c3

سینی چوکوبال نیز شامل شانزده شیرینی گرد و تپل است که طعم و مزه‌ی شکلاتی و شیرینی دارند.

c4

به نظر می‌رسد این سینی‌ها انتخاب بسیار مناسبی برای مهمانی‌های شلوغ هستند. هم سرو و تعارف کردن راحتی دارند و هم با این سینی‌ها خیالتان راحت خواهد ماند که شیرینی زیاد دل مهمانانتان را نمی‌زند و آن‌ها را از غذاهای اصلی غافل نمی‌کند. اگر هم مهمانی شما نوعی مهمانی عصرانه محسوب می‌شود که چه چیزی بهتر از این کوکتل‌های دل‌فریب؟ چون همان‌طور که گفتیم به خاطر اندازه و سایزی که دارند، به راحتی گوشه بشقاب جا می‌گیرند و میل کردنشان نیز با چای و قهوه بسیار آسان است و افراد را به زحمت نمی‌اندازند و موجب اسراف هم نمی‌شوند.

جای دقیق این سینی‌های خوشمزه

ناتلی در تهران چهار شعبه‌ی مختلف دارد. شعبه مرکزی در خیابان سهروردی شمالی و سه شعبه دیگر در پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. شما علاوه بر مراجعه‌ی حضوری، می‌توانید به سایت ناتلی نیز مراجعه کنید و اقدام به ثبت سفارش خود به صورت آنلاین کنید. اگر هم در محدوده‌ی دلیوری باشید که سفارش خود را به شکل رایگان دریافت خواهید کرد.

با سینی‌های کوکتل ناتلی مهمانی‌های فراموش نشدنی خود را برگزار کنید. مطمئن باشید از این خوشمزه‌های کوچک ناامید نخواهید شد.