مبلمان اداری محیط آرا

مبلمان اداری,میز,تجهیزات,کتابخانه,فایلینگ,قیمت میز اداری

محیط آرا mohitara

زیبایی زاییده نظم است ، دعوت به هماهنگی است و تفاوت ،

گوهر جذابیت است و جای ملاقات غریب و آشنا .

شرکت مبلمان اداری محیط آرا بزرگترین تولید کننده سیستم های متنوع مبلمان اداری با اتکا به دانش تولید و مدیریت روز آمد و فعال، پیوسته کوشیده است، منظم ،آشنا ، متفاوت و برتر باشد حال گامی جدید بر پایه فناوری ، نوآوری و خلاقیت در عرصه اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و آموزش برداشته است .

چند نکته آموزشی درباره انتخاب رنگ مناسب را برای مبلمان اداری و دفتر کار:

انتخاب رنگ برای مبلمان اداری و تجهیزات اداری ، به شخصیّت و علایق شما بستگی دارد. اما تحلیل ویژگی های خاص دفتر کار و برنامه ریزی فرآیند ، انتخاب رنگ را آسانتر خواهد کرد. قبل از انتخاب رنگ برای دفتر کار در نظر گرفتن عوامل مختلف مهم است. به عنوان مثال، رنگ تجهیزات اداری می تواند دفتر کار را کوچکتر، بزرگتر، گرمتر یا سردتر کند. در نهایت، اینکه چه رنگی برای دفترتان انتخاب کنید یک انتخاب شخصی است. رنگی را انتخاب کنید که دوست دارید.

دستورالعمل :

قدم اول: اندازه دفتر را مد نظر قرار دهید. اگر مایلید اتاق بزرگتر به نظر برسد، از میز اداری با رنگهای روشن را استفاده کنید.

قدم دوم : هنگام انتخاب رنگ برای اتاق کنفرانس اگر می خواهید حس انرژی و احساس را در فضا ایجاد کنید. از میز کنفرانس با رنگ های گرم استفاده کنید؛ قرمز، سبز زرد.

اگر مایلید تأثیری آرام بخش ایجاد کنید از میز کنفرانس با رنگ های سردی چون سبز و بنفش آبی استفاده کنید .

قدم سوم: به این نکته توجه کنید که آیا میز مدیریت از سایر اتاق های شرکت قابل رؤیت است یا نه. اگر قابل رؤیت است رنگی را انتخاب کنید که در راستای رنگ شرکت باشد و برای یک دفتر اداری ، باید رنگی را انتخاب کنید که هم راستا با رنگ کلی ساختمان و کف باشد.

قدم چهارم: نمونه های تجهیزات اداری را در کنار مبلمان و تزئینات پارچه ای و کتابخانه اداری موجود قرار دهید و ببینید که آیا ترکیب بوجود آمده را می پسندید.

قدم پنجم: اگر رنگ خاصی مد نظرتان نیست، سفید یا خاکستری های خنثی و بژ را برای دیوار و سقف به کار ببرید. حال، در صورت تمایل می توانید از وسایل و ضمائم رنگی استفاده کنید.

قدم ششم: نمونة رنگ شده را در اوقات مختلف روز، با نور و بدون نور بررسی کنید، با توجه به کاربرد دفترتان. توجه داشته باشید که نور چگونه روی رنگ تأثیر می گذارد

برای مشاهده قیمت مبلمان اداری , قیمت میز اداری , قیمت میز مدیریت و مطالب بیشتر به وب سایت محیط آرا مراجعه کنید.

www.mohitara.com