مبلمان اداری آدینا: پیشتاز در طراحی دکوراسیون اداری

شرکت تجهیز دفتر یکتا، ارائه‌دهنده انحصاری محصولات مبلمان اداری آدینا است و به عنوان یکی از پیشتازان طراحی دکوراسیون دفتر کار باور دارد که می‌تواند پاسخی زیبا به سلیقه مشتریان خود بدهد. آدینا به عنوان طراح و تولید کننده مبلمان اداری، با گردآوری مجموعه‌ای از بهترین‌های مبلمان اداری، صندلی اداری، پارتیشن اداری و کانترهای اداری سعی در ارائه کارهای برتر و بی‌نظیر این صنعت دارد. شعار اصلی آدینا، پاسخی زیبا برای سلیقه شما است.

این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان خلاق و با تجربه صنعت چوب و طراحی مبلمان اداری سعی در تلفیق هنر و صنعت بگونه‌ای دارد که مشتریان خود را مشعوف نماید. آدینا با بروزآوری دانش خود در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین ایده‌پردازی در زمینه مبلمان اداری در نظر دارد تا در این صنعت پیشتاز در تغییر و نوآوری باشد.

مبلمان اداری آدینا علاوه بر تولید مجموعه محصولات خود افتخار دارد تا کارهای سفارشی مشتریان را از مرحله ایده تا مرحله نصب و خدمات پس از فروش انجام دهد. گارانتی محصولات آدینا بیان‌گر کیفیت مثال زدنی آن است. آدینا در زمینه طراحی دکوراسیون اداری و تولید مبلمان اداری  فعالیت داشته و در ایران هیچ نمایندگی ندارد.

معنی اسم آدینا

آدینا کلمه‌ای ترکی به معنی کوه است که سعی شده در طراحی لوگوی شرکت نیز این امر مشخص گردد. به‌عبارتی ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم.

رنگ سازمانی ما، متشکل از دو رنگ فیروزه‌ای و سرمه‌ای می‌باشد، انتخاب رنگ فیروزه‌ای بدلیل ایده‌آل‌گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه‌ای بدلیل عملگرا بودن آن است. بر این اساس ما ایده‌آل‌های ذهنی مشتریانمان در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا می‌کنیم و همواره پاسخ‌گوی مشکلات، نظرات و پیشنهادات آن‌ها هستیم.

صندلی اداری

صندلی اداری با برقراری سلامت و حس رضایت کارمندان هر مجموعه تجاری ارتباط مستقیمی دارد. از مهم‌ترین اصول طراحی این صندلی‌ها، بکارگیری اصول ارگونومیک در عین حفظ زیبایی و کارایی است تا علاوه بر القای حس راحتی و درنظر گیری سلامت کارکنان، از ظاهری شکیل و دوست‌داشتنی برخوردار باشد. شرکت تجهیز دفتر یکتا، ضمن تاکید بر رعایت استانداردهای جهانی در طراحی، همواره به دنبال تولید صندلی‌های اداری متناسب با سلیقه روز مشتریان است.

adyina صندلی اداری

میز اداری

شاید هیچ چیز به اندازه میز کار شما، در ایجاد حس رضایتمندی و انگیزش در محل کار شما نقش نداشته باشد. میزهای خوش‌ساخت، همواره به مدیران قدرت می‌دهند. داشتن میزی با طراحی شکیل، که همه افراد به دور آن بنشینند و افکار و ایده های خود را بر روی آن بگذارند،  از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی میز اداری با رنگ‌های متنوع و طراحی بهینه با استفاده از مرغوب‌ترین مواد سازنده و مدرن‌ترین فناوری‌های ساخت و تولید، از مهم‌ترین مسائلی است که آدینا به آن‌ها اهمیت می‌دهد تا شما بتوانید بهترین میزکاری را در اتاق خود داشته باشید و بیش‌تر از همیشه از کار کردن بر روی آن لذت ببرید.

adyina میز اداری

مبل اداری

چه چیزی جز نشستن بر روی یک مبل زیبا و راحت، پس از یک روز سخت کاری، می‌تواند خستگی شما را از تنتان بیرون کند؟ اجازه دهید سوال دیگری از شما برسیم؛ چه چیزی جز داشتن یک دست مبل شکیل و با کلاس، می‌تواند بهترین میزبان و پذیرای مهمان‌های شما باشد؟ ما پاسخ می‌دهیم؛ مبلمان اداری آدینا، با بهره‌گیری از نیروی ماهر، متخصص و خلاق، مفتخر است با طراحی نیم ست‌های اداری متنوع، شیک و راحت متناسب با سلیقه شما، در ایجاد حس راحتی و استراحت خوشایند و نیز میزبانی شایسته از میهمانان شما را یاری دهد.

adyina مبل اداری

سایر محصولات

یک مجموعه اداری و کاری که علاوه بر درنظرگیری سلامت و رضایتمندی کارکنان خود، به ایجاد تصویر مثبت و جذاب در ذهن مراجعه‌کنندگان و مشتریان اهمیت می‌دهد، بایستی از تمامی ظرفیت‌های زیبا‌سازی و بهینه‌سازی محیط کار بهره‌مند گردد و خود را به زیباترین و شایسته‌ترین امکانات و محصولات اداری مجهز نماید. شرکت تجهیز دفتر یکتا، در نظر دارد تا تمامی نیازهای شما در تدارک محیط اداری شیک و متناسب با برند مجموعه را مرتفع سازد. در این راستا این شرکت مفتخر است مجموعه‌ای از سایر محصولات و خدمات اداری اعم از کتابخانه‌های سفارشی، کانتر پذیرش، پارتیشن اداری و سایر خدمات دکوراسیون داخلی را متناسب با سلیقه، ظرفیت مکانی و هزینه مورد نظر شما ارائه دهد.