ماندگار و خوش‌طعم، شیرینی‌های خشک ناتلی

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

ماندگار و خوش‌طعم، شیرینی‌های خشک ناتلی

شیرینی به واسطه‌ی طعم خوشمزه‌ای که دارد، خوش‌یمن است و برای آدم‌ها برکت دارد. در مهمانی‌ها سینی سینی می‌چرخد و کام شیرین می‌کند و همراه لبخند و ضیافت خوشبختی دیگران می‌شود و کمتر فردی یافت می‌شود که بی‌خود و بی‌جهت و صرفا از روی سلیقه دست رد به شیرینی زده و آن را پس بزند. خیلی از آدم‌ها کافی است که پایشان را بگذارند توی قنادی‌ها. با دیدن ویترین‌های خوش رنگ و لعاب، از خود بی خود شده و دوست دارند کیلو کیلو شیرینی بخرند. شاید نوع شیرینی هم برایشان تفاوت چندانی نکند. همین که از کیفیت محصولات آن قنادی مطمئن باشند، آن‌ها را کفایت می‌کند. اما برخی دیگر هم هستند که کمی سخت‌گیری بیشتری دارند و سلیقه و ذائقه‌ی آنان، ایشان را به انتخاب نوع خاصی از شیرینی‌ها می‌کشاند.

همچنین بخوانید : میز صبحانه خود را شاهانه بچینید

به‌طور کلی می‌توان شیرینی‌ها را به دو دسته‌ی اصلی تقسیم کرد. شیرینی‌های تر و خشک. شیرینی‌های تر مانند شیرینی خامه‌ای و رولت دوره ماندگاری کوتاهی دارند و باید حتما در یخچال نگهداری شوند. زیرا هم رطوبت بالایی دارند و هم در ترکیب آن‌ها از تخم‌مرغ و خامه استفاده می‌شود. اگر شیرینی تر بیشتر از یکی دو ساعت بیرون از یخچال بماند، نباید آن را مصرف کرد زیرا احتمال زیادی دارد که آلوده به میکروب شده باشد. بدین ترتیب احتمال بروز مسمومیت را به خصوص در کودکان، سالمندان، خانم‌های باردار، بیماران دچار نقص سیستم ایمنی و کسانی که دچار بیماری‌های زمینه‌ای مثل دیابت هستند، افزایش می‌دهد.

ماندگار و خوش‌طعم، شیرینی‌های خشک ناتلی

گروه دیگر از شیرینی‌ها، شیرینی‌های خشک هستند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به شیرینی دانمارکی، شیرینی کشمشی و مافین اشاره کرد. مدت زمان نگهداری از شیرینی خشک بیشتر است و حتی حدود یک ماه می‌توان آن را در فریزر هم نگهداری کرد.

قنادی‌ها اصولا از هر دو این شیرینی‌ها در دست و بال خود دارند. بستگی دارد شما به کدام یک از آن‌ها علاقه‌ی بیشتری داشته باشید. اما اگر اولویت شما شیرینی خشک است؛ پیشنهاد می‌کنیم برای خرید آن دقت زیادی به خرج دهید. چون همان‌طور که گفتیم به خاطر مدت زمان بالاتر ماندگاری آن، قنادی‌های نامعتبر به راحتی ممکن است محصولات مانده‌ی خود را در صف اول ویترین قرار دهند. برای گریز از این ماجرا باید به قنادی معتبری مراجعه کنید که امتحان خود را در این زمینه‌ها پس داده باشد.

ماندگار و خوش‌طعم، شیرینی‌های خشک ناتلی

ما قنادی ناتلی را پیشنهاد می‌کنیم. یکی از قنادی‌های قدیمی تهران که نامش ضامن کیفیت محصولاتش است. قنادی ناتلی در سبد محصولات خود 40 نوع مختلف شیرینی خشک روزانه دارد. این شیرینی‌ها به صورت روزانه تولید شده و به مشتریان وفادار و قدیمی عرضه می‌شوند. شیرینی‌هایی که به راحتی تا 48 ساعت زمان مصرف و ماندگاری دارند و به خوبی و با موفقیت از آزمون طعم و مزه‌ و کیفیت مشتربیان عبور می‌کنند.

ماندگار و خوش‌طعم، شیرینی‌های خشک ناتلی

شیرینی احری، اشترودل پنیر، اشترودل تمشک، دونات ساده، دونات کرم‌دار، براونی قالبی، دونات شکلاتی، پان شکلات، چیزکیک عسلی، چیزکیک موکا، حلقه دارچین، خانواده چاکلت براونی، ساوارین، شکری برشی، فلورانس، قرابیه، کلوچه خرمایی، کیک صبحانه دو رنگ، کیک صبحانه شکلاتی، گردویی، گیسو با خمیر فندق، مافین شکلاتی، مافین وانیلی، نارگیلی، نازک کنجدی، پادرازی، کراکر شکلات، کشمشی دیسی و دانمارکی سنتی از نمونه شیرینی‌های خشک روزانه‌ی قنادی ناتلی هستند.

شیرینی‌هایی که برشمردیم، این امکان را به شما می‌دهند که بتوانید تازه‌ترین‌ها را با سلیقه خود انتخاب کنید. فقط باید سعی کنید از این گروه به اندازه مصرف روزانه خود خرید نمایید تا بر اثر ماندگی و عدم‌مصرف شیرینی‌ها طعم و مزه اصلی خود را از دست ندهند. این را هم به شما بگوییم که این شیرینی‌ها علاوه بر طعم خوش‌مزه، ظاهر شیک و جذابی نیز دارند. بنابراین می‌توانند بهترین گزینه برای روی میز شما و پذیرایی از مهمانان عزیزتان باشند.

تهیه شیرینی‌های خشک ناتلی به راحتی امکان‌پذیر است. ناتلی در سطح شهر تهران چهار شعبه دارد. شعبه مرکزی در خیابان سهروردی شمالی و سه شعبه دیگر در پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. همچنین شما می‌توانید برای سفارش هر کدام از شیرینی‌های خشک ناتلی به سایت این قنادی مراجعه کنید. امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین در سایت ناتلی وجود دارد. کاری راحت و بی‌دردسر. و البته مناسب برای مقابله با ترافیک و راهی برای صرفه‌جویی در وقت و زمان. این را هم بدانید که اگر در منطقه‌ی دلیوری باشید، سفارش شما به صورت رایگان به دستتان خواهد رسید.