دسرهای مینیاتوری ناتلی

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

بخش پررنگ و مهم در مهمانی‌ها، بخش سرو کردن دسر است. این‌که چطور دسری انتخاب کنیم که مناسب باشد. زیاد شیرین یا چرب نباشد، با غذای اصلی هماهنگی داشته باشد و طعم و مزه‌ی آن نیز با سلیقه و ذائقه‌ی همه یا اکثر مهمان‌ها جور دربیاید. از طرفی کاملا قابل درک است که میزبان موقع برگزار کردن مهمانی، به‌خصوص اگر مهمانی شلوغی باشد و با حضور تعداد زیادی از مهمان‌ها برگزار شود، چقدر با کمبود وقت مواجه شده و امکان رسیدگی به همه‌ی امور را نداشته باشد. پیشنهاد ما خیلی سرراست و مستقیم است. مراجعه به یکی از شعب قنادی ناتلی و تهیه‌ی دسرهای مینیاتوری این قنادی معروف و قدیمی. دسرهایی در اندازه‌های مناسب، مدل‌ها و طعم‌ها متفاوت و البته منطبق بر سلیقه‌ی افراد مختلف. دسرهایی که برای صرف با چای یا قهوه انتخابی معرکه به حساب می‌آیند.

گروه دسرهای مینیاتوری ناتلی شامل 17 نوع مختلف از دسرهایی خوشمزه و متفاوت می‌شود. این دسرها در طعم‌ها و اشکال مختلفی عرضه می‌شوند. چیزکیک انبه، چیز کیک ماست، میلفو با کرم، جنگل سیاه، پوپو، سارتون، نیسو، کارامل، فلامپی، ریلکسیشن، کرادلی، فلامپی مستطیل، موهیتو، شوکوشاه‌توت، فروتفول، موکا و فرولوس. دسرهایی که علاوه بر طعم و ظاهر، اسامی عجیب و زیبایی نیز دارند و به خاطر همین نام‌ها به راحتی در ذهن باقی می‌مانند.

دسرهای مینیاتوری ناتلی

از لحاظ تیپ و طراحی، می‌توان دسرهای مینیاتوری ناتلی را به چهار مدل مختلف تقسیم کرد. دسرهایی که استوانه‌ای هستند، دسرهایی به شکل مستطیل، آن‌هایی که مربعی برش خورده‌اند و دسرهایی حجیم اما جمع‌جور و به شکل نیم‌کره.

چیزکیک انبه، چیزکیک ماست، سارتون، تیسو، کارامل، فلامپی و ریلکسیشن در یک گروه. این دسرها به صورت استوانه‌ای و مرتفع تهیه می‌شوند. ترکیبی از میوه و شکلات، یا چیزکیک‌هایی با طعم محبوب و همه‌پسند. ترکیب رنگی این دسرها قابل توجه است.

دسرهای مینیاتوری ناتلی

گروه بعدی شامل میلفو با کرم، فلامپی مستطیل، موهیتو، شوکوشاه‌توت، فروتفول و موکا می‌شود. این دسرها مستطیل شکل و تا حدی دراز هستند. تنوع رنگی این دسرها حتی قبل از تنوع طعمی آن‌ها به چشم می‌آید. دسرهایی به رنگ قرمز، فسفری، شکلاتی و زرد. تزئین شده با تکه‌ای میوه و پوشش داده شده با شکلات یا خامه.

جنگل سیاه و پوپو دو شیرینی دیگر از گروه دسرهای مینیاتوری ناتلی هستند. دسرهایی که به صورتی مربعی برش خورده‌اند. شکلاتی و قهوه‌ای. تزئین شده با براده‌هایی از شکلات. این دسرها مخلوطی از کیک و خامه هستند.

دسرهای مینیاتوری ناتلی

و در نهایت دسرهای کرادلی و فورلوس. دسرهایی به شکل نیم‌کره و حجیم. فورلوس با شکلاتی تیره پوشیده شده و با خرده‌های ریز گردو تزئین می‌شود. کرادلی نیز یک پایه‌ی بیسکوئیتی ترد دارد و ظاهری قهوه‌ای رنگ.

این دسرها علاوه بر مهمانی‌ها برای برگزاری مجالس جشن و عروسی نیز بسیار مناسب هستند. از دسرهای مینیاتوری می‌توانید به تنهایی یا در میان دسرهای بزرگ استفاده کنید. این کار هم باعش زیباتر دیده شدن مراسم شما می‌شود و هم موجب می‌شود مهمان‌ها لذت دوچندانی ببرند.

ناتلی در چهار نقطه‌ی شهر شعبه دارد. شعبه مرکزی در خیابان سهروردی شمالی، پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. علاوه بر خرید حضوری از یکی از این چهار شعبه، شما می‌توانید با مراجعه به سایت ناتلی، اقدام به خرید آنلاین کنید. اگر در منطقه دلیوری هم باشید که سفارش شما به‌صورت رایگان خدمتتان ارسال خواهد شد.