کیک‌های لاکچری ناتلی انتخابی متفاوت

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

کیک‌های لاکچری ناتلی انتخابی متفاوت

همه ما بارها و بارها از کلمه لوکس استفاده کرده‌ایم. کلمه‌ای لاتین به معنی تجملی که در زبان ما نیز بسیار کاربرد دارد. لوکس‌گرایی یا لاکشری (Luxury) که در اصطلاح عام لاکچری خوانده می‌شود به معنای شکلی از زندگی است که در آن سطح کیفی همه چیز بالا بوده و صاحبان این نوع زندگی معمولا به اجناس و وسایلی که متفاوت، مخصوص و معمولا گران‌تر هستند، تمایل بیشتری دارند. صاحبان زندگی لاکچری تلاش بسیار زیادی برای ایجاد تنوع در زندگی خود دارند و ترجیح می‌دهند هنگام تهیه‌ی هر وسیله یا محصولی، دست به انتخاب منحصربه‌فردی بزنند. به همین دلیل اصطلاح لاکچری به بسیاری از شئونات زندگی این افراد و البته خیلی از ما وارد شده است و بخش زیادی از انتخاب‌های قشر مشخصی از جامعه را تحت‌الشعاع خود قرار داده است. شاید به همین خاطر، بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف نیز در خدمات خود صفحه‌ی تازه‌ای را باز کرده‌اند. صفحه‌ای که در آن محصولات، خدمات، امکانات و کالاهای لوکس و لاکچری عرضه می‌شود.

شیوع این ماجرا آن‌قدر زیاد و سریع بوده و تقاضا برای آن آن‌قدر وجود داشته که بحث کیک‌های لاکچری نیز میان قنادها باب شده است. کیک‌هایی با ظاهر متفاوت. طرح‌ها، رنگ‌ها و طعم‌هایی که همه جا پیدا نمی‌شوند و طرفداران خاص خود را دارند. کیک‌هایی که شبیه نمونه‌های قدیمی خود، در اشکالی تکراری، پشت ویترین قنادی‌ها قرار نمی‌گیرند. کیک‌هایی که در همه قنادی‌ها نیز یافت نمی‌شوند. برای پیدا کردن این کیک‌ها باید به قنادی‌های خاصی مراجعه کنید. قنادی‌های خوش‌فکری که علاوه بر عموم مشتریان خود، آن دسته را که انتخاب‌های متفاوتی دارند یا ترجیح می‌دهند طعم‌های تازه‌ای را امتحان کنند، از قلم نینداخته و به خوبی در مقام پاسخگویی به آن‌ها برمی‌آیند.

کیک‌های لاکچری ناتلی انتخابی متفاوت

به‌طور مثال به قنادی ناتلی مراجعه کنید. شعبه مرکزی این قنادی در خیابان سهروردی قرار دارد و سه شعبه دیگر آن را در پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس به راحتی پیدا خواهید کرد. وارد قنادی ناتلی که شدید، سراغ کیک‌های لاکچری این قنادی قدیمی و معروف را بگیرید. آن وقت به راحتی راهنمایی خواهید شد و اطمینان داریم دست خالی بیرون نخواهید آمد.

قنادی ناتلی انواع کیک‌های مختلف را تهیه و عرضه می‌کند. کیک‌های ساده‌ی مهمانی و دورهمی. کیک‌های متعدد و متنوع تولد. کیک‌های مجلسی و بسیار چشم‌نواز عروسی. کیک‌های یخچالی و کیک‌های یخچالی فیگور. اما در این میان یک مجموعه خاصی از کیک‌های لاکچری ناتلی وجود دارد که این قنادی را در زمینه‌ی عرضه کیک نسبت به دیگر رقیبان خود متمایز می‌کند.

l3

این گروه از کیک‌های ناتلی شامل 13 مدل مختلف می‌شود. مدل‌هایی که هرکدام طعم بی‌نظیر و منحصربه‌فرد خود را دارند. کیک انبه، کیک اورینتال، کیک رنگین‌کمان، کیک مارین، کیک سفید، کیک ریلکسیشن ،کیک انجیر، کیک تیسو، کیک تمشک، کیک مدرن و کیک پرتقالی از انواع مختلف کیک‌های لاکچری ناتلی به حساب می‌آیند. البته ناتلی کیک‌های لاکچری ریلکسیشن و و انجیر خود را در دو مدل متفاوت تولید و عرضه می‌کند. این کیک‌ها معمولا برای 2 تا 8 نفر کافی هستند. ناتلی سعی کرده است که در تهیه این کیک‌ها از مواد اولیه و خوشمزه خارجی استفاده کند. موادی مانند شکلات بلکودا بلژیک و طعم‌دهنده‌های پراتوس و فروتفیل‌های شرکت .fo تا مزه و طعم این کیک‌ها هر سلیقه‌ی مشکل‌پسندی را بتواند راضی کند. موردی که در طراحی ظاهر کیک‌ها نیز لحاظ شده است. به‌طوری که ناتلی تلاش کرده است کیک‌های لاکچری خود را بسیار شیک و خاص طراحی کند. تکه‌هایی از میوه‌های مختلف مانند تمشک، پرتقال، انبه، توت‌فرنگی و انجیر، طراحی رنگارنگ و استفاده از رنگ‌هایی متنوع و بهره بردن از طعم‌هایی متفاوت که گاهی در قنادی‌های دیگر کمتر پیدا می‌شوند مانند استفاده از انبه و انجیر در کیک از ویژگی‌های خاص کیک‌های لاکچری ناتلی هستند.

کیک‌های لاکچری ناتلی در سایت این قنادی نیز قابل مشاهده هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ناتلی حتی اقدام به خرید آنلاین این کیک‌ها کنید. اگر در منطقه‌ی دلیوری هم باشید که ارسال کیک موردنظرتان به صورت رایگان انجام خواهد شد. با کمی گشت‌وگذار در ناتلی و مشاهده انواع محصولات آن، متوجه خواهید شد که این قنادی به راحتی پاسخگوی ذائقه‌های مختلف و متفاوت است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم کیک‌ها و شیرینی‌های این قنادی را از دست ندهید.