ناتلی روز خانواده ایرانی را گرامی می‌دارد

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

ناتلی روز خانواده ایرانی را گرامی می‌دارد

امروز که مثل هر روز بیدار شدید تا بروید سر کار یا دنبال خرید خانه، یا رفتن به مدرسه و دانشگاه یا هر کار روزانه‌ی دیگری که دارید، اگر تقویم را نگاه نکرده باشید یا توی راه تا رسیدن به مقصد به رادیو گوش نداده باشید، احتمال دارد از مناسبت امروز بی‌خبر باشید. مناسبت‌های تقویم گاهی چیزهایی را یاد ما می‌آورند که آن‌قدر لحظه لحظه‌ی زندگی ما به آن آغشته است که توی روزمرگی از خاطر ما می‌روند. امروز روزی است که باید کمی زمان بیشتر برای عزیزترین آدم‌های زندگی خود وقت بگذاریم. چون امروز، 17 بهمن، روز خانواده‌ ایرانی است.

جامعه‌شناسان می‌گویند انسان موجودی اجتماعی است و روند اجتماعی شدن نیز از خانواده شروع می‌شود. خانواده از سال‌های ابتدایی زندگی که فرد آسیب‌پذیرترین دوران عمر خود را سپری می‌کند؛ کنار او است تا از وی حمایت کند و با او تا آخر عمر بماند و در سختی‌ها بهترین حمایت‌گر برای وی باشد. جامعه‌شناسی آن‌قدر بر تاثبرگذاری خانواده واقف بوده که گرایشی به اسم « جامعه‌شناسی خانواده» دارد تا روند تغییرات‌ انسان را در طول زندگی زیرنظر داشته باشد.

خانواده ریشه‌ی ما به حساب می‌آید و انسان نمی‌تواند از ریشه‌های خود جدا شود. خانواده هم‌دم غم ما و شریک شادی ما است. ولی روند تند زندگی گاهی ما را از هم غافل می‌کند. ما نباید فراموش کنیم که امروز همان فردایی است که قرار بوده دور هم بنشینیم، ساعتی با هم گفتگو کنیم و به یکدیگر حال خوب منتقل کنیم.

قنادی ناتلی این روز فرخنده را به شما تبریک می‌گوید و امیدوار است شریک لحظه‌های خوشی شما باشد. ناتلی به عنوان یک قنادی قدیمی و اصیل که تمام هم و غم خود را بر تولیداتی منحصربه‌فرد، به یاد ماندنی و خوشمزه گذاشته است، امیدوار است بتواند با تکیه بر کارنامه‌ی خوبی که در تمام این سال‌ها برای خود گرد آورده، امروز را در کنار شما باشد.

ما پیشنهاد می‌کنیم به یکی از چهار شعبه قنادی ناتلی مراجعه کنید. شعبه اصلی در خیابان سهروردی شمالی و سه شعبه دیگر در پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. ناتلی انواع و اقسام شیرینی، کیک و دسرهای مختلفی را به شما پیشنهاد می‌کند که برای چنین روزی مناسب هستند.

ناتلی روز خانواده ایرانی را گرامی می‌دارد

ما برای شما انواع کوکتل‌ها را داریم. سینی‌هایی مناسب از شیرینی‌های تر مجلسی. شیرینی‌هایی کوچک و دانه‌ای که با تکه‌ای میوه تزئین شده‌اند و به راحتی قابل سرو کردن هستند. یا به شما انواع دسرهای ناتلی را معرفی می‌کنیم. دسرهایی که هم به صورت دانه‌ای در دسترس هستند و هم به شکل کیک‌هایی چند نفره و مخصوص صرف کردن با خانواده. دسرهایی که در طعم و طرح‌هایی مختلف و چشم‌نواز عرضه می‌شوند.

ناتلی روز خانواده ایرانی را گرامی می‌دارد

ناتلی هم کام شما را شیرین می‌کند و هم با انتخاب طرح‌هایی زیبا برای شیرینی، کیک و دسرهای خود به حس بینایی شما نیز احترام می‌گذارد. شما با ورود به قنادی ناتلی می‌توانید به راحتی پیگیر سلیقه‌ی چشایی و زیبایی‌شناسی خود باشید. می‌توانید یکی از کیک‌های یخچالی را برای امشب انتخاب کنید. یا مجموعه‌ای از دسرهای مینیاتوری را. طعم شکلاتی بیشتر دوست دارید یا سلیقه‌تان به قهوه نزدیک‌تر است؟ از طرفداران ژله و میوه هستید یا به بستنی و خامه گرایش بیشتری دارید؟ شاید هم دلتان بیشتر پر بکشد برای شیرینی‌های خشک. در هر حال چشیدن هر کدام از این شیرینی‌ها همراه با جرعه‌ای از یک لیوان چای داغ یا فنجانی از قهوه‌ای خوش‌بو، امشب را می‌تواند در ذهن شما ماندگار کند. امشبی که بهتر است با وجود سنگینی معمول کارهای روز اول هفته یا ترافیک پرازدحام شبانگاهی، در کنار خانواده و با ایشان طی شود.

ناتلی به فکر خاطره‌های خوب شما هست. استفاده از مواد اولیه تازه و باکیفیت، بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های دنیای قنادی و شیرینی‌پزی و ایجاد خلاقیت در طراحی‌های تازه برای شیرینی‌ها و کیک‌ها، شاهدی بر این ادعا هستند. فراموش نکنید که ناتالی برای لحظات خوبی که قرار است امشب در کنار خانواده‌‌ی خود داشته باشید، نقشه‌های خوبی دارد.