پارتیشن اداری

رپورتاژ آگهی؛

مهم ترین خصوصیتی که دیوارها دارند امکان جداسازی کامل یا تقریبی فضاهای مختلف از یکدیگر می باشد . این عملکرد در محیط های اداری و دیگر فضاها می تواند نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون ایفا کند . در عصر حاضر با تغییراتی که در سبک زندگی و تکنولوژی روز و به تبع آن در اندازه و مساحت فضاها ایجاد شده تعریف چهارچوب فعالیت ها نیز تغییر کرده است . امروزه تقسیم فضا به گونه ای انجام می شود که  جریان سیال انرژی و سبک معماری و طراحی داخلی در کل مجموعه قابل حرکت و رویت باشد و وحدت طراحی فضا بوسیله دیوارهای بلند جداگانه از بین نرفته باشد. در اینگونه تقسیم بندی در محیط های اداری به دلیل اشراف مدیریت بر قسمت های مختلف وجود دارد.

پارتیشن های اداری دو جداره به گونه ای ساخته می شوند تا کمترین میزان عبور صدا در محیط حاصل شود . استفاده از شیشه و امکان عبور نور در پارتیشن ها از جمله مزایای این سازه بوده و نقطه قوت استفاده از پارتیشن نسبت به سایر جداکننده ها می باشد .

پارتیشن اداری دوجدار با پوشش ترکیبی پریوال تیپ 8511

مهم ترین کاربرد این پارتیشن ها مناسب می باشد برای جداسازی سالن های کار گروهی ، فضاهای باز اداری ، سالن های کنفرانس ، سایت های رایانه ای و همچنین ایجاد محیطی زیبا و دلنشین

از ویژگی های این پارتیشن ها می توان به امکان هدایت کابل های برق ، تلفن ، شبکه در بین لایه ها ، پوشش چوب با روکش انواع پارچه های طرح دار با نمای منحصر به فرد ، دارای فریم آلومینیومی ظریف ، و محکم با روکش آبکاری کروم مات و براق می باشد.

اگر نیاز به یک پارتیشن اداری دارید که از ویژگی های آن بتوان به امکان هدایت کابل های برق ، تلفن ، شبکه در بین لایه ها ، پوشش انواع شیشه با ضخامت 6 و 8 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف ، دارای فریم آلومینیومی ظریف و محکم با روکش آبکاری کروم مات و براق ، پوشش انواع چوب با ضخامت های 8 و 16 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف اشاره کرد باید

پارتیشن اداری دوجدار با پوشش ترکیبی پریوال تیپ 8516 را مورد استفاده قرار دهید.

اگر به دنبال پارتیشنی با ویژگی های امکان نصب پرده کرکره با مکانیزم ولومی و یا باطومی در بین جداره پارتیشن ، پوشش انواع شیشه با ضخامت 6 و 8 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف ، دارای فریم آلومینیومی ظریف و محکم با روکش آبکاری کروم مات و براق ، پوشش انواع چوب با ضخامت های 8 و 16 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف می باشید بهتر است از پارتیشن اداری دو جدار با پوشش ترکیبی پریوال تیپ 8517 استفاده نمایید.

پارتیشن اداری دوجدار با پوشش ترکیبی پریوال تیپ 8519

با خصوصیاتی چون امکان هدایت کابل های برق ، تلفن ، شبکه در بین لایه ها ، امکان نصب پرده کرکره با مکانیز ولومی و یا باطومی در بین جداره پارتیشن ، پوشش انواع شیشه با ضخامت های 6 و 8 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف ، دارای فریم آلومینیومی ظریف و محکم با روکش آبکاری کروم مات و براق ، پوشش انواع چوب با ضخامت های 8 و 16 میلی متر با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد و یکی از بهترین محصولات محیط آرا می باشد.