شرکت مبین هاست با داشتن فضای کلوکیشن اختصاصی در سه دیتاسنتر مطرح ایران که گلچینی از بهترین خدمات را در دیتاسنتر زیرساخت در دو مرکز امام خمینی و LCT همچنین ارائه خدمات سرور اختصاصی ایران در دیتاسنتر پارس آنلاین تهران مرکز آپادانا و همچنین ارائه سرور اختصاصی از دیتاسنتر تبیان از فیزیک نظری ارائه میکند. برای خرید سرور اختصاصی با کیفیت مبین هاست پلن های متعدد سرور اختصاصی ایران دارد و برای تمام نیاز ها برای خرید سرور اختصاصی ایران راهکار ارائه کرده است . از دیگر کاربرد های خرید سرور اختصاصی ایران :

  • ارائه سرور اختصاصی ایران برای میزبانی سایت
  • ارائه برای گیم سرور ها و ارائه خدمات فایروال سخت افزاری
  • ارائه به عنوان میزبان نرم افرار حسابداری و مدیریت CRM شرکت ها
  • ارائه برای سایت های پر بازید و با ترافیک بالا برای میزبانی بهتر در داخل ایران
  • ارائه برای استریم ویدیو و فیلم در داخل ایران با سرعت بسیار بالا
  • ارائه برای سایت های دولتی و نیمه دولتی برای میزبانی اطلاعات در داخل کشور
  • ارائه برای سرور دانلود مناسب سایت های دانلود و دانلود آهنگ جدید و دانلود نرم افزار

ارائه دهنده خرید هاست پربازدید و نامحدود و با تجربه چندین ساله این افتخار را دارد تا میزبان سایتهای شما عزیزان باشد.در عصر تکنولوژی و ارتباطات، تجارت و کسب و کار شما به محل کار، شهر و یا کشورتان محدود نیست. شما این فرصت را دارید تا با تمام دنیا در تعامل باشید. در این بین امکانات مختلفی پیش روی شما است. مهمترین این امکانات، اینترنت و وب می باشد. با خرید هاست پربازدید داشتن یک وب سایت، شما دیگر محدود به یک نقطه و محل خاص نیستید.از جمله خدمات ارائه شده میتوان به سرویس های میزبانی لینوکس، میزبانی ویندوز، خرید هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی در معتبرترین دیتا سنترهای اروپا و کانادا و همچنین ثبت انواع دامنه های ملی و بین المللی اشاره کرد.تمامی سرویس های میزبانی وب خرید هاست لینوکس و ویندوز هاست باز، بر روی سرورهای پرقدرت با پردازنده های حداقل ۸ هسته ای و حداقل حافظه ۱۶ گیگابایتی در معتبرترین مراکز داده اروپا و امریکا ارائه می شوند.

ویژگی های یک هاست خوب چیست ؟ مطمئنا برای راه اندازی سایت خود یافتن یک شرکت هاستینگ معتبر و مجاز با سرویس مطمئن میزبانی وب هستید