ما در مرکز لیزر و زیبایی دی‌کلینیک میرداماد، از جدیدترین و پیشرفته ترین متدهای از بین بردن و رفع موهای زائد به صورت دائمی استفاده می کنیم.

فراموش نکنید برای کسب نتیجه مناسب و مواجه نشدن با عوارض، انجام لیزر موهای زائد حتما باید در یک کلینیک تخصصی پوست و مو و زیر نظر پزشک با تجربه و متخصص انجام شود.

مزایای لیزر موهای زائد

مهمترین مزیت لیزر موهای زائد راحت شدن از شر موهای زائد بدن به طور دائمی است. تا شما دیگر مجبور نباشید هر چند وقت یکبار اقدام به رفع آنها از طریق روش های قدیمی که بعضا دردناک، پر هزینه و وقت گیر هستند، کنید.

در نگاه اول ممکن است تصور کنید لیزر موهای زائد روشی گران قیمت است. اما اگر دقیق تر و آینده نگرانه تر بررسی کنید، خواهید یافت که این روش به صرفه ترین روش برای از بین بردن موهای زائد خواهد بود. چرا که شما را برای همیشه از پرداخت هزینه موم انداختن، وکس، بند انداختن، اپیلاسیون و… راحت می کند. و همه اینها علاوه بر صرفه جویی در وقت خواهد بود.

همچنین ممکن است شما نیز گاها با مشکل رشد موهای زیر پوستی و عفونت و درد ناشی از آن مواجه شده باشید؛ که در این صورت با استفاده از لیزر موهای زائد این مشکلات نیز برای همیشه حل می شوند.

در نهایت سرعت انجام کار، عوارض کمتر نسبت به سایر روش ها و اعتماد به نفس بالا برای شما از دیگر مزیت های این روش است.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

نکته مهم این است که این روزها دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد استفاده می شود. از این رو اگر دیدید در دو مرکز مختلف از دستگاه های یکسان استفاده می شود؛ اما قیمت ها متفاوت است بهتر است به کیفیت قیمت ارزان تر شک کنید. متاسفانه انجام این عمل در باشگاه های ورزشی و آرایشگاه ها، این روزها موجب شده افراد سودجو با بهره بردن از تبلیغات اغوا کننده و با به خطر انداختن سلامت افراد، بدون هیچگونه تخصصی اقدام به انجام لیزر موهای زائد کنند. اغلب این افراد با کم کردن تعداد شات یا میزان انرژی دستگاه، هزینه یک جلسه استفاده کامل را پایین می آورند؛ و در مقابل تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه بیشتر می شود. پس باز هم توصیه می کنیم برای انجام لیزر موهای زائد تنها به مراکز معتبر، مجوز دار و با سابقه اطمینان کنید.

پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا که این روزها در ایران نیز به دلیل کیفیت بالا و اثرگذاری بالا روی پوست های نژاد ایرانیان، بسیار مورد استقبال قرار گرفته، باید به دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت اشاره کرد.

این دستگاه قدرتمند ساخت کشور امریکا بوده و به دلیل ویژگی های خاص از جمله توانایی تنظیم طول موج و میزان انرژی ساطع شده، دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر در زمینه لیزر موهای زائد است.

لیزر الکساندرایت به دلیل اثرگذاری بالا بر روی موهای تیره و زخیم، از مناسب ترین دستگاه برای انجام لیزر در ایران است.

اما از نظر علمی بهتر است بدانید که به طور کلی دو نوع دستگاه برای رفع موهای زائد وجود دارد. دستگاه های غیرلیزری و لیزری. دستگاه های غیرلزری را به اصطلاح IPL می نامند. این دستگاه ها در واقع از سیستم پرتوهای نوری استفاده می کنند و طبیعتا قدرت آنها از لیزر کمتر است. عیب اصلی دستگاه های غیرلیزری اثرگذاری کمتر، امکان بالاتر سوختگی پوست و احتمال دائمی نبودن اثر آنهاست. هرچند این دستگاه ها دارای قیمت کمتری بوده و طبیعتا هزینه انجام کار با آنها پایین تر است.

سیستم دیگر اما سیستم لیزری است که در انواع مختلفی مثل الکساندرایت و دایود تولید و عرضه می شود. این دستگاه ها دارای قدرت و کارایی بیشتری بوده و عوارض آنها نزدیک به صفر است.

در نهایت هرچند پیشنهاد می کنیم انتخاب نوع دستگاه را بر عهده پزشک بگذارید، اما این انتخاب بهتر است از میان انواع دستگاه های لیزری باشد.

معمولا پزشک شما با توجه به نوع پوست، ضخامت و رنگ مو و ناحیه تحت لیزر موهای زائد، زمان بندی جلسات درمان و نوع دستگاه یا دستگاه های مورد استفاده مناسب شما را انتخاب می کند.

بهترین دستگاه های پر کاربرد در لیزر موهای زائد معمولا شامل موارد زیر هستند:

  • لیزر الکساندرایت
  • لیزر روبی (یاقوت)
  • لیزر یاگ  Nd:YAG
  • سیستم نور پالسی شدید
  • لیزر دایود

نمونه کارهای لیزر موهای زائد

در تصویر زیر می توانید نمونه هایی از اثر لیزر موهای زائد چانه، صورت، ساق پا، بازو، زیر بغل و… را مشاهده کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش دائمی و بی خطر برای از بین بردن و رفع موهای زائد بدن و صورت است. لیزر بهترین راه درمان موهای زائد در تمام نواحی بدن و صورت از جمله چانه، پشت لب، گونه، گردن، دست، پا، کمر و است. در این روش نور لیزر فقط ریشه موهای زائد را تحت تاثیر قرار داده و به نواحی مجاور پوست و بافت های عمیق تر بدن صدمه ای وارد نمی کند و تا کنون عوارضی جز قرمزی و التهاب چند روزه پوست برای این روش گزارش نشده است.

برای آشنایی با سایر خدمات مرکز لیزر و زیبایی دی‏کلینیک میرداماد، می توانید به بخش خدمات وبسایت این کلینیک مراجعه کنید.

https://lasermirdamad.com/services


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید