فرم ابرو برای صورت

ابروها واقعاً می توانند چهره را تغییر دهند. آنها میتوانند در ظاهر، حالتهای شما و حتی بر روی نظر مردم روی شما تاثیر بگذارند، بنابراین بسیار مهم است که از شکل مناسب ابرو که ظاهر شما را متعادل میکند، آگاه باشید. ما در آلامتو همه اطلاعات در مورد انواع صورت و فرم ابرو مناسب صورت را برای شما جمع آوری کرده ایم، بنابراین می توانید با تکیه بر آنها انتخاب درستی داشته باشید.

فرم ابرو مناسب چهره

اولین چیزی که باید بدانید این است که فرمهای مختلف صورت وجود دارد. این واقعا مهم است که بدانید کدام حالت صورت شماست، تا بتوانید هارمونی را به ظاهر خود اضافه کنید. برای اینکه بدانید کدام فرم ابروها مناسب شما هستند، ابتدا شکل صورت خود را مشخص کنید و سپس بررسی کنید که چه نوع ابرویی با آن به نظر می رسد. یک ابروی خوب می تواند ظاهر شما را تغییر دهد یا آن را خراب کند!

با تغییر شکل ابروها میتوانیم به طرز هوشمندانهای نسبت ویژگیهای صورت را تغییر دهیم و توهم شکل کمی متفاوت صورت را ایجاد کنیم. این کار را میتوان با بالا بردن، پایین آوردن یا بلند کردن قاب بالایی با تغییر شکل ابرو انجام داد. به عنوان مثال می توانید با بالا بردن ابروها با ایجاد قوس، صورت مربعی کوتاه را بلندتر نشان دهید، یا اگر دم ابروها را بلندتر کنیم، ناحیه ابرو پهن تر به نظر می رسد و به نوبه خود خط فک باریک تر به نظر می رسد. همه اینها کمی فریبکاری است که با شکل دادن به ابروها به صورت هوشمندانه به دست می آید.

فرم ابرو برای صورت کشیده

افرادی که صورت مستطیلی دارند، پیشانی، استخوان گونه و خط فک تقریباً یکسان و چانه باریکی دارند و اغلب دارای چشمهای بسته و عمیق و بسیار باریک هستند. هدف ما این است که این شکل صورت را کوتاهتر و پهنتر نشان دهیم.

 اگر این نوع صورت شماست، بهترین حالت ابرو برای شما، فرم صاف است. خطوط افقی مستقیم به کوتاهتر نشان دادن صورت شما کمک میکنند، بنابراین آن را متعادل میکنند. برای رسیدن به این ظاهر، سعی کنید تا حد ممکن پایین ابرو را با رعایت شکل اصلی آن صاف کنید. در واقع برای اینکه صورت در شقیقهها کوتاهتر و پهنتر به نظر برسد، بهتر است ابروی منحنی صافتری را با قوس کم عمق و دمهای بلندتر انتخاب کنید.

همچنین بخوانید: راههای تقویت و رشد ابرو

فرم ابرو برای انواع صورت

اگر به سمت ابروهای زاویه دار بروید، خطوط صاف به سمت بالا، به جای متعادل کردن آن، صورت شما را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد. سعی کنید از این شکل اجتناب کنید.

نکات :

·       از ارتفاع دادن به ابروها خودداری کنید، زیرا این کار باعث بلندتر به نظر رسیدن صورت می شود.

·       ابروها را صاف نگه دارید تا توهم صورت کوتاهتر ایجاد شود.

·       فاصله ابروها را بازتر نگه دارید تا توجه را از مرکز صورت دور کنید

·       بالاترین نقطه قوس باید از مرکز ابروها دورتر باشد.

·       ابروها را از زیر به جای بالای ابروها قوس دهید تا چشم ها بازتر شوند.

·       طول دم ها را اضافه کنید تا صورت در شقیقه ها پهن تر به نظر برسد.

فرم ابرو برای صورت بیضی

ابتدا بیایید به ویژگیهایی که یک صورت بیضی شکل دارد نگاه کنیم. پیشانی پهنتر از چانه، استخوانهای گونه برجستهتر و چانه باریک است. اگر این نوع صورت شماست، فرم ابروی عالی برای شما، فرم زاویه دار نرم است. این بدان معناست که مستقیماً به سمت بالا می رود، سپس به آرامی در بالا خم می شود و پایین می رود. مهم است که ابروی شما قوس زیادی نداشته باشد، در غیر این صورت، چهره شما متقارن به نظر نمی رسد.

فرم صورت بیضی به عنوان فرم صورت ایده آل در نظر گرفته می شود زیرا برای بسیاری از سبک های ابرو مناسب است. با این حال، هنوز چند قانون وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید تا به جذاب ترین شکل ابرو در صورت بیضی برسید.

نکات :

·       دقت کنید که ابروهای بیضی را روی صورت بیضی قرار ندهید. میتوانید با اطمینان از اینکه قوس ابروی شما در مرکز ابروها قرار نمی گیرد، از این حالت جلوگیری کنید.

·       کانتور شکل ابرو را نرم نگه دارید تا ابروها بیش از حد تیز یا زاویه دار به نظر نرسند.

فرم ابرو برای صورت گرد

صورت گرد به دلیل پهن بودن آن تقریباً به اندازه بلند بودن، و داشتن ناحیه گونه پهن شناخته شده است. اگر ساختار صورت شما این است، باید به سراغ ابروی کمانی بروید. یعنی ابرویی که از ابتدای ابرو تا وسط آن بالا رفته و سپس به سمت پایین بیاید. خطوطی که ابروها ایجاد میکنند باعث بلندتر نشان دادن صورت شما خواهد شد.

همچنین بخوانید: چگونه خودمان در خانه ابرو برداریم؟

فرم ابرو مناسب برای صورت

از آنجایی که هدف این است که صورت شما کمتر گرد به نظر برسد، باید از ابروی بیش از حد گرد یا صاف خودداری کنید. توجه داشته باشید که ابروهای گرد روی صورت گرد، تنها باعث گردتر دیده شدن آن می شود. هدف این است که این شکل صورت بلندتر و فک باریکتر به نظر برسد. برای ایجاد توهم صورت بلندتر و خط فک باریک تر، قوس بلند نرم و دم بلندتر را انتخاب کنید.

نکات :

·       از ابروهای صاف پهن روی صورت گرد خودداری کنید، زیرا با صورت ناهماهنگ می شود و آن را کوتاه تر نشان می دهد

·       از ابروهای گرد خودداری کنید، زیرا این کار باعث میشود حالت آن گردتر به نظر برسد.

·       از شکلهای تیز و زاویهدار خودداری کنید، زیرا این شکلها انحنای صورت را متوازن نمیکنند.

·       خطوط ابروها را نرم و کمی خمیده در زیر قوس نگه دارید.

·       موهای جلو را به صورت عمودی برس بزنید تا یک عنصر زاویهدار به شکل ابرو اضافه کنید و تعادل را به دست آورید.

·       برای بلندتر شدن صورت، ارتفاع قوس را اضافه کنید.

·       قوس را به مرکز ابرو نزدیک تر نگه دارید تا صورت بیضی تر به نظر برسد.

·       برای ایجاد توهم خط فک باریکتر، به بلندی ابروها اضافه کنید.

همچنین بخوانید: چگونه ابروی براق داشته باشیم؟

سخن آخر

امیدواریم ارائه این مطلب به شما کمک کرده باشد که شکل ابروی خود را بسته به نوع صورت خود انتخاب کنید. همچنین شما باید روش صحیح کار با مداد و سایه ابرو را یاد بگیرید تا بتوانید فرم ابروی خود را به زیباترین حالت ممکن دربیاورید.


نظر خود را بیان کنید