ربات های تلگرام

رپورتاژ آگهی؛

 

شرکت مهندسی کیان تجارت اقدام به ساخت و طراحی انواع ربات در سطح های ساده و حرفه ای با توجه به نیازها و درخواست های شما کرده است،که شما با استفاده از این ربات ها می توانید کسب و کارخود را رونق بخشید. ربات های تلگرام با توجه به دستوراتی که شما در ساخت آن ها اعمال کردید، ساخته می شوند، مدیریت این ربات ها به عهده ی خودتان می باشد و با استفاده از پنل مدیریتی می توانید اطلاعات آن ها را بروز کنید، این ربات ها می توانند در یک مکالمه شخصی یا در یک گروه ایجاد شوند.  طراحی این ربات ها کاملا به صورت اختصاصی می باشد، به نحوی که مشتری ترغیب به استفاده از این ربات ها می شود. شرکت کیان تجارت دارای تیم حرفه ای و مجرب می باشد که باعث شده کیفیت طراحی این ربات ها به طورچشمگیری قابل لمس باشد. با استفاده از ربات های تلگرام می توانید فعالیت های فیزیکی خود را کم و بهینه سازی کنید. نظرات و سفارشات مشتری ها را مشاهده کنید. ارتباط با وب سرویس ها در ربات ها باعث شده است که  ایمیل ها را از طریق حساب تلگرام دریافت کنید، و یا در کل می تواند فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند. بازی های متنوع فکری را برای جلب مشتری بسازید. و دیگراستفاده های کاربردی که خودتان می توانید برای آن ها طرح و برنامه بریزید. نکته ی قابل توجه این است که شما می توانید سایت و ربات خود را به یکدیگر مرتبط کنید. ربات های طراحی شده توسط شرکت مهندسی کیان تجارت ،  هرگز غیرفعال ،آفلاین نمی شوند و سرعت این ربات ها به طرز قابل توجهی، چشمگیر می باشد. شما می توانید محصولات خود را به صورت دسته بندی شده در ربات وارد کنید و بفروش برسانید. ربات ها قابلیت دریافت شماره تماس مشتری را دارد و شما می توانید از شماره های واردشده در ربات برای ارائه تبلیغات جدید یا ارتباط برقرار کردن با مشتری استفاده نمایید. در این جا می توان به چند نمونه از ربات های طراحی شده توسط این شرکت اشاره کرد:

– ربات فروشگاهی که با استفاده از این ربات می توانید محصولات خود را با راحتترین شیوه بفروش برسانید.

@shamsehco_bot

– ربات باشگاه تولد که با عضویت در آن،تولد دوستان خود را هرگز فراموش نخواهید کرد.

@birthdayclubbot

– ربات نظرسنجی که به وسیله ای این ربات می توانید سوالات خود را از دیگران نظر سنجی کنید و با استفاده از آمارهای داده شده به شما،نتیجه گیری کنید.

@hiddenvote_bot

-ربات سوشی موزیک، به وسیله این ربات می توانید دسترسی به بهترین و جدیدترین موزیک های روزداشته باشید.

@soushi_musicbot

ربات نشان دهنده ی قیمت طلا و ارز که شما را از نوسانات قیمت های بازار باخبر می کند.

@ashrafigoldbot

ربات پیشخوان روزنامه  که از منابع مختلف اطلاعات جمع کرده و آن ها را در کانال ها منتشر می کند.

@faghatjahateetela

ربات های ذکر شده در بالا ،تنها بخشی از ربات های طراحی شده توسط این شرکت می باشد. شما با استفاده از ربات معرفی ربات ها می توانید اکثر ربات های ساخته شده توسط این شرکت را مشاهده نمایید.

@kiantc_bot