انواع استخر بادی بچه گانه اینتکس را بشناسید

استخر بادی نمایندگی اینتکس دارای مدل های بسیار زیادی هستند که با قیمت های ارزان و گران می توانید در فروشگاه های رسمی در ایران آنها را خرید کنید ، سایز های آنها نیز در اندازه کوچک ، بزرگ ، ارتفاع بلند ، ارتفاع کوتاه و عمیق و زیاد بلند متفاوت است.

در اصل استخر های بادی کودک سرسره دار و معمولی توسط 2 شرکت بزرگ اینتکس و بست وی از بدنه های پلاستیکی یا pvc ساخته شده اند که در بازار ایران توسط نمایندگی انحصاری اینتکس لند با قیمت های ویژه و تخفیف دار به فروش می رسند.

سایت فروش استخر های بادی کودک

با مراجعه به وب سایت این نمایندگی به آدرس https://www.intexland.ir می توانید انواع استخر بادی اینتکس سرسره دار و بست وی اصلی را برای کودکان و بزرگسالان خرید کنید ، این محصولات بادی دارای طرح ها و اندازه های متغیری هستند تا بتوانید بهترین آنها را با توجه به سلیقه خود و کوکانتان و اندازه محل نصب در نظر گرفته شده خرید و تهیه کنید.

استخر های بادی را در کجا می توان نصب کرد ؟

استخر های بادی بچه گانه و بزرگ سال اصلی معمولی و سرسره دار را می توانید در منزل ، حیاط ، بالکن و پشت بام نصب کنید که خیلی ساده و سریع قابل نصب هستند ، البته توجه داشته باشید که برای نصب و آماده سازی استخر های بادی intex و bestway باید یک پمپ باد داشته باشید اگر قبلا تلمبه باد مخصوص استخر بادی را تهیه نکرده اید باید در زمین خرید از فروشگاه های نمایندگی اینتکس در ایران یک پمپ باد برقی یا دستی نیز خرید کنید تا بتوانید بدنه آنرا باد کنید و آنرا پر آب کننید تا از آن به عنوان استخر شنا ، آب بازی یا استخر توپ کودکان و بزرگتر ها بهره ببرید.

استخر بادی خانگی اینتکس

در فصل های گرم سال بهترین وسیله یا بازی برای همه آب بازی است که امروزه با وجود خانه های آپارتمانی فاقد حیاط باید به استخر های عمومی مراجعه کنید که ناقل بیماری های واگیر خطر ناک هستند و می توانید سلامتی کودکان و افراد بزرگتر را نیز به خطر بیاندازد ، درنتیجه بهترین راه حل خرید یک مدل استخر بادی یا لبه بادی ارزان و کوچک از برند اینتکس یا بست وی است که می توانید آنها را در خانه یا فضای باز نصب کنید و از آن در کنار خانواده و دوستان لذت ببرید.

انواع استخر بادی بچه گانه اینتکس

خرید استخر بادی به عنوان هدیه بچه ها

اگر می خواهید یک هدیه ایمن و مفرح برای کودکانتان خرید کنید استخر های بادی اصلی پلاستیکی اینتکس می تواند بهترین کادو باشد تا کودکان را از بازی با موبایل و کامپیوتر و تلوزیون دور کند و آنها را به سمت بازی های پر تحرک مثل آب بازی در کنار خانواده یا هم سن و سالان سوق دهید ، ضمنا می توانید این استخر ها را در مهدکودک ها یا خانه های بازی نیز استفاده کنید.

مراحل تست استخر های بادی کودکان

استخر های بادی بچه گانه یا بزرگسال و خانوادگی سرسره دار و ساده همگی در کارخانه های سازنده بزرگ اینتکس و بست وی در حین تولید و در مرحله نهایی تست سلامت می شوند و برای جند ساعت باد شده در محلی قرار می گیرند و پس از تایید سلامت فیزیکی بسته بندی می شوند و در تعداد های متفاوت در داخل کارتن مادر قرار می گیرند تا به هیچ وجه در مسیر های ارسالی آسیب نبینند و به همین خاطر این استخرهای اصلی بچه گانه و بزرگسال با سلامت کامل در ایران در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند.

انواع استخر بادی بچه گانه اینتکس

استخر های بادشو چگونه تعمیر می شوند ؟

چنانچه بدنه استخر های بادی در حین استفاده یا بعدها به هر دلیلی دچار پارگی یا سوراخ شدگی شود اصلا هیچ جای نگرانی نیست و به این فکر نباشید که بعد از خرابی باید دور انداخته شوند خیر این محصولات بادی به سادگی توسط چسب های پنچرگیری کارخانه اینتکس قابل تعمیر و آپارات هستند.

مزیت های استخر های بادی اینتکس و بست وی

نصب استخر بادی بسیار راحت و آسان است استخر بادی با انواع پمپ باد در چند دقیقه باد می شود و بدون نیاز به هزینه اضافی بسیار ارزان آماده می شود همچنین در اندازه ها و سایز های مختلف و طرح ها و رنگ های متنوعی برای همه سلیقه ها کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان موجود است ، در صورت خرابی توسط چسب مایع تعمیرات مخصوص اینتکس ترمیم می شوند ، واحد خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس لند می توانید آنها را برای شما تعمیر کند ، قابلیت جابجایی به مکانهای دیگر را دارد ، بسیار کم حجم و کم وزن هستند ضمنا از استخر بادی اینتکس اصلی میتوان برای مصارفی چون استخر توپ کودکان نیز استفاده کنید.

زیرانداز فومی مخصوص استخرهای بادی

برای اینکه بدنه استخر بادی آسیب نبیند روی زمین به اندازه طول و عرض و یا قطر آن از فوم تاتامی یا زیر انداز نرم آماده استفاده کنید تا به کف استخر صدمه وارد نشود و زیر پای افراد نرم باشد ، به اندازه استاندارد بدنه استخرها را باد کنید تا به بدنه استخر بادی و پرس های آن فشاری وارد نشود و برای باد کردن این محصول می توانید از انواع پمپ برقی دو کاره و پمپ دستی بزرگ و کوچک شرکتهای بست وی و اینتکس استفاده کنید.

انواع استخر بادی بچه گانه اینتکس

روکش استخر های بادی کودک

بهتر است از یک روکش برای جلوگیری از مضرات اشعه خورشید و یا ورود گرد و غبار به داخل آب استفاده کنید که به طول عمر استخر شما افزوده شود برای تعویض آب نیز از دریچه مخصوص تخلیه آن استفاده نمایید.

برای خرید انواع مدل های استخر بادی کودک و بزرگسال می توانید به وب سایت فروشگاهی آنلاین https://www.intexland.ir مراجعه کنید و یا با شماره 021-44204854 با نمایندگی اینتکس لند تهران در تماس باشید.