۱-درباره خرید چمن مصنوعی باید بدانیم که نکات بسیار مهمی حائز اهمیت می باشد یکی از آن نکات که مهمترین آن هم می باشد ارتفاع نخ چمن مصنوعی می باشد و همین مورد بسیار مهم است و همین مورد می‌تواند حتی قیمت چمن مصنوعی را هم مشخص کند پس بسیار دقت کنید نسبت به کاربری چمن مصنوعی ارتفاع نخ مناسبی را انتخاب کنید.

۷ نکته بسیار مهم خرید چمن مصنوعی

نکته ای که بسیار مهم است این است که هرچقدر ارتفاع الیاف بلند تر باشد فرش شما بسیار نرم تر می باشد و هر چقدر کوتاه تر باشد شما کمی همانند موکت می شود.

۲-نکته دیگری که بسیار مهم است و رنگ چمن مصنوعی می باشد رنگ چمن مصنوعی باید بسیار سرزنده و تمیز جلوه دهد اگر رنگ آن کدر باشد چمن شما به مرور زمان زشت خواهد شد پس سعی کنید که از وب سایت   grassiran24.comتولید کننده چمن مصنوعی خرید نمایید زیرا این فروشگاه اینترنتی چمن مصنوعی دارای نماد میباشد و نماد اعتماد الکترونیکی که دارد بسیار مهم است و معمولاً این شرکت از رنگ هایی برای نخ های خود استفاده می کند که در بلژیک آلمان و هلند مورد استفاده قرار می گیرد.

۷ نکته بسیار مهم خرید چمن مصنوعی

۳-نکته دیگری که بسیار مهم است معتبر بودن شرکت فروش چمن مصنوعی است زیرا شما هنگام خرید چمن مصنوعی باید به این نکته توجه کنید دلالانی که چمن مصنوعی را دست به دست می کنند خرید نکنید و شرکت‌هایی که دارای سابقه طولانی همانند شرکت ایران چمن هستند یا شرکت نیوساد شرکت ایران نصب خرید نمایید زیرا این شرکت ها معتبرترین ها در ایران عراق افغانستان ارمنستان و حتی روسیه می باشد.

۴-نکته دیگر لایه پشتی چمن مصنوعی می باشد که این لایه به نام بکینگ در بازار نام برده می‌شود و همین لایه بسیار در کیفیت چمن مصنوعی موثر می باشد برخی از این بکینگ ها به قدری محکم هستند که در زمان برش همه نصاب ها دچار مشکل می شوند و همین نکته باعث می شود که این نوع از چمن های مصنوعی را انتخاب نکنند.

نکته دیگری که بسیار مهم است این است که در زمان خرید چمن مصنوعی اگر چمن را خم کنید ببینید که به راحتی خم می‌شود و لایه پشتی آن نرم نرم است بدانید که چمن مصنوعی بسیار خوب و مرغوب میباشد البته حتماً باید توجه کنید که لایه پشتی آن کاملاً آغشته به لایه ای سیاه رنگ باشد.

۵-نکته دیگری که بسیار مهم است قیمت چمن مصنوعی قیمت همیشه در ایران روزانه می باشد و این نکته را باید دقت کنیم که هر کدام از قیمت ها چرا و چطور تغییر کرده اند و همین مورد باعث می شود که شخص برای خرید چمن مصنوعی به چندین وبسایت یا شرکت مراجعه کنند در نهایت چمن‌مصنوعی خوبی خرید نکند نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که چمن مصنوعی با قیمت پتروشیمی و محصولات پتروشیمی روزانه جابجا می شود.

۷ نکته بسیار مهم خرید چمن مصنوعی

و البته نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد این است که چمن های مصنوعی وارداتی معمولاً هم با قیمت بسیار پایین از چین خریداری می شوند و با قیمت گمرک و واقعیت مالیات یک قیمت نجومی می رسد پس برای همین است که برای خرید چمن مصنوعی وب سایتgrassiran24.com را پیشنهاد می دهیم چون قیمت ها و تولیدات آنها کاملاً مصوب هستند.

۶-نکته دیگری که بسیار مهم است این است که چمن مصنوعی برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرد اگر چمن مصنوعی را کاربری آن را مشخص کنیم آن هم کاملا مشخص است خیلی از موارد به شرح زیر است.

شخصی تماس میگیرد و چون نمی داند دقیقا در باغ خود می خواهد از چمن مصنوعی برای فضای سبز استفاده کنند یا اینکه بر روی آن فوتبال بازی کند اینها تفاوت بسیار زیاد چند صد هزار تومانی در هر متر را دارد و نکته اینجاست که باید تکلیف خود را مشخص کند که بیشترین کاربرد چمن مصنوعی برای ایشان چیست زیرا بسیاری از مواقع بسیار ارزانی را می خرند برای محوطه سازی ولی بعد بر روی آن فوتسال بازی میکند و عمر ۱۰ ساله چمن مصنوعی را به ۵ سال تغییر میدهند.

موارد مورد استفاده چمن مصنوعی به شرح زیر می باشد

چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی برای روف گاردن یا بام سبز

چمن مصنوعی برای مدارس

چمن مصنوعی فوتبالی

چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی باغ تالار

چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی راه پله

چمن مصنوعی دیواری

چمن مصنوعی دکوراتیو

دیگر مواردی که حتی برای داخل منزل هم به عنوان فرش استفاده میشود.

۷-آخرین نکته برای خرید چمن مصنوعی نکته بسیار مهمی که فروشندگان چمن مصنوعی به شما نمی گویند این است که وزن هر متر مربع چمن مصنوعی چقدر است برای مثال

در برخی از موارد دیده شده است که هر متر مربع چمن مصنوعی با ارتفاع دو سانت برای مثال ۵ کیلوگرم می باشد ولی در تولیدی دیگر ۳ کیلوگرم می باشد و از آنجایی که مشتری فقط به ارتفاع نخ و مترمربع توجه میکندفراموش می‌کند که این دارای تراکم قوام و مواد مصرفی کمتری نسبت به دیگر فرش های چمن مصنوعی دارد اما این نکته در همین شرکتی که معرفی کردیم هیچ مورد و مسئله ای ندارد و با خیال راحت می توانید از آنها با قیمت مصوب خرید نمایید.