آداب مهمانی عصرانه

عصرانه‌ای بیادماندنی با محصولاتی خوشمزه؛

آداب مهمانی عصرانه

برگزاری مهمانی در تمامی فرهنگ‌ها رفتار و حرکتی مشترک است. انسان‌ها به معاشرت و دورهمی نیاز دارند و از طریق مهمانی‌ها به روح و روان خود کمک می‌کنند که سختی‌های زندگی روزمره را پشت سر بگذارند. البته به شرطی که نه میزبان و نه مهمان‌ها اسیر تجملات برگزاری مراسم نشوند و در نظر داشته باشند هر چه ساده‌تر، بهتر و مهم این است که افراد در کنار هم ساعات خوبی را پشت سر بگذارند.

یکی از انواع مهمانی‌های مرسوم، مهمانی عصرانه است. یک دورهمی عالی که شرایط و مناسک خود را دارد. این مهمانی که در ساعت عصر روز برگزار می‌شود، به سنگینی مهمانی شام نیست و بیشتر به کمک غذاهای سبک و ساده، دسرهای خوشمزه، نوشیدنی‌های مطابق با فصل و شیرینی‌های متنوع برگزار می‌شود. یادمان باشد که هدف از مهمانی عصرانه این است که غذاهای ساده‌تر ترتیب دهیم تا بتوانیم بیشتر با هم گپ بزنیم. پس بهتر است به دنبال تجملات عجیب و غریب نرویم.

انواع نوشیدنی‌های گرم در طعم‌های مختلف و آب‌میوه‌های پرطرفدار بر روی میز عصرانه جای ثابت خود را دارند. انواع کیک و شیرینی نیز هم‌راه مناسبی برای این نوشیدنی‌ها به حساب می‌آیند. برای یک مهمانی عصرانه معمولا از شیرینی‌های بزرگ با خامه، کرم و میوه، انواع کیک، انواع تارت و مافین و دیگر دسرهای خوشمزه استفاده می‌کنند.

عصرانه عالی با کیک تی اس و نانالی

عصرانه عالی با کیک تی اس و نانالی

با توجه به این‌که شیرینی یکی از عناصر اصلی در مهمانی عصرانه است، ما امروز به شما محصولات دو برند خاص را معرفی می‌کنیم. برند نانالی و کیک تی اس. محصولات این دو برند برای مهمانی‌های عصرانه انتخاب بسیار مناسبی هستند. چون تولید آن‌ها به کمک فناوری روز انجام شده و طی آن به کلیه اصول بهداشتی نیز توجه شده است. از طرفی عدم استفاده از مواد افزودنی می‌تواند خیال شما را بابت بهترین انتخاب راحت کند.

m3

برند نانالی برای شما گزینه‌های خوبی روی میز می‌گذارد. شما می‌توانید برای مهمانی عصرانه‌ی خود از میان شیرینی‌های میلفو، کوکی وانیلی، لایه‌ای بادامی، مافین وانیلی و شکلاتی، گاتا، شیرینی خرمایی، پان شکلاتی و پان زردآلو، دانمارکی، پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، کوکی شرقی که یک شیرینی فانتزی با تکه‌های کشمش است، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی که مجموعه‌ای از مارمالاد پرتقال طبیعی و شکلات است و کیک کره‌ای عصرانه، دست به انتخابی سخت زده و تعدادی را انتخاب کنید. این شیرینی‌ها همه به صورت بسته‌بندی هستند و شما می‌توانید آن‌ها را برای مدت زمان طولانی‌تری در منزل نگهداری کنید علاوه بر این که در این شیرینی ها از هیچ گونه مواد افزودنی استفاده نمی شود. اگر هم دوست دارید که خودتان برای مهمان هایتان عصرانه را آماده کنید می توانید از نان گرد تارت نانالی برای تهیه طیف زیادی از انواع تارت ها استفاده کنید و همین طور از نان والوان نانالی برای اسنک های سبک عصرانه.

m4

کیک تی اس هم دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. این برند کیک‌ها و دسرهایی را تولید می‌کند که غالبا عمر نگهداری پنج روزه یا یک هفته‌ای دارند. مانند انواع چیزکیک‌ها، کیک‌های شکلاتی، میوه‌ای، مافین، تارت و پای، موس و ترامیسو. شما با کیک تی اس برای مهمانی عصرانه‌ی خود گزینه‌های زیادی روی میز دارید.

m5

کیک‌های ترامیسو و شکلاتی، انواع مختلف کیک‌های میوه‌ای، کیک هویج و کیک کاپوچینو، کیک مکزیکی، کیک پروفیترول، کیک گرین تی، پای سیب سه گوش، کیک کارامل اسفنجی، کیک پره بادام، رولت شکلات، پان شکلات، مافین سفید شکلاتی و مافین مخلوط، مینی تارت میوه، مینی تارت شکلات، کیک گردوی خانگی، کیک آلبالوئی، کیک برشی کارامل، کیک برشی شکلاتی، کیک شکلات پودری، پای سیب برشی، کیک سیب، کیک براونی، پای زردآلو، چیز کیک ماربلد، چیز کیک برولو، چیز کیک نیویورکی، چیزکیک نوتلا، چیزکیک آلبالو، چیز کیک با کشمش، چیزکیک توت فرنگی، چیزکیک کارامل و چیزکیک مارس، موس شکلات لیوانی، موس انار لیوانی، موس آلبالو لیوانی، دسر لاته ماکیاتو، کیک کریسپی و در انتها کیک مارسبان.

همچنین بخوانید : طعم بی‌نظیر کیک پنیر، فراموش‌نشدنی و ماندگار

برای دسترسی به این محصولات راحت‌ترین کار سر زدن به قنادی ناتلی است. این قنادی کلیه محصولات این دو برند را عرضه می‌کند. ناتلی در چهار نقطه شهر یعنی خیابان سهروردی شمالی، پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس شعبه دارد. راه دیگر هم مراجعه به سایت نانالی و سایت ناتلی است. شما می‌توانید محصولات کیک تی اس را به صورت آنلاین از طریق سایت ناتلی سفارش دهید.

گفتنی‌های دیگر درباره مهمانی عصرانه

علاوه بر شیرینی و کیک برای مهمانی عصرانه می‌توان از بین انواع اردورهای ایرانی و بین‌المللی، آن‌هایی که مورد علاقه‌ی ما هستند را نیز انتخاب کنیم. ما پیشنهاد می‌کنیم برای مهمانی عصرانه از میان خوراک‌های ایرانی مانند کتلت، شامی، آش، حلیم بادمجان و اقسام دلمه‌ها، یکی دو مدل را انتخاب کرده و میز زیبا و رویایی را برای مهمانان خود بچینید. از اردورهای غیرایرانی هم می‌توان به انواع کیش و کاناپه و رول‌های مختلفی مثل اسپرینگ رول یا فرش رول و ساندویچ‌های کوچک اشاره کرد. همچنین می‌توانید روی میز را با انواع میوه‌های فصل، آجیل و شکلات‌های مخالف پر کنید.

امیدواریم مهمانی عصرانه‌ی خوب و خاطره‌انگیزی داشته باشید.