اگر قصد دارید سایت و کسب و کار خود را راه اندازی کنید باید راه خود را به درستی انتخاب نمایید.

بهترین راه استفاده از تجربیات شرکت های موفق جهان است! مطمئناً راهی که شما قصد آغاز آن را دارید این شرکت ها و افراد با هزاران بار آزمون و خطا پیموده اند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند و رایگان میباشد که میلیون ها نفر در سراسر دنیا برای راه اندازی سایت های شرکتی ، خبری ، مجله ای ، فروشگاهی ،معرفی کسب و کار ، شغل یابی و … از آن استفاده میکنند.

اما جالب است بدانید شرکت های مشهور دنیا هم جهت کسب و کار چند میلیارد دلاری خود از این مدیریت محتوای رایگان استفاده میکنند! دلیلش هم ساده است : امتحانش را پس داده!

شرکت سونی

بله درست مشاهده میکنید شرکت سونی با آن عظمتش برای وبسایت موزیک خود از وردپرس استفاده کرده است.این وب سایت بسیار سبک و حرفه ای طراحی شده است.

شرکت والت دیزنی سازنده انیمیشن ها

این سایت که ویژه معرفی شرکت و ساخته های آن میباشد نیز توسط سیستم ورپرس ساخته شده.

مرسدس بنز

به این لیست میتوانید سایت های دیگری چون وبلاگ flicker ، وبسایت بازی پرندگان خشمگین ، فیلم 007 و ….

اگر شما هم بخواهید به کلوب میلیون ها کاربر وردپرس بپیوندید میتوانید از مرجع و منبع آن یعنی بانک وردپرس استفاده نمایید.این سایت دارای سه بخش میباشد.

بخش قالب های وردپرس

قالب وردپرس

امروزه اگر قصد دارید پیشرفت کنید می بایست از قالب وردپرس جدید و به روز استفاده نمایید.این پوسته های WordPress اگر از آخرین فناوری ها استفاده نکرده باشند در نمایش صحیح بر روی نمایشگرهای مختلف (کامپیوتر رومیزی،لب تاپ،تبلت و موبایل) به مشکل خواهند خورد.

بانک وردپرس با تهیه قالب های به روز و کاملاً اورجینال برای اینکار به شما کمک میکند.

به عنوان مثال برای ساخت یک سایت مجله ای و خبری میتوانید از قالب وردپرس جنه که از آخرین متدهای روز تکنولوژی نظیر html5 و زبان طراحی استفاده کرده است بهره منده شوید.

بخش افزونه های جدید

افزونه وردپرس

قلب تپنده ی این سیستم افزونه وردپرس میباشد.در واقع شما با افزونه ها میتوانید هر غیر ممکن را ممکن سازید.برای ایجاد سایت های تخفیف گروهی ، فروشگاه ها و … میتوانید از جدیدترین افزونه ها استفاده نمایید.

بخش آموزش

در این قسمت هم تمامی آموزش هایی که برای راه اندازی سایت و کسب و کار نیاز دارید قرار داده میشود.

پس همین الان به سایت بانک وردپرس مراجعه نمایید و وارد دنیای وردپرس شوید.