سالن های زیبایی beauty-salons

سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها معمولاً فضای جذابی برای بیشتر خانم‌هاست؛ جایی برای دور هم جمع شدن، به اشتراک گذاشتن مسائل روز در زمینه پوست، مو، زیبایی و بحث‌های داغی که پیرامون این موضوعات شکل می‌گیرد.

از سمت دیگر، صاحبان سالن‌های زیبایی به دنبال کسب درآمد و مشتریان بیشتری هستند. مطمئنا اگر شما هم صاحب یک سالن زیبایی هستید، مدام به این فکر می کنید که چطور میتوانید تبلیغات سالن زیبایی خود را بهبود بخشید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

آنچه در این میان مهم است این است که “چطور میتوان مشتریان را ترغیب کرد سالن زیبایی شما را انتخاب کنند؟” در مرحله بعد این مسئله مطرح می شود که مشتریانی که یکبار آمده اند “چگونه دوباره ترغیب می شوند از خدمات شما استفاده کنند”.

در دنیای امروز و با این حجم از آرایشگاه های مختلف و اقسام تبلیغاتی که وجود دارند نمی‌توان نشست، دست روی دست گذاشت و منتظر ماند که مشتری از غیب ظاهر شود. نمی شود منفعلانه غر بزنید که وضع اقتصادی بد است و همه کارها کساد است و … . این حرف‌ها، هیچ دردی را درمان می کند.

باید فعالانه دست به کار شد. مشتریان را دعوت کرد و با برنامه ریزی آنها را نگه داشت. امروزه در عصر دیجیتال به قدری ابزارهای ارتباطی گسترده شده‌اند که دیگر نمی‌توان گله و شکایت کرد. اینجاست که می توانید از سامانه پیامکی ملی پیامک استفاده کنید. شما به دنبال مسیرهای آسان و سریع برای ارتباط با مشتری هستید، ملی پیامک این امکان را با چند پیشنهاد عالی در اختیارتان می‌گذارد.

در ادامه چند روش بازاریابی پیامکی، که برای تبلیغات سالن زیبایی مناسب هستند را با شما به اشتراک می گذاریم. مطمئناً شما نیز می‌توانید با خرید یک پنل اس ام اس، از این روش‌های تبلیغاتی برای آرایشگاه یا سالن زیبایی خود استفاده کنید.

پیامک های یادآوری

“انقدر کار دارم که پاک یادم رفت” یا “نمی دونم چرا چند وقته فراموشی گرفتم همه چی یادم میره” یا “وااای!! چقدر زشت شد، باز یادم رفت”! در طول روز چند بار این جملات را از اطرافیانتان شنیده‌اید؟ خودتان چند بار چیزهایی از این قبیل گفته‌اید؟

طبیعی است اکثر ما با برنامه ریزی بیگانه‌ایم. مشغله های زندگی مدرن و انواع شبکه‌های اجتماعی متفاوت تمام ذهن و زندگی ما را اشغال کرده اند. پس طبیعی است که نوبت های آرایشگاه، دکتر، قرار ملاقات ها و خیلی چیزها یادمان برود.

از سمت دیگر، سالن‌های زیبایی به خاطر مشتریان حواس پرتی که وقت هایشان را فراموش می کنند، متحمل ضررهای سنگینی می‌شوند. با استفاده از پنل ارسال پیامک می‌توانید به مشتریان یادآوری کنید و زنگ هشداری را در ذهنشان به صدا درآورید. این قابلیت، امکان فراموشی را تقریبا به صفر می‌رساند (البته مواردی هست که باز هم فراموش می کنند که برای این قبیل آدم ها کاری از دست هیچکس برنمی‌آید).

همچنین، می توانید با استفاده از پنل اس ام اس برای مشتریان خود امکانی بگذارید که قرار خود را از روز قبل تایید یا کنسل کنند. این منجر می شود هم مشتری‌تان برنامه‌هایش را درست تنظیم کند و هم، شما وقت مشتریان را به دقت تنظیم کنید (معامله ای برد-برد).

در سامانه ملی پیامک هم قابلیت ارسال پیامک برای مشتری و هم قابلیت دریافت پیامک از مشتری وجود دارد. این بهترین گزینه برای کاهش معضل حواس پرتی همگانی است. همچنین، با استفاده از گزینه “ارسال های زماندار” پنل ملی پیامک، زمان ارسال را بر اساس تاریخ و ساعت درخواستی تنظیم کنید.

پیشنهادات جذاب، فرصت های طلایی

بیشتر کسب و کارها در ماه‌ها و زمان هایی، به دلایل مختلفی (مثلاً جابه‌جایی، ماه‌ مهر که اکثرا درگیر تحصیل و مدرسه اند و..) دچار رکود اقتصادی می‌شوند.

در چنین مواقعی، بهترین گزینه استفاده از “پیشنهادهای جذاب و تخفیف های طلایی” است؛ به خصوص اگر به تازگی سالنی را راه اندازی کرده‌اید یا محل سالن خود را تغییر داده‌اید و به مکان جدیدی رفته‌اید، بهترین راه حل معرفی سالن خودتان با یک پیشنهاد فوق العاده جذاب است.

با استفاده از یک سامانه پیامک به راحتی می‌توانید پیشنهادات جذاب خود را به مشتریان خود ارسال کنید. مطمئن باشید این روش در تبلیغات سالن زیبایی شما بسیار موثر خواهد بود.

پیامک‌های ارسالی به سرعت دیده و خوانده می‌شوند و حتی مشتریان شما آن‌ها را به دوستان و همکاران خود معرفی می‌کنند.

تخفیف ها و پیشنهادهای پیامکی خوب می توانند خلوت‌ترین و رخوت‌انگیزترین روزهای کاری را به شلوغ‌رین و هیجان انگیزترین روزها تبدیل کند.

مسابقه پیامکی

همه ما به هیجان نیاز داریم. هیجان اقسام مختلفی دارد. مسابقه در ذات خود پتانسیل های متنوعی برای هیجان دارد. هیجانی که در شروع مسابقه، رقابت با دیگران، تلاش برای بردن و حتی باختن وجود دارد، باعث می شود که مسابقه از قدیم الایام یکی از فرم های همیشه جذاب برای انسان ها باشد، حتی در جهان باستان عمده‌ی آیین ها و مراسمات پیرامون مسابقه میگذشته است. از این رو، طراحی یک مسابقه و تعیین جایزه یکی از بهترین روش های تبلیغات و درگیر کردن مشتریان است.

سالن های زیبایی می توانند با برگزاری مسابقاتی در زمان های مشخص مشتریان خود را همیشه درگیر نگه دارند و خاطره ای از کسب و کارشان بسازند که همیشه در ذهن بماند. تنها کافی است سوالی را طراحی کنند و آن را از طریق ییامک به مشترییان ارسال کنند و در همان پنل از مشتریان جواب دریافت کنند.

با این کار خواهید دید که چه ولوله ای در میان مشتریانتان به راه خواهد افتاد. این سروصدا به سرعت تکثیر می شود و خیلی از افراد دیگری که حتی شاید مشتری شما نباشند را هم به شرکت در مسابقه شما ترغیب می کند.

هماهنگی پرسنل

“شرمنده ام امروز کاری برایم پیش آمد که نمی توانم بیایم”.

این خبر می تواند در بعضی از روزهای شلوغِ کاری فاجعه باشد. مخصوصاً اگر تنها چند ساعت قبل از شروع کار به اطلاع کارفرما برسد.پنل پیامکی در این زمینه هم به کمک شما می آید.

در آرایشگاه ها عموما پرسنل به صورت شیفتی کار می کنند و هماهنگ گردن شیفت ها به نظم و برنامه ریزی مشخص احتیاج دارد. فهرستی از شرح وظایف روزانه پرسنل تهیه کنید و یک روز قبل از شروع شیفت برای همه پرسنل ارسال کنید، قاعده ای برای پرسنل تعریف کنید که اگر می خواهند مرخصی بگیرند تا زمان مشخصی از طریق پنل پیامکی به اطلاع شما برسانند.

این کار به تدریج نظم مشخصی را بر فضای کسب و کار شما حاکم می کند که باعث می شود کیفیت کارتان به شدت بهبود پیدا کند.

از مشتریان نظرسنجی کنید

مرتباً با مشتریان در ارتباط باشید و نظرات آنها را در رابطه با خدمات مختلف‌تان بپرسید. نظرسنجی پیامکی از چند جهت اهمیت دارد:

اول اینکه دلایل مختلفی وجود دارد که مشتریان شما در لحظه ای که در محل کار شما حضور دارند و از خدمات‌تان استفاده کرده اند، نتوانند نظر خود را بگویند. شاید خجالتی باشند، راحت نباشند رو در رو صحبت کنند یا شاید در همان فضا نتوانند دقت لازم را در مورد خدماتی که برایشان انجام دهید انجام دهند و نیاز به زمان داشته باشند. به همین دلیل، استفاده از پنل اس ام اس برای برگزاری نظرسنجی راهکار بسیار مناسبی به نظر میرسد.

مسئله دوم این است که در نظر سنجی پیامکی شما آرشیوی از نظرات مشتریان دارید که می توانید هر زمان که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید، با دقت بررسی کنید، نظرات را مقایسه کنید و بهترین براورد را از نظرسنجی هایتان داشته باشید.

عضویت در خبرنامه پیامکی

شما باید مشتریانتان را ترغیب کنید که در خبرنامه پیامکی شما عضو شوند. برای اینکار می توانید مطالب بهداشتی ، آرایشی و زیبایی دیگری را در کنار خدماتتان برای مشتریان بگذارید.

می توانید هر یک از روزهای هفته را به موضوعی اختصاص دهید و مطالب دنباله داری بنویسید که مشتریان به صورت هفتگی آنها را دنبال کنند.

در کنار این، خدماتتان را هم به طور کامل برای مشتریان شرح دهید، تا اگر مشتریانی که خبرنامه شما را می خوانند، ناخودآگاه اولین گزینه آنها برای رفتن به سالن زیبایی باشید.

چنین روش‌هایی مطمئناً برای معرفی و تبلیغات سالن زیبایی شما تاثیرگذار خواهند بود.

نتیجه‌گیری

خب، در این مقاله دیدیم که چگونه با استفاده از یک سامانه پیامک می‌توانید مشتریان را نسبت به کسب و کار خود مشتاق کنید. مطمئناً با استفاده از یک پنل اس ام اس به راحتی می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید، پیشنهادات شگفت انگیز به مشتریان خود بدهید و در نهایت کسب و کار خود را گسترش دهید.

اگر به دنبال خرید پنل اس ام اس برای آرایشگاه خود هستید یا در این زمینه برایتان سوالی به وجود آمده است، می‌توانید با شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک شما را راهنمایی کنند.