سفر به خیابان معروف واکینگ استریت در پاتایا

با هم سفری را به کشور تایلند آغاز می‌کنیم و اولین شهری که به آن می‌رسیم شهر پاتایا هستش.

در پاتایا شما را با یک خیابان آشنا می‌کنیم خیابانی مشهور و معروف که شاید بتوان گفت یکی از خیابان های معروف دنیاست، خیابانی با نام واکینگ استریت.

اگه دوست دارید با این خیابان آشنا شوید پس این شما و این سفر به واکینگ استریت: به طول کلی این خیابان را باید خیابان شبانه نامید زیرا تمامی مشخصات این خیابان در شب خودش را نشان می‌دهد و در روز خیلی خبری نیست، جالب است بدانید به محض غروب آفتاب فعالیت این خیابان شروع شده و تا طلوع آفتاب روز بعد ادامه دارد این خیابان در جنوب پاتایا قرار گرفته است.

سفر به خیابان معروف واکینگ استریت در پاتایا

اگر به واکینگ استریت سر بزنید با کافه‌ها.دیسکو‌ها.تئاترهای مختلفی آشنا خواهید شد. حتی مراکز خوردن نوشیدنی و سالن‌های ماساژ تایلندی و همچنین سالن‌های تتو و خالکوبی.

به خاطر شلوغی بیش از حد این خیابان واکینگ استریت به محض شروع فعالیت در شب کاملا خیابانی پیاده‌رو می‌شود و دیگر هیچ ماشین و وسایل نقلیه‌ای حق تردد در این خیابان را ندارد.یک نکته مهم : سعی کنید مجردی به این خیابان سفر کنید زیرا اصلا مکان مناسب خانواده نیست.

سفر به خیابان معروف واکینگ استریت در پاتایا


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

2 دیدگاه

  1. شناس در 1395/06/23در10:21 ق.ظ

    دوباررفتم پاتایا به خیابانواکنیک استریت دیدن به مردم شلوغ سوئد ودانمارک وهلند وروسیه وعرب وایرانی والمان وترکیه همچنین بود فوق العاده بود به شب شادی دوست دارم

  2. عطا در 1394/12/04در8:50 ب.ظ

    یه نکته ای که حتماً حتماً می خواستم بگم در مورد خانوم هایی است که شغل خاصی در تایلند دارن و تایلند رو به این نام معروف کردن. که البته همه می دونن. در بانکوک کمتر ولی در پاتایا مخصوصاً واکینگ استریت به وفور دیده می شدن که همه منتظر پیشنهاد بودن و یا گاهی خودشون به مردهای تنها پیشنهاد می دادن. اولاً هر کسی هر هدفی برای سفر داشته باشه در هر جای دنیا به اون می رسه هدف ما که خانوادگی رفته بودیم با کسی که مجردی می ره فرق داره ولی این که می گن تایلند اصلاً برای خانواده مناسب نیست اصلاً و ابداً درست نیستش. ما هیچ مشکلی نداشتیم تو این 10 شب و همه جا رفتیم و کلی هم بهمون خوش گذشت که نرسیده برنامه سفر آینده رو می ریختیم و الان که می نویسم تو تب و تاب رفتن دوباره به تایلندیم. دوماً من قبل از رفتن از خیلی ها شنیده بودم که دختر های تایلندی حتی اگه مردی با زنی باشه ولش نمی کنن و میان سراغش!!!!!!! که دروغ محضه کاملاً. باید ببنین اون مرده چه جوری دخترهای تایلندی رو نگاه می کرده که رفتن سراغش. کسی که نگاه نکنه یا به قول معروف دید نزنه چی کارش دارن آخه؟ مخصوصاً وقتی یه زن همراهشه. بله اگه تنها باشه ممکنه بیان جلو و بهش پیشنهاد بدن که دیدم خیلی ها مودبانه رد می کردن و اونا هم دیگه کاری نداشتن. منو بام این 5 شب همش واکینگ استریت رفتیم کسی حتی یه لحظه بام رو نگاه نکرد وقتی می دید من باهاشم چه برسه به اینکه بیاد جلو و ….. نمی دونم کسانی که این حرفا رو می زدن راست می گفتن یا دروغ ولی اینو می دونم که مشکل از خودشونه اگه راست می گفتن. ما که حتی 1 ثانیه هم به چنین مسئله و مشکلی برنخوردیم. و از وقتی برگشتیم هر کسی ازم پرسید واسه مسافرت خانوادگی چطوره گفتم عالی و واقعاً اینجور که شایعه شده نیست. ضمناً امنیت فوق العاده ای داره و تا هر ساعت شب که بیرون باشین هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اول خیابون واکینگ استریت یه گروه پلیس مستقر هستن که هیچ مشکلی پیش نیاد و همشون قوی هیکل و به نظرم اهل روسیه بودن و تایلندی نبودن.

نظر خود را بیان کنید