چگونه زبان بدن مردان را بخوانیم؟

نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان

Body Language

خواندن زبان بدن مردان کار راحتی نیست اما با استفاده از نکات و نشانه‌های بررسی شده در این مقاله میتوانید این مهارت را بدست آورید.

اگر شما قصد دارید با افراد جدید آشنا شوید و فکر می‌کنید با دریافت و فهم نشانه‌ها و زبان بدن مردان مشکل دارید، می‌توانید با مطالعه این مطلب به نقل از کادو ، با این زبان بیش از قبل آشنا شده و از آن خصوصا در ارتباطات جدید خود استفاده کنید.

شاید با آگاهی از زبان بدن مردان از کار‌هایی که باعث می‌شود جذابیت شما کاهش یابد خودداری کنید. شما همچنین باید از راز‌های جذابیت آگاه باشید.

همچنین بخوانید: چگونه زبان بدن زنان را بخوانیم؟

طرز ایستادن

جالب است بدانید که چگونگی ایستادن یک فرد در نزدیکی شما می‌تواند نشان دهد که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. به عنوان مثال، آیا هنگامی که شما صحبت می‌کنید، او به طور مداوم به سمت شما خم می‌شود؟ در این صورت، این نشانه‌ای از این امر است که او به شما و آنچه که برای گفتن دارید علاقه‌مند است. با این حال، اگر او به عقب تکیه داده و به نظر می‌رسد حواسش به شما نیست، احتمالا حوصله اش سر رفته، و این به هیچ عنوان نشانه خوبی نیست.

چشم‌ها

اگر او در هنگام صحبت، با شما تماس چشمی برقرار کرده و یا به نظر می‌رسد به شما خیره شده، احتمالا شما در نظرش جذاب هستید. با این حال، اگر او در چشمان شما نگاه نکرده و یا همیشه به اطراف توجه می‌کند (مانند تلفن همراهش)، پس او احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

راه دیگری که می‌توانید از چشم افراد احساسشان را بدانید، این است که ببینید آیا مردمکشان دچار اتساع شده یا خیر. این نشانه ظریف می‌تواند به این معنا باشد که او به شما علاقه‌مند است، چرا که اتساع یا گشاد شدن مردمک‌ها راهی است که مغزتان برای واکنش به چیزی که دوست دارد نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید: نشانه عشق مرد به زن

تماس

تماس فیزیکی، یکی از راه‌های نشان دهنده این امر است که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. مردان برای نشان دادن علاقه، به احتمال زیاد از تماس فیزیکی جزئی و غیر جنسی استفاده می‌کنند. این کار می‌تواند به سادگیِ لمس بازوی شما در هنگام صحبت یا قرار دادن دستش بر روی شانه تان باشد.

نزدیکی

آیا شما تا به حال احساس کرده‌اید تمایل دارید از لحاظ فیزیکی به فردی که دوست دارید نزدیک باشید؟ این امر در مورد مردان نیز صدق می‌کند. اگر او برای نزدیکی بیشتر به شما تمایل نشان می‌دهد (به عنوان مثال، زمانی که با هم در حال پیاده روی هستید)، این نشانه خوبی از این امر است که او به شما علاقه دارد. از سوی دیگر، اگر او در تمام طول قرارتان سعی می‌کند فاصله بین خود و شما را حفظ کند، احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

لبخند

یک راه دیگر برای تشخیص علائم چهره، توجه به لبخند اوست. ممکن است او لزوما تمام وقت نخندد، اما اگر مردی از گذراندن وقت با شما لذت ببرد، احتمالا او را حداقل چند بار در حال لبخند زدن خواهید دید. شما هم اگر از بودن در کنار کسی لذت ببرید، مطمئنا نمی‌توانید جلوی لبخندتان را بگیرید؛ بنابراین اطمینان داشته باشید که اگر او به شما علاقه‌مند باشد، رویکرد مشابهی با شما داشته و این امر را با لبخند‌های گاه به گاه نشان خواهد داد.

همچنین بخوانید: روانشناسی زبان بدن مردان عاشق

نحوه نشستن او کنار شما

یک راه ظریف برای اینکه زبان بدن مردان را بخوانید این است که به نحوه نشستنش در کنار خود توجه نمایید- بخصوص نحوه قرار دادن پاهایش.

اگر یک مرد پاهایش را طوری روی هم قرار دهد که بالاتنه اش از شما دور شود، این می‌تواند نشانه‌ای از این امر باشد که او به شما علاقه‌مند نیست. اگر مردی به شما علاقمند باشد، توجهش را به شکل مفهومی و معناداری به شما جلب می‌کند.

نگه داشتن دست‌ها

هنگامی که یک مرد به شما علاقه‌مند است، یکی از نشانه‌های زبان بدن مردان که روشن و واضح این است که او تمایل دارد دستانش را در دست‌های شما قرار دهد. این امر نشان دهنده تمایل به برقراری یک ارتباط نزدیک‌تر است.

قرار ملاقات شما باید سرگرم کننده باشد

اگر با فردی قرار ملاقات دارید، سعی نکنید بیش از حد لازم به این مساله که آیا فرد مورد نظر به شما علاقه دارد یا خیر تمرکز نکنید. در حالی که این امر تا حدودی اهمیت دارد، با این حال باید به خاطر داشته باشید که آشنایی و شناخت افراد جدید باید سرگرم کننده هم باشد. هرجند مردان باید در مورد رفتار‌هایی که جذابیتشان را از دید زنان کاهش می‌دهد آگاه باشند.

حتی اگر یک قرار ملاقات به یک رابطه بلندمدت تبدیل نشود، این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از این آشنایی کوتاه مدت لذت ببرید. کسی چه می‌داند، او حتی می‌تواند در آینده به دوست صمیمی شما تبدیل شود!


نظر خود را بیان کنید