اینکه شما به خاطر مد، فرهنگ ایتالیایی یا تجارت از میلان بازدید کنید هیچ فرقی ندارد. این شهر میزبان موارد بسیار زیبایی است که می‌تواند همه بازدید کنندگان را راضی نگه دارد. شما مطمئنا موزه‌های عالی، کلیساهای زیبا و کاخ‌های مرکزی چشم نواز را دوست خواهید داشت. برای افرادی که علاقه مند فرهنگ مدرن هستند، در این شهر هیچ انتهایی وجود ندارد.

  1. تورین:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

شهر تورین تنها دو ساعت با میلان فاصله دارد و در منطقه Piedmont قرار دارد. این شهر میزبان خانواده سلطنتی ایتالیایی بوده است. اگرچه تورین همانند بیشتر شهرهای ایتالیایی مشهور نیست اما با وجود کوه‌های آلپ مورد توجه بیشتر افراد قرار می‌گیرد. شما در ابتدا باید از اقامت گاه پادشاه قبلی که با نام Palazzo Madama شناخته شده است بازدید کنید و سپس سری به اتاق‌های آن بزنید که دارای موارد هنری بسیار زیبایی است. سپس می‌توانید در یکی از غذاخوری‌های مجلل Piazza Carignano نهار بخورید و در نهایت از کافه‌های موجود لذت ببرید. اگر به دنبال خرید سوغاتی برای دوستان و خانواده خود هستید و نمی‌خواهید هزینه زیادی بپردازید سری به بازارهای خیابانی Porta Palazzo بزنید.

  1. پاویا:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

در کمتر از یک ساعت شما می‌توانید به پاویا سفر کنید. زمانی که به این ناحیه رسیدید می‌توانید در معماری قدیمی و سنتی قرون وسطی و رنسانس غوطه ور شوید و از بازارهای موجود لذت ببرید. شاید بتوان گفت بهترین کاری که می‌توانید در این ناحیه انجام دهید پیاده روی در امتداد Ponte Coperto است که یک پل چشم نواز و خیره کننده می‌باشد و نمای بسیار زیبایی از شهر فراهم می‌کند. بعد از بازدید پل، می‌توانید سری به نقاط برجسته تاریخی شهر همچون Basilica San Michele Maggiore ، Duomo Di Pavia و Basilica di San Pietro بزنید. درست در خارج شهر پاویا، می‌توانید از یک صومعه قرن چهاردهم دیدن کنید.

  1. دریاچه مگیوره:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

در شمال غربی میلان دریاچه‌ای به نام مگیوره قرار دارد که یکی از طولانی ترین دریاچه‌های ایتالیاست. این منطقه بسیار آرامش بخش، دلپذیر و جذاب است و اندازه دریاچه به شما اجازه می‌دهد در مرزهای ساحلی پیاده روی کنید و از رستوران‌های مختلف لذت ببرید. با استفاده از یک قایق، تمامی زیبایی‌های بی نظیر آن را تماشا کنید. باغ‌های زیبای ویلای تارانتو را تحسین نمایید و زمانی را در بازارهای آن بگذرانید.

  1. سینک تره:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

سینک تره به معنای پنج دریاچه است. این مکان از پنج روستای ساحلی کوچک تر در دریای لیگوریان ساخته شده است. اگر می‌خواهید مناظر خیره کننده را کشف کنید و بر روی مسیرهای پیاده روی مشرف به آب ، پیاده روی نمایید این منطقه بهترین انتخاب برای شماست. مسیرهای موجود در آن اغلب عمیق هستند اما سواحل زیبایی در آن وجود دارد و می‌توانید از روستاهای ماهیگیری سنتی بازدید کنید و از رستوران‌های جذاب در شهرهایی همچون Corniglia ، Manarola و ورنزا لذت ببرید.

  1. جنوا :

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

جنوا از جنوب میلان تقریبا دو ساعت فاصله دارد. این شهر دارای تاریخ غنی است و مرکز تاریخی محسوب می‌شود. بازدید از موزه‌های هنر در کاخ سفید را از دست ندهید. گالری تصاویر تاریخی نیز در کاخ Reale نگهداری می‌شود. شما می‌توانید خانه کریستوف کلمب را از نزدیک مشاهده کنید. قدم زدن در امتداد کورسو ایتالیا یا تفرجگاه پیاده روی اصلی جنوا را از دست ندهید. افرادی که علاقه زیادی به غذاهای محلی دارند می‌توانند موارد زیادی در این ناحیه پیدا کنند. برخی از غذاهای محلی محبوب شامل پستو است.

  1. برگامو:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

برگامو تنها 90 کیلومتر از میلان فاصله دارد و یک شهر کوچک است که در دامنه رشته کوه‌های آلپ واقع شده است. این شهر خوش منظره و زیباست و علاقه مندان به معماری باید از آن دیدن کنند. برگامو اساسا دو شهر متمایز است که از هم جدا شده اند. بیشتر بازدید کنندگان دوست دارند زمان خود را در کیتا آلتا سپری نمایند که میزبان Piazza Vecchia یا قلب شهر است که معماری آن به قرون وسطی و رنسانس می‌رسد. اگر می‌خواهید بدون پیاده روی دید خوبی به شهر داشته باشید، به سمت کیتا آلتا بروید.

  1. لوگانو:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

بازدید کنندگان می‌توانند به مرزهای سوییس نیز سر بزنند. شهر سوییسی لوگانو از شمال میلان تنها یک ساعت فاصله دارد و یکی از شهرهایی است که در این کشور به زبان ایتالیایی‌ها صحبت می‌کنند. دریاچه‌های موجود در آن بسیار زیباست و درختان نخل زیبایی در آن وجود دارد. در لوگانو شما می‌توانید به مونت سان سالواتوره بروید تا از مناظر موجود لذت ببرید. پیاده روی و کوهنوردی در گذشته بسیار محبوب بوده است.

  1. دریاچه کومو:

بهترین مقاصد تور یک روزه میلان

این دریاچه نمای خوبی به کوه دارد و آب و هوای آن عالی است. بازدید کنندگان بسیاری از سراسر جهان برای دیدن دریاچه کومو به این ناحیه سفر می‌کنند. خود دریاچه جاذبه اصلی این ناحیه محسوب می‌شود اما افراد می‌توانند سفر یک روزه به ویلاهای موجود در اطراف داشته باشند.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید