چیدمان اتاق کار

محیط یکی از موثر ترین عوامل بر روی کیفیت کار های اداری است در این مقاله سعی خواهیم کرد نکات مهم در دکوراسیون محل کار را بازگو کنیم.

انتخاب میز:

اصلی ترین فضایی که کارهای شما را در بر میگیرد میزکار است پس سعی کنید در انتخاب میز دقت لازم را به خرج دهید و میزی متناسب با حجم کاری و فضای اتاق کار خود برگزینید ، در خرید صندلی دقت کنید که صندلی های اداری برای کارهای طولانی مدت بهترین گزینه هستند چون علاوه بر راحتی در هنگام نشستن میتوانید به راحتی قسمت های مختلف آنرا تنظیم کنید.

روشنایی:

روشنایی و نورپردازی یکی دیگر از عوامل مهم در چیدمان محل کار است ، سعی کنید نورپردازی را به گونه ای تنظیم کنید که میزکار شما در اولویت باشد ، استفاده از یک چراغ رومیزی هم گزینه مناسبی برای برخودار شدن از یک منبع نور مستقیم است.

قفسه ها:

قفسه ها برای سازماندهی کتاب ها ، مقالات کاری و یا فایل های بزرگ واجب به نظر می رسند ، پس سعی کنید یک قفسه متناسب با اتاق کار خود داشته باشد.

برای بازدهی بیشتر سعی کنید همیشه کارهای روزانه خود را اولویت بندی نمایید ، وجود یک دفترچه یادداشت برای نوشتن موارد ضروری کاری همیشه موثر و مفید خواهد بود. برای جلوگیری از شلوغ شدن میزکار داشتن یک سطل زباله کوچک هم بی فایده نخواهد بود.

در ادامه با نمونه هایی از چیدمان حرفه ای اتاق کار آشنا خواهید شد:

دکوراسیون اتاق کار

دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار

چیدمان میز کار

دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. ویدا مرادی در 1391/11/21در11:15 ق.ظ

    خیلی خیلی قشنگ بودن لطفا عکسهای بیشتری بزارید

نظر خود را بیان کنید