لیفت صورت بدون جراحی چگونه است؟

چگونه بدون عمل جراحی لیفتینگ کنیم؟

Face Lifting,جوانسازی پوست صورت بدون جراحی

چگونه صورت خود را بدون عمل جراحی جوان کنیم؟

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ لازم نیست کلی هزینه کنید، بدون عمل جراحی خودتان را کم سن وسال نشان دهید، از روش های زیر استفاده کنید و پوستتان را بکشید!

از آنجایی که چشم‌های ورم کرده شما را مسن‌‌تر و بی‌رمق نشان می‌دهد، خبرهای خوبی برایتان داریم: برای بازگرداندن شادابی سن ۲۲ سالگی و حالات زیبای صورتتان پس از خواب‌های کودکانه، به تزریق، لیزر و رفتن زیر تیغ جراحی نیازی نیست.

در واقع تنها چیزی که لازم دارید بالا کشیدن چشم‌‌هاست و برای این بالا کشیدن تنها ابزاری که نیاز است انگشتان دستتان است و چند ترفند با لوازم آرایش!

این عالیست، زیرا هزینه کشیدن پلک‌ها در سال ۲۰۱۳ تقریبا ۳۰۰۰ دلار بود. بعلاوه، مطالات اخیر در ارتباط با جراحی پلاستیک صورت نشان داد که عمل کشیدن چشم، زنان را فقط سه سال جوان‌تر نشان می‌دهد. ( که با احتساب هزینه، درد و دوهفته زمان برای بهبودی، نوعی کلاهبرداری محسوب می‌شود).

بنابراین اگر چشم‌های شما این اواخر ریزتر و خسته‌تر به نظر می‌رسند یا همیشه افتاده بودند (با تشکر از ژنتیک) با این ترفندهای ساده آرایشی، به همین زودی‌ها همه چیز روبه راه خواهد شد.


  1. بالا کشیدن ابروها

ابروهای پرپشت مد روز هستند ولی اگر ابروهایتان خیلی پرمو باشند، چشم‌های شما را پایین می‌آورند. سانیا وستاج بنیانگذار سالن ابروی سانیا در نیویورک می‌گوید: “ایجاد یک قوس به سمت بالا باعث می‌شود چشم‌ها بیدار‌تر به نظر برسند”. ابتدا، یک طرح کلی از شکل ابرو‌ی مورد نظرتان را با مداد ابرو بکشید.

(راهنمایی اولیه؟ وستاج می‌گوید: “ابرو باید با برآمدگی بینی شما در یک راستا باشد”. پهنای ابرو به سلیقه‌ی شما بستگی دارد) برای تعیین قوس ابرو،‌ بالاترین نقطه در ابرو را پیدا کنید که حدود سه چهارم بعد از جایی که ابرو شروع می‌شود، است.

“اگر به طور طبیعی فاصله‌ی بین چشم و ابروی شما زیاد است، تنها ۲ ردیف از موها را بردارید؛ اگر ابرو‌های شما پایین‌ هستند، برداشتن ۳ ردیف، قوس قابل توجهی به ابروها می‌دهد.” قوس را نگاه داشته و موهای زیر آن را با موچین بردارید. نقاط خالی را با مداد ابرویی که همرنگ تیره‌ترین قسمت موهای شما است پر کنید.

و سپس (این بخش کلیدی است) دم ابرو را با مداد، کمی به سمت بالا بکشید.

تروی سورات، آرایشگر، می‌گوید: “ابروی مستطیل شکل انتهای چشم را بالا می‌برد.” از یک برس ابرو گرد استفاده کنید تا به طرحی هماهنگ با ابروی خود دست یابید.


  1. مژه مصنوعی

مژه‌های مصنوعی که امروزه بسیار مد شده‌اند و ابزار آرایشی بسیار خوبی هستند که چشم‌ها را گرد‌تر، باز‌تر و درعوض بالاتر نشان می‌دهند. بریجیت ریس اندرسن، آرایشگر، می‌گوید: دسته مژه‌ها‌ی کوچک‌تر، راحت‌تر استفاده می‌شوند تا مژه‌های کامل. مگر اینکه بخواهید خود را با کارداشیان ‌و امثال او مقایسه کنید، بهتر است از سایز کوتاه یا متوسط استفاده کنید، سایز‌های بلند واقعا زیاده رویست.

برای انجام این کار: انتهای مژه را چسب مژه بزنید. مژه را با یک موچین بردارید و پلک‌هایتان را بلند کنید و مژه‌ها را بین مژه‌های خودتان و دو سه میل از لبه بیرونی چشم بچسبانید. دو یا سه عدد مژه در همان قسمت بچسبانید و به سمت وسط بروید.

اجازه دهید چسب دو دقیقه خشک شود، سپس ریمل بزنید تا مژه‌های مصنوعی و طبیعی با هم ترکیب شوند.


  1. آرایش جادویی


سایه چشم:

اطراف پلک‌هایتان کانسیلر بزنید (قرمزی و یا تیرگی پلک باعث افتاده و فشرده به نظر رسیدن، آنها می‌شود.) سپس یک سایه‌ی استخوانی رنگ براق روی پلک‌ها بپاشانید. آرایشگر مالی رونکال، می‌گوید:” کمی درخشندگی، نور را منعکس می‌کند و چشم‌ها را بزرگتر نشان می‌دهد.

سورات می‌گوید: در نهایت، از یک سایه خاکستری مایل به قهوه‌ای و مات تیره استفاده‌ کنید تا به گوشه بیرونی چشم حالت دهد و موجب بالا رفتن چشم شود. از لبه‌ی بیرونی چشم شروع کنید، کمی پایین‌تر از ابرو، از داخل چشم تا بالای مردمک ادامه دهید.


خط چشم:

خط کوتاه و باریکی در امتداد مژه‌ی بالایی بکشید و در گوشه‌ها تا ۴۵ درجه به سمت بیرون و بالا بکشید. سورات می‌گوید:” این کار چشم‌هایی که افتاده شده‌اند و یا به سمت پایین هستند، بالا می‌برد” زیر مژه‌های پایین را با مدادی روشن‌تر خط بکشید. (اگر در بالا از مشکی استفاده کردید در پایین از قهوه‌ای استفاده کنید.

اگر بالا قهوه‌ای بود در پایین برنز، بژ، و یا خاکستری مایل به قهوه‌ای) رونکال می‌گوید: استفاده از رنگ روشن در پایین چشم، از بسته به نظر رسیدن چشم‌ها جلوگیری می‌کند.

مقاله مرتبط: چگونه خط چشم بکشیم؟

ریمل:

سورات می‌گوید: “مژه‌ها را فر کنید تا چشم‌ها بازتر، و چروک‌ها و افتادگی‌ها پنهان شوند.” سپس تنها به مژه‌های بالایی ریمل ضد‌آب بزنید.

به گفته‌ی رونکال: برای بالا نشان دادن چشم‌ها، ریمل‌های ضد آب، فری مژه‌ها را بهتر از ریمل‌های معمولی حفظ می‌کند.” او پیشنهاد می‌کند هنگامی که ریمل می‌زنیم، با نوک بدنه‌ی ریمل به سمت بر آمادگی بینی اشاره کنیم تا مژه‌ها خوب پخش شوند. سورات می‌گوید: ” یک ریمل با برس بسیار کوچک، کمک بسیاری به بالا بردن مژه‌ها در گوشه‌ی چشم خواهد کرد .”


نظر خود را بیان کنید