فرهنگ مردم بالی و اندونزی

بالی بدلیل داشتن مناظر فوق‎العاده زیبا و چشم اندازهای طبیعی فراوان مقصدی مناسب برای علاق‎مندان به طبیعت است که می‎توانند با تور بالی به این منطقه زیبا سفر کنند و زیبایی‎های موجود در این منطقه را از نزدیک نظاره کنند.

در این جزیره جاذبه‎های گردشگری طبیعی که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است که با بلیط خارجی  به این منطقه سفر می‎کنند تا از آنها دیدن کنند سواحل با امواج فوق‎العاده و بی‎نظیر ، چشمه‎های آب گرم، آتشفشان‎های پوشیده شده از درختان و … می‎باشند.

فرهنگ مردم بالی و اندونزی

گردشگران بسیاری برای دیدن این جاذبه‎ها در زمان‎های مختلف با تهیه بلیط ارزان هواپیما به این منطقه سفر می‎کنند تا با این جزیره و مردمان آن از نزدیک آشنا شوند و فرهنگ و آداب و رسوم آنها را بیشتر بشناسند.

در هنگام سفر به این منطقه مانند دیگر کشورهای استوایی باید به تنوع آب و هوایی موجود در آن توجه کنید و با به همراه بردن لوازم مورد سفری راحت را برای خود فراهم کنید. در اینگونه سفرها همواره لباس راحت به همراه داشته باشید.

یکی از معضلات همیشگی در سفر به نواحی استوایی نیش حشرات است پس سعی کنید زمانی که با تور بالی به این منطقه سفر می‎کنید ضد آفتاب و پمادهای مورد نیاز را با مشورت پزشک به همراه خود به این سفر ببرید.

برای اینکه سفری راحت‎تر و لذت بخش‎تر داشته باشید بهتر است قبل از تهیه تور بالی و خرید بلیط خارجی مقداری با فرهنگ و آداب و رسوم رایج در این منطقه باشید تا بتوانید در سفرتان به آسانی با اهالی این منطقه ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز از آنها کمک بگیرید.

مردمان این کشور انسان‎هایی بسیار خونگرم هستند که در ارتباط اولیه با آنها این موضوع را خواهید فهمید و این برخورد صمیمانه بقدریست که حتی برای معرفی خود می‎توانید از نام کوچک خود استفاده کنید.

در صورتیکه با تور بالی و خرید بلیط ازران هواپیما به این منطقه سفر کردید سعی کنید در برخورد با افراد مسن دقت بیشتری داشته باشید زیرا در این منطقه برای افراد مسن احترام زیادی قائل هستند به گونه‎ای که برای صدا کردن نام این افراد حتما از پیشوندهایی استفاده می‎کنند که این پیشوند برای آقایان پاک یا باپاک می‎باشد و برای خانوم‎ها از پیشوند بو یا ایبو استفاده می‎کنند.

اگر در صورتیکه به کمک فردی احتیاج پیدا کردید و آن فرد به شما کمک کرد با کلمه تریماکاسی از او قدردانی کنید. در این منطقه سوال کردن درباره برخی از مسائل خصوصی افراد امری عادی به نظر می‎آید و بسیار رایج است. سوالاتی که در مورد سن افراد و وضعیت تاهل آنها پرسیده می‎شود.

زمانی که با تور بالی به این منطقه سفر کردید و شخصی از شما سوالی پرسید که علاقه‎ای به پاسخ به آن سوال ندارید می‎توانید پاسخی مبهم دهید یا با شوخی موضوع بحث را عوض کنید.

اهالی این منطقه زمانی که با افرادی که با بلیط ارزان هواپیما یا بلیط خارجی به این جزیره سفر کرده‎اند مواجه می‎شوند و صحبت می‎کنند علاقه بسیاری درشنیدن برخی از کلمات رایج در زبان خود را دارند. در صورتیکه قصد تهیه بلیط خارجی و یا بلیط ارزان هواپیما برای سفر به این منطقه را دارید بهتر است قبل از سفر مقداری با زبان رایج در این منطقه که مالایایی است آشنا شوید.

موضوع جالب توجه درباره زبان این منطق این است که در آن کلمات فارسی نیز موجود است. در زبان این منطقه 300 واژه فارسی وجود دارد که در زمان سفر به این منطقه با تهیه بلیط خارجی و یا خرید بلیط ارزان هواپیما تور بالی با ترفندهای مختلف از این کلمات می‎توانید استفاده کنید.

مردم این منطقه بسبت به ادب و احترام بسیار حساس هستند به گونه‎ای که حرف زدن با صدای بلند را نوعی بی احترامی می‎دانند.


موزه تمدنهای اروپایی و مدیترانهای در مارسی فرانسه

فرانسه از بهترین و توریستی‎ترین کشورهای اروپایی می‎باشد که همه ساله گردشگران با تور فرانسه به این کشور سفر می‎کنند تا از جاذبه‎های گردشگری موجود در این کشور از نزدیک دیدن کنند.

این کشور زیبا که در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است مساحتی بالغ بر 643 کیلومتر مربع را دارا می‎باشد که بزرگترین کشور اروپای غربی به شمار می‎آید و در قاره اروپا مقام سوم را به خود اختصاص داده است.

کشور فرانسه با داشتن 69 میلیون نفر جمعیت مقام دوم را در میزان جمعیت در اروپا به خود اختصاص داده است. زبان رسمی که ساکنان فرانسه از آن استفاده می‎کنند فرانسوی می‎باشد اما بدلیل اینکه این کشور بسیار توریستی است گاها با زبان انگلیسی نیز آشنایی دارند و برای ارتباط با آنها می‎توانید از این زبان استفاده کنید.

در این کشور شهرهای بسیاری وجود دارد که مارسی یکی از این شهرها می‎باشد که بدلیل داشتن جاذبه‎های گردشگری بسیار مورد توجه بسیاری از گردشگران که با بلیط ارزان هواپیما و تور فرانسه به این کشور سفر می‎کنند قرار گرفته است. جاذبه‎های موجود در این شهر به گونه‎ای می‎باشد که ساکنان شهرهای دیگر فرانسه نیز با پرواز داخلی به این شهر می‎آیند تا از جاذبه‎های موجود در این شهر دیدن کنند.

در ادامه به معرفی برخی از این جاذبه‎های گردشگری که مسافران زیادی برای دیدن آنها با تور فرانسه به این شهر سفر می‎کنند خواهیم پرداخت.

موزه تمدنهای اروپایی و مدیترانهای

برای گردشکرانی که با تور فرانسه و خرید بلیط ارزان هواپیما به دیدن این اثر گردشگری می‎روند می‎توانند به کمک گالری‎ها و صفحه‎های نمایشی که در این موزه قرار داده شده است به اطلاعت مناسب و مفیدی در مورد تاریخچه تمدن‎های مدیترانه‎ای دست پیدا کنند.

در این موزه بخشی جدید در نظر گرفته شده است که اطلاعاتی در مورد عجایب هفتگانه موجود در جهان و موضوع‎های متنوع دیگر اطلاعاتی را در اختیار مسافرانی که با تور فرانسه به این شهر می‎آیند یا با پرواز داخلی برای دیدن این آثار وارد این شهر می‎شوند قرار می‎دهند.

برای راحتی دسترسی به این موزه، موزه‎ها در سه ناحیه از شهر مارسی قرار داده شده‎اند تا گردشگران علاقه‎مند که با بلیط ارزان هواپیما و پرواز داخلی به این شهر سفر کرده‎اند به راحتی به این موزه دسترسی داشته باشند. یکی از مراکز این موزه در یک قلعه که قدمت تاریخی آن به قرن 12 میلادی برمی‎گردد قرار گرفته است که نام این قلعه تاریخی قلعه سن ژان می‎باشد.

گردشگرانی که با بلیط ارزان هواپیما و انجام پرواز داخلی با تور فرانسه به این منطقه سفر کرده‎اند می‎توانند علاوه بر بازدید کردن از این موزه از این قلعه تاریخی نیز بازدید بعمل آورند تا با از وقت خود به خوبی بهره برده باشند. سومین بخش این موزه که به کارهای مربوط به پشت صحنه این موزه می‎پردازد در مرکز حفاظت در این شهر قرار گرفته است.

برای دیدن این جاذبه‎های گردشگری در مارسی گردشگران می‎توانند با خرید بلیط ارزان هواپیما و انحام پرواز داخلی در تمامی ماه‎های سال سفر کنند زیرا این شهر در تمامی فصول سال از زیبایی‎های خاصی بهره می‎برد که می‎تواند گردشگران را شیفته خود کند تا بیشترین لذت را از سفر خود به این شهر ببرند.

در صورتی که به دنبال بهترین زمان برای سفر به این شهر بندری می‎باشید بهتر است که سفر خود را در بین ماه‎های اپریل تا ژوئن و یا سپتانبر تا نوامبر انجام دهید تا در طول سفرتان از بهترین آب و هوای موجود در این منطقه بهره برده باشید.

 هرچند این منطقه به دلیل داشتن آب و هوایی معتدل و ملایم می‎تواند در تمامی ماه‎هایسال پذیرای گردشگران علاقه‎مند به این شهر بندری باشد. این شهر برای ارائه خدمات گردشگری به تمامی مسافران که برای سفر خود این منطقه را انتخاب می‎کنند در تمامی فصل‎های سال آماده است.


مهم‌ترین شهرهای چین

چین با نام جمهوری خلق چین در قاره آسیا قرار دارد و بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر جمعیت دارد. پکن پایتخت چین بوده و از دیگر شهرهای مهم این کشور می‌توان به شانگهای، شنزن، گوانژو و ووهان اشاره کرد. مردم چین به ۲۹۲ زبان زنده دنیا صحبت می‌کنند و ماندارین گویش اکثر آن‌ها می‌باشد.

 این کشور عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است و مساحتی معادل با ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر دارد. ادیان بومی چین نظیر تائویسم و بودیسم چینی، دین بیشتر ساکنان این کشور را تشکیل می‌دهد و پس از آن بودیسم، مسیحیت و اسلام قرار گرفته‌اند.

 بلیط هواپیما کار را برای بسیاری از گردشگران تور چین آسان کرده و امروزه می‌توانید تنها با چند کلیک و به صورت آنلاین بلیط هواپیما را رزرو کرده و به هر نقطه از دنیا سفر کنید.

 اگر شما نیز قصد خرید بلیط خارجی چین را دارید با ما همراه باشید تا در این مقاله با تعدادی از شهرهای مهم این کشور آشنا شده و با آگاهی کامل بلیط هواپیما و تور چین را خریداری کنید.

فرهنگ مردم

شانگهای

بزرگ‌ترین شهر چین شانگهای می‌باشد که به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای این کشور محلی پررونق بوده و سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگرانی است که با خرید بلیط خارجی چین به این کشور سفر می‌کنند.

 یکی از جاذبه‌های تور چین در شانگهای، مشاهده آسمان‌خراش‌های این شهر زیبا در غروب رودخانه هوانگپو می‌باشد که با خلق منظره‌ای شگفت‌انگیز، نظر همگان را به خود جلب کرده است.

 نواحی کنار این رودخانه ترکیبی از اقامتگاه‌های مختلف می‌باشد در نتیجه اکثر گردشگران این مکان را برای اقامت انتخاب می‌کنند. بسیاری از خریداران بلیط هواپیما این شهر را به عنوان موزه ساختمان‌ها می‌شناسند زیرا در طول قرن گذشته شانگهای رشد سریعی داشته و همین امر باعث بوجود آمدن سبک‌های معماری مختلفی در این شهر شده است.

 شما می‌توانید بازدید از شهر قدیمی شانگهای را از باغ‌های زیبای یویوان آغاز کنید.

هنگ کنگ

به عنوان یکی از خریداران بلیط خارجی هنگ کنک باید بدانید که با شهری روبه‌رو هستید که سراسر آن را آسمان‌خراش‌ها پوشانده‌اند. این شهر زیبا که محبوبیت خاصی در میان گردشگران تور چین دارد از یک سو در کنار خلیج ویکتوریا قرار گرفته است و از سوی دیگر منظره‌ای از کوه‌های سبز رنگ در پشت آن، هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کند.

 هنگ کنگ به عنوان یک منطقه فوق‌العاده تجاری، چشم‌اندازی از زندگی مدرن بشری در کنار طبیعت را در خود جای داده است. این شهر ترکیبی از فرهنگ‌های مختلفی است که امری مهم و قابل توجه برای مسافران بلیط خارجی  تور چین محسوب می‌شود. بازارهای پرجنب و جوش این شهر طرفداران بی شماری داشته و یکی از جاذبه‌های این شهر به حساب می‌آیند.

پکن

یکی دیگر از مهم ترین شهرهای چین، پکن با بیش از ۲۰ میلیون نفر جمعیت می‌باشد. این شهر شلوغ مقصد بسیاری از گردشگران تور چین بوده و بازدید از جاذبه‌های آن یکی از عوامل فروش بالای این بلیط خارجی می‌باشد. پس از خرید بلیط هواپیما به مقصد چین می‌توانید اولین توقف را در میدان تیانانمن شهر پکن داشته باشید.

 اطراف این میدان را ساختمان‌هایی مانند شهر ممنوعه دربرگرفته است. با سفر به این شهر با لیستی متنوع از صدها موزه و تعداد بسیار زیادی از کاخ‌ها و مکان‌های باستان‌شناسی برای بازدید روبه‌رو خواهید شد. اگر یکی از خریداران بلیط هواپیما چین هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که غذاهای مختلف و خوشمزه خیابان‌های پکن را حتما امتحان کنید و از مزه آن‌ها لذت ببرید.

 همچنین می‌توانید از دیوار چین هم دیدن کنید و این شاهکار بشری با پیچ و تاب‌های فراوان بر روی کوه‌ها را در خاطرات سفر خود ثبت کنید.


نظر خود را بیان کنید