دکوراسیون اتاق کودک

چیدمان اتاق بچه ها فوق العاده مهم است چون تاثیر بسزایی در شکل گیری ذهن کودک خواهد داشت پس باید تمام نیازهای بچه را در تمام قسمت های اتاق پوشش داده شود. اتاق های اشتراکی بچه ها نیز نیاز به برنامه ریزی و چیدمان دقیق برای فراهم کردن فضای خصوصی یکسان و یک محیط آرام برای هر کدام از بچه ها دارد.

پنجره

چه چیزی می تواند بهتر از نور طبیعی باشد؟ یک میز در کنار پنجره  قرار دهید تا بچه هایی که در مدرسه هستند برای انجام تکالیف خود از نور طبیعی استفاده کنند و به قدرت بینایی آنها کمتر آسیب وارد شود.

منطقه خواب و بازی کردن را مجزا کنید

برای بچه ها یک خواب شبانه کامل مهم است ، اما داشتن یک اتاق برای بازی نیز به همان اندازه مهم است. بنابراین اگر یک اتاق بازی جداگانه ندارید می توانید اتاق بچه ها را به دو قسمت خواب و بازی تقسیم کنید. مطمئن شوید که تا حدی دور از قفسه های کتاب و یا تلویزیون باشد.

از قفسه های کتاب به عنوان جدا کننده استفاده کنید

اتاق بچه نیاز به مناطق متعدد برای فعالیت های مختلف دارد، بنابراین استفاده از کتابخانه یا وسایل دیگر می تواند برای ایجاد آن مناطق مفید باشد در اتاق های اشتراکی تقسیم کردن اتاق بسیار مهم است ، شما به راحتی می توانید از یک قفسه کتاب برای تقسیم بخشی از اتاق استفاده کنید.

ذخیره سازی

از گوشه های اتاق، فضای زیر تخت و تمام مناطق دیگر برای ذخیره سازی به منظور به حداکثر رساندن محل بازی و فضای آزاد در اتاق استفاده کنید.

وسایل تبدیل شونده

در بسیاری از اتاق های مدرن بچه از وسایل تبدیل شونده استفاده می شود. تخت خواب و میز را می توان با هم پیوند داد و یا تخت می تواند با کمد لباس، میز و قفسه ترکیب شوند. در این صورت شما یک طرح ثابت و چیدمان تبدیل شونده دارید که می تواند باعث صرفه جویی در فضا و راحتی بیشتر شود.

اگر شما می خواهید یک اتاق بچه به سبک خود ایجاد کنید به کارایی و عملکرد آن فکر کنید. همچنین مطمئن شوید که مسیر راحت و بدون مانع در اتاق وجود دارد.

رنگ بندی شاد

مطمئن شوید در انتخاب رنگ ها در اتاق کودک خود اشتباهی را مرتکب نشوید زیرا رنگ ها در شکل گیری سلیقه و دستیابی به آرامش بسیار موثر هستند.

Kids-Room-Layout-Ideas-Built-in-Furniture

دکوراسیون اتاق بچه

دکوراسیون اتاق کودک

Kids-Room-Layout-Ideas-Bunk-Beds Kids-Room-Layout-Ideas-Shared-Room

چیدمان اتاق  کودک

دکوراسیون اتاق بچه

مدل دکوراسیون اطاق کودک

دکوراسیون اتاق بچه


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید