autumn

فصل پاییز به نیمه رسیده است و هوا چهره سرد خودش را نشان می دهد. در این شرایط است که باید پوشش را مورد بررسی قرار دهیم تا مبادا دچار بیماری های سخت این فصل شویم. پاییز فصلی است که به راحتی هرکسی را دچار بیماری می کند!

** قبل از آنکه تصمیم به تغییر پوشش بگیرید باید خودتان را کمی مورد سنجش قرار دهید. ابتدا جوانب مختلف و شرایس بدن خود را بسنجید و ببینید که آیا سرمایی هستید یا گرمایی زیرا این حالت بدن تاثیر قابل توجهی بر نوع پوشش شما خواهد داشت. زمانی که دنیا را سرد دوست دارید پوشیدن یک لباس کلفت در پاییز برای شما کافی است اما اگر گرما را میپسندید باید یک کاپشن پاییزه تن کنید.

** هر لایه لباسی که به تن می کنید را حتما در یاد داشته باشید زیرا ممکن است به خاطر بی توجهی دچار مشکلاتی شوید. در پاییز نیازی نیست که لباس های بافتنی و ضخیم را به همراه کاپشن به تن کنید زیرا در این صورت تنها خودتان را اذیت کرده اید و باید گرمای زیادی را تحمل کنید.

همچنین بخوانید: راهنمای شیک پوشی در پاییز

** استفاده از رنگ های گرم را فراموش نکنید زیرا رنگ ها می توانند معجزه کنند.  پوشیدن لباس هایی با رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی در این فصل می تواند کمک به سزایی به شما کند پس هرگز از این رنگ ها ترس نداشته باشید. استفاده از رنگ های گرم به سبک فصل پاییز که زمینه ای نارنجی دارد بسیار شبیه است و زیبایی خاصی دارد.

** ترکیب کردن لباس ها را فراموش نکنید. اگر لباس مناسب پاییز ندارید می توانید در لباس پوشیدن تنوع داشته باشید برای مثال می توانید یک پیراهن آستین کوتاه را در کنار سوییشرت استفاده کنید و با پوشیدن یک زیرپوش خودتان را کاملا گرم کنید. پاییز به این ترتیب می تواند فصل ترکیب های شگفت انگیز باشد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید