سفره هفت سین امسال چه رنگی است؟

آیا می دانید سفره هفت سین امسال چه رنگی است و چه رنگی ترند هفت سین 1403 است؟ تا انتهای مطلب با ما باشید.

سفره هفت سین امسال چه رنگی است؟ رنگ ترند هفت سین 1403

رنگ سفره هفت سین می تواند بر اساس سلیقه شما و طراحی منزل انتخاب شود. با این حال برخی از رنگ های می تواند جلوه زیباتری به آن بدهد و باعث شیک‌تر شدن هر چه بیشتر سفره نوروز شما شود. ما در این پست از آلامتو می‌گوییم که سفره هفت سین امسال چه رنگی است؟ و رنگ ترند سفره هفت سین 1403 را معرفی می‌کنیم. تا انتهای متن با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: ایده ساخت هفت سین دست ساز خانگی زیبا و شیک

سفره هفت سین امسال چه رنگی است؟

شرکت پنتون رنگ سال نوی میلادی را هلویی معرفی کرده است که تناژهایی از رنگ نارنجی، زرد، صورتی و کرم را در خود دارد. در کشور ما نیز به مناسبت رسیدن نوروز و سال نوی شمسی سفره هفت سین امسال به رنگ نارنجی انتخاب شده است که بسیار پر انرژی است. شما می توانید اجزاء سفره هفت سین را در ظروفی با رنگ نارنجی قرار داده یا حتی سفره آن را به این رنگ انتخاب کرده و ظروف را به رنگ های دیگر روی آن تزیین کنید.

علت انتخاب رنگ نارنجی برای هفت سین این است که واقعاً از نظر بصری خودنمایی می کند و همیشه حتی از دور نظر شما را جلب می کند. در فنگ شویی نارنجی نشان دهنده آتش است. متخصصان رنگ موافقند که نارنجی گرما و انرژی می‌تابد و همچنین رنگ چاکرای خاجی ما است که احساسات ما را تحریک می‌کند. رنگ نارنجی فعالیت و توانایی ما برای معاشرت را تحریک می‌کند. همچنین نارنجی شاد، گرم، پرانرژی، نیرومند است و تصوری ذهنی از شادابی دارد. این با ثمربخشی، ماجراجویی، نشاط و سلامتی همراه است.

رنگ نارنجی در سفره هفت سین مفرح و پر زرق و برق گرما و انرژی را ساطع می کند. جالب اینجاست که برخی از رنگ‌های نارنجی مانند هلو یا گلبهی جذابیت بسیار گسترده‌ای دارند. روانشناسی رنگ نارنجی خوش بینانه و نشاط آور است و روح ما را جوان می کند. در واقع رنگ نارنجی آنقدر خوش بینانه و نشاط آور است که همه ما باید راه هایی برای استفاده از آن در سفره هفت سین پیدا کنیم.

نارنجی در سال نو خودانگیختگی و نگرش مثبت به زندگی را به ارمغان می‌آورد و رنگی عالی برای استفاده در زمان‌های سخت اقتصادی است که ما با آن درگیر هستیم، زیرا ما را با انگیزه نگه می‌دارد و به ما کمک می‌کند تا به جنبه‌های روشن زندگی نگاه کنیم.

همچنین بخوانید: عکس مدل و آموزش چیدن سفره هفت سین طبقه ای ساده و شیک

هفت سین 1403

سفره هفت سین امسال چه رنگی است

رنگ ترند سفره هفت سین 1403

همانطور که گفتیم رنگ ترند سفره هفت سین 1403 نارنجی انتخاب شده است. نارنجی رنگ چشم گیری است که قرن ها در جامعه و هنر رایج بوده است. از آنجایی که تعادل بین قرمز و زرد، نارنجی باعث ایجاد احساسات مثبت و قوی از هیجان می شود. برخی فرهنگ ها رنگ نارنجی را به عنوان رنگ مقدس می‌دانند زیرا قدرت قرمز و کمال زرد را متعادل می‌کند. رنگ نارنجی باعث ایجاد حس تازگی، هیجان و گرما می شود. به طبیعت و تغییر فصول مرتبط است.

در حالی که بسیاری از رنگ‌ها واکنش‌های احساسی را القا می‌کنند، هیچ کدام به اندازه واکنش به نارنجی پرشور نیستند. نارنجی یکی از قوی ترین اثرات فیزیکی قابل اندازه گیری را در بین هر رنگی دارد. نارنجی اشتها را تحریک می کند، سطح انرژی را افزایش می دهد. ما رنگ نارنجی را با انرژی بالا و محیط اجتماعی پر جنب و جوش مرتبط می کنیم. پس استفاده از آن در سفره هفت سین 1403 می‌تواند بر جذابیت آن افزوده و حس زندگی را دو چندان در سال جدید جاری کند.

رنگ ترند سفره هفت سین 1403

ظروف مسی برای سفره هفت سین 1403

انتخاب ظروف مسی برای سفره هفت سین انتخاب بسیار خوبی است، زیرا در کنار ظاهر سنتی می‌تواند جلوه با شکوهی به آن بدهد. به علاوه برای امسال که رنگ ترند سفره هفت سین نارنجی و طیف های نزدیک به آن است نیز انتخاب به جایی می باشد. این ظروف به طور طبیعی به این رنگ هستند.

همچنین بخوانید: ایده تزیین سفره هفت سین با شیشه استوانه ای ساده، زیبا و لاکچری

ظروف مسی برای سفره هفت سین 1403

سفره هفت سین نارنجی

رنگ های خنثی برای سفره هفت سین

برای طرفداران سبک های مدرن نیز استفاده از ترکیب رنگ نارنجی و خاکستری (طوسی) توصیه می‌شود که می‌تواند در کنار ظاهر مدرن، انرژی نو شدن سال را در خود داشته باشد و بسیار شیک به نظر برسد. همچنین استفاده از شکوفه هایی به رنگ نارنجی در کنار ظروف هفت سین به رنگ خاکستری یا طوسی می‌تواند بر زیبایی سفره هفت سین شما بیفزاید.

هفت سین رنگ سال

هفت سین مدرن

همچنین بخوانید: آموزش ساخت سفره هفت سین با چوب بستنی و چوب کبریت

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع رنگ ترند سفره هفت سین 1403 مورد پسند شما همراهان قرار بگیرد. این معرفی تنها یک توصیه و مزایای استفاده از رنگ نارنجی بود و شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر ترکیب رنگی را برای سفره هفت سین خود انتخاب کنید. علت انتخاب رنگ نارنجی برای سفره هفت سین در سال 1403 نزدیک بودن آن به رنگ هلویی (ترند) و در عین حال سطح بالای انرژی آن است.


نظر خود را بیان کنید