معنی دستبند در فال قهوه چیست؟

دستبند در فال قهوه

دستبند نماد دشمنان بسیار خطرناکی است که شما را با شرایط ناپسند احاطه کرده اند. دیدن دستبند همچنین ممکن است نشان دهد که چیزی یا شخصی مانع موفقیت شما شده و شما را از دستیابی به آن باز می دارد. فرصت ها به سراغ شما نمی آیند. شما در حال از دست دادن قدرت هستید و کارایی آن مانند آنچه باید باشد نیست. از طرف دیگر، ترس ها و تردیدهای شما مانع از موفقیت شما می شود.گاهی اوقات نشان می دهد که شما بیش از حد مالکیت دارید که به طور کلی خوب تلقی نمی شود و دوباره مانعی در موفقیت شما می شود. در ادامه این مطلب از آلامتو شما می توانید معنی دستبند در فال قهوه را بخوانید.


دستبند در فال قهوه در بالای فنجان

دستبندی که در بالای فنجان قهوه دیده می شود نشان می دهد که شما با اکراه در زندگی خود به جلو حرکت کرده اید. تمرکز بر استرس است و این نماد در خواندن فال قهوه شما نشان می دهد که اخیراً احساس افسردگی کرده اید.


دستبند در فال قهوه وسط فنجان

دستبند در وسط فنجان قهوه شما به این معنی است که موفق خواهید شد اما شانس به دست آوردن پول محدود است. ممکن است در به دست آوردن پول کمی ناموفق باشید.

همچنین بخوانید: فال سرنوشت، طالع بینی کارما و تقدیر واقعی من چیست؟

دستبند در فال قهوه وسط فنجان


دستبند در فال قهوه پایین فنجان

دیدن نماد دستبند در موقعیت پایین فنجان  نشان دهنده یک فرصت پنهان گذشته و تولد دوباره است که در آینده اتفاق خواهد افتاد. برای ساده‌تر کردن، فرصت‌های زیادی داشتید که در خانه‌تان را زدند، اما نتوانستید به یک مورد هم پاسخ دهید. همچنین نشان دهنده این است که شما تا پایان عمر از هر نوع بیماری رهایی خواهید داشت.


دستبند در فال قهوه لبه فنجان

اگر نماد دستبند در کنار فنجان قهوه قرار گیرد، عمر طولانی و عاری از بیماری خواهید داشت و هر طرح تجاری که عملی شود موفق خواهد بود.

همچنین بخوانید: فال ازدواج ابجد – طالع بینی واقعی زمان ازدواج با حروف ابجد

دستبند در فال قهوه لبه فنجان


دستبند کوچک در فال قهوه

در صورتی که یک دستبند کوچک را در فال قهوه خود مشاهده می کنید نشانه یک انتخاب است.انتخابی که به احتمال زیاد باعث تغییر شدید می شود معمولاً با یک دستبند کوچک همراه است. در آینده این انتخاب یک تغییر مثبت به همراه خواهد داشت.


دستبند بزرگ در فال قهوه

دیدن دستبند بزرگ در فال قهوه شما حاکی از آن است که زندگی شما پر از نعمت های زیادی خواهد شد و از ناشناخته ها می ترسید. یک شخص خاص به شما پیشنهادهای عاشقانه یا جنسی ارائه می دهد و شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید آن را بپذیرید یا خیر.


نظر خود را بیان کنید