انواع نمونه متن لوح تقدیر فرهنگی، هنری، نظامی و ورزشی

اگر به دنبال کامل‌ترین انواع نمونه متن لوح تقدیر فرهنگی، هنری، نظامی و ورزشی هستید، این پست را از دست ندهید.

انواع نمونه متن لوح تقدیر برای تقدیر نامه های رسمی

در این پست انواع نمونه متن لوح تقدیر فرهنگی، هنری، نظامی و ورزشی گردآوردی شده. از تقدیرنامه ها و انواع لوح تقدیر می توانید برای قدردانی از خدمات نمونه به هر کسی که شایسته آن است استفاده کنید. این قدردانی می‌تواند بخاطر موفقیت در مسابقات ورزشی، هنری باشد یا برای تقدیر از ارائه بهترین خدمت در زمینه کاری.

متن لوح تقدیر فرهنگی

پیروز کسی است که با زیبایی امید، آینده را بیاراید

دانش آموز محترم ………. از آموزشگاه ……….

اینک که بادستهای مهربان، عزم راسخ و ذهن خلاق در کوچه های دل، حدیث افتخار را سرودی و موفق به کسب رتبه ………. مسابقه………. درسال تحصیلی ………. شده ای، به شکرانه همت والا و تلاش شکوهمندت، این لوح تقدیر تقدیم می گردد.

توفیق شما را در کسب درجات عالی ترا از خداوند سبحان خواستاریم.

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه ……….

//////////////////////

دانش آموز عزيز خانم ……….

سلام عليکم

به لطف حق تعالي تابستان گرم را در سايه سخاوت دلهاي مهربان بوديم و از دوستي ها و همدستي هايمان خاطره هاي شيرين ساختيم براي روزهاي آينده.

تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزود و شميم شور و شعورتان فضاي اين کانون فرهنگي را آکنده ساخت. اينک مسرور از موفقيت شما در رشته طراحي چهره آرزو مي کنيم دستي بالاي تمامي دستها مدد کارت باشد. دلت مأمن مهر خدا، دستهايت درگاه دعا و چشمهايت گوهري پاک و پر بها باد.

رئيس آموزش و پرورش منطقه ………. تهران

//////////////////////

بسمه تعالی

تقدیرنامه

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد

سپاس بیکران معبود را که گستره ملکوتی آموزش و پرورش به وجود معلمان فرهیخته‌ای متبرک گشته که از هر لحظه گرانمایه عمر، با تعهدی بی نظیر در مسیر پروراندن اندیشه و ایمان آینده سازان میهن بهره می‌جویند.

پیشکسوت گرانقدر: جناب آقای …

سال‌ها خدمت صادقانه شما را در عرصه تعلیم و تربیت، تنها رضایت معبود، شایسته‌ترین پاداش است و چه پاداشی سزاوار‌تر و زیبنده‌تر از این.

ضمن آرزوی سلامت و تندرستی جنابعالی، از سال‌ها تلاش و همکاری دلسوزانه شما تشکر و قدردانی می‌گردد.

امید که گلستان جانتان همواره شاداب و معطر از لطف حق باشد.

مدیر مجتمع …………..

//////////////////////

متن لوح تقدیر هنری

به نام خدای هنر آفرین

هنرمند گرامی جناب آقای…

مدیر مسئول محترم آموزشگاه …

راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه‌های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره‌ی نورانی نبی مکرم صلی الله علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می‌خواند؛ و چه خرم هنری که از چشمه‌ی معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه درمدینه النبی بیابد؛ و امروز کاخ آباد هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است و این جشنواره نیز با نام پیامبر اعظم همانا نقطه حضور پربرکت در چنین فضایی است.

باشد که اهل هنر به پاسداشت آن کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشند.

ستاد برگزاری نخستین جشنواره تولیدات هنری ………. با اهداء این لوح، مراتب سپاس خود را از مشارکت و همدلی شما دراین جشنواره اعلام می‌دارد.

//////////////////////

هنرمند گرامی سرکار خانم / جناب آقای …

با سلام و احترام

به گواه شواهد تاریخی، ایران مهد هنر و تمدن است که سهم بسزایی در شکل‌گیری تمدن بشری داشته است. حضور هنرمندانی از این سرزمین گامی جدی و موثری برای شناساندن هنر ارزشمند چند هزار ساله ایران اسلامی است. بدین وسیله ضمن قدردانی از مشارکت شایسته جناب عالی در مسابقه هنری … در سال … که با عرضه آثار فاخر هنری زمینه ساز آشنایی بیشتر بازدید کنندگان را با هنر نمودید لازم است مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام داشته، از درگاه احدیت توفیقات روز افزون شما هنرمند گرانقدر را مسئلت نمایم.

ستاد برگزاری مسابقات هنری …

//////////////////////

هنرمند بزرگوار جناب آقای / سرکار خانم …

با سلام و تحیات

به پاس خدمات ارزشمند جناب عالی در پشتیبانی از فعالیت‌های هنری … در آن حوزه و کسب رتبه شایسته تقدیر در میان ارائه کنندگان هنر در مسابقات سراسری … درسال … از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نماییم.

توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم. امید است تلاش‌های خالصانه شما و همکاران محترمتان مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد.

ستاد برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری …

همچنین بخوانید: متن لوح تقدیر و تشکر از پزشک

متن لوح تقدیر ورزشی

متن لوح تقدیر ورزشی

بسمه تعالی

جناب آقای ……….

اینک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعلیمات ارزنده مربیان و تلاش و کوشش خود درسال ………. مقام ………. رشته فوتبال را در مسابقات قهرمانی آموزشگاه‌های مناطق تهران احراز نموده اید، به دریافت این حکم نایل می‌شوید.

امید است با یاری جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از یک جوان ورزشکار با ایمان باشید.

مدیر تربیت بدنی و تندرستی شهر ………

//////////////////////

سرکار خانم/ آقای …،

اخیرا از عملکرد عالی شما در {نام مسابقه} که در تاریخ … برگزار شد مطلع شدم. بدینوسیله کسب مقام {رتبه، به عنوان مثال، اول، دوم} را تبریک بگویم. در حالی که مطمئن بودم رقابت سخت خواهد بود، به توانایی های شما اطمینان کامل داشتم.

من مطمئن هستم که این تنها یک پیروزی از پیروزی‌های بسیار شما در آینده است. همانطور که شما این مناسبت شاد را جشن می گیرید، می خواهم بدانید که من به ویژگی های مثبت شما افتخار می کنم، به عنوان مثال، سخت کوشی، عزم راسخ.

امیدواریم که این پیروزی شما را به دنبال بهره برداری های بیشتر سوق دهد. یک بار دیگر موفقیت شما را تبریک می گویم.

از طرف ….

//////////////////////

سرکار خانم/ جناب آقای …،

پس از ماه‌ها تمرین خستگی‌ناپذیر، من خوشحالم که متوجه شدم شما جام را در مسابقات سالانه شنای کشوری به دست آورده‌اید. بابت عملکرد عالی شما تبریک می گویم. شما لایق این افتخار هستید.

شما باید برای مسابقه فرا کشوری بلافاصله به تمرینات بازگردید. امیدواریم که این برد انگیزه ای برای دستیابی به موفقیت های بیشتر باشد.

یک بار دیگر موفقیت شما را تبریک می گویم.

از طرف …

//////////////////////

جناب آقای/ سرکار خانم …،

بدینوسیله به شما به خاطر ارائه عملکرد عالی و کسب رتبه اول در مسابقات … تبریک بگویم. من می دانم که باید یک رقابت واقعی سخت بوده باشد زیرا بهترین تیم ها از سراسر کشور در آن شرکت کرده بودند، اما شما با مهارت های شگفت انگیز خود توانستید همه آنها را شکست دهید.

ما به شما بگویم که من واقعاً به شما و تعهد شما نسبت به بازی خود افتخار می کنیم. مطمئنیم تمام تلاشی که سالها در این بازی کشیده اید این شکوه را برای شما به ارمغان آورده است.

ان شاءالله در بازی های پیش رو در این مسابقات موفقیت های بیشتری نصیب شما شود.

از طرف …

//////////////////////

برادر/ خواهر بزرگوار جناب آقای…

یقینا توسعه و پیشرفت شهر مرهون تلاش بی دریغ شهروندان دلسوزی همانند شما می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقا این شهر قدم برداشته و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند.

لذا برخود وظیفه می دانیم از عنایات و توجه جنابعالی به امور اجتماعی و ورزشی جهت توسعه و رشد در شهر قدرانی نماییم.

سلامتی و موفقیت روزافزونتان را در درگاه خداوند متعال مسالت می نماییم.

همچنین بخوانید: متن تشکر رسمی کوتاه، اداری و مذهبی از مدیر، استاد، دوست و همکاران

متن لوح تقدیر نظامی

متن لوح تقدیر نظامی

…فضل الله المجاهدین باموالهم وانفسهم علی القاعدین درجة وکلا وعد الله الحسنی وفضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما  95 نساء

……………….. جناب آقای ………………..

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه ازامنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند.

از اينکه با اراده ی آهنين و بر اساس دين داری و اخلاق مداری، در جهت اقتدار و بالندگی ايران اسلامی با حماسه آفرينی و سلحشوری مدافع راستين نظام ولايی جمهوری اسلامی همت گمارده ايد، اين لوح تقدير به پاس اين مجاهدت خستگی ناپذير تقديم محضر ايثارگرانه ی شما می گردد.

از ايزد منان موفقيت های روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت اما خامنه ای مد ظله العالی را خواستار است.

//////////////////////

بسمه تعالی

متن لوح تقدیر از نیروی انتظامی

این لوح تقدیر، به پاس حضور پرشور ایثارگرانه درخصوص پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب، مسوولیت پذیری ، قانون مداری و توانمندی دراجرای وظایف محوله ازسوی ملت و فرماندهی معظم کل قوا ، تقدیم حضور مقتدرانه ی شما می گردد. با امید به اینکه درپناه ایزد منان وبا اقتدار کامل در ایجاد امنیت جامعه پوینده و  پاینده باشید تا در سایه ی این حرکت ، فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شکل گرفته و رشد نماید و کتاب وجودتان به شراره ی امن و امان خداوندی مستحکم و پابرجای بماند و خروش مخلصانه ی شما در بارگاه کبریایی مقبول و ماجور باشد.

فرمانده …………………..ناجا

//////////////////////

بسمه تعالی

متن لوح تقدیر از نیروی انتظامی

جناب سروان / سرهنگ ….

خدمت، ایمان را بر لوح جان و ضمیرهای پاک حک می کند و ندای فطرت را به گوش همه می رساند. همچنین سیاهی جهل را از میهن می زداید و زلال امنیت را در میهن پاکمان جاری می سازد.شما نیز با پذیرش این مسئوليت، نام خویش را در واژه مقدس «خدمت» ثبت کرده اید.

آرزومندیم؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی اسلام از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه‌ی خویش قرار دهد .

//////////////////////

همچنین بخوانید: متن تشکر از زحمات همسر

سخن آخر

در این پست قالب تقدیرنامه و انواع نمونه متن لوح تقدیر فرهنگی، هنری، نظامی و ورزشی را برای شما آورده ایم. شما می توانید با استفاده از نمونه‌های به اشتراک گذاشته شده است، موفقیت بدست آمده توسط فرد یا گروه را تبریک بگویید.


نظر خود را بیان کنید