متن لوح تقدیر و تشکر از پزشک

تشکر از پزشک

متن تشکر از دکتر جراح و پزشک معالج

بسم الله الرحمین الرحیم

لوح سپاس

استاد عالیقدر

دکتر…

سلام علیکم

بدینوسیله از زحمات شما سرور گرامی و دانشمند متعهد که با اعمال جدیت مبتنی بر حرفه مقدس پزشکی در مورد بیمارن خصوصا … عزیمان آقا/خانم … که با دستان شفا بخش جنابعالی لبخندی دوباره به زندگی زد صمیمانه سپاسگزاری مینمائیم.

بدون شک تلاش و علم و عمل صادقانه حضرتعالی در محضر باریتعالی جلوه دیگری دارد. از پیشگاه ایزد منان سعادت و سلامتی توام با عزت و سرفرازی را برایتان خواستاریم.

خانواده…

بنام خدا

تقدیرنامه

جناب آقای دکتر …

به پاس زحمات بی دریغ و بی شائبه حضرتعالی در طول مدت عمل جراحی و درمان … عزیزمان که با عنایت خداوند متعال و تلاش شما و همکاران منجبر به سلامتی گردیده است. این لوح تقدیر را به رسم یاد بود تقدیم می داریم. امید است همواره شما و خانواده محترمتان سلامت و سربلند باشید.

خانواده…

متن لوح تقدیر از پزشک معالج به خاطر مراقبت

بسمه تعالی

لوح تقدیر

از مژده ی حبيب دلم شاد و خرم است وز نسخه ی طبيب تنم ايمن از بلاست

دکتر …

از اينکه با سعه ی صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق و به پشتوانه ی دانش روز با همت، حميت و تلاش جدی و با توجه به شرایط بسیار سخت و صعب همسرم در دوران بارداری، با ظرافت و دقت نظر نسبت به مراقبت همسرم در دوران بارداری از ابتدا تا انتها جهت سالم به دنيا آوردن نورچشم و فرزند دلبندم در نهايت فرهيختگی و هوشمندی اهتمام ورزيديد، در کمال ادب و ارادت اين لوح تقدير تقديم محضر طبيبانه و ماهرانه ی شما می گردد.

خانوده…

متن تقدیر از زحمات دکتر چشم پزشک

من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق

لوح سپاس

دکتر … مختصص و جراح چشم

با سپاس فراوان از زحمات شبانه روزی جنابعالی در بهبود … عزیزمان و از اینکه امکان دیدن بهتر زیبایی خداوند منان را فراهم ساختید بر خود وظیفه میدانیم که از شما پزشک متخصص و متعهد تشکر و قدردانی نماییم.

رجاء واثق داریم که در پرتو الطاف خداوند منان و توجهات حضرت ولیعصر، جنابعالی و خانواده محترم موفق و پیروز باشید.

از طرف خانوده…


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید