بهترین روز و زمان در هفته برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری چیست؟

اگر به دنبال بهترین روز و زمان در هفته برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

بهترین روز و زمان در هفته برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری

در بین عموم، کوتاه کردن مو و اصلاح صورت در زمان‌های خاص ترجیح داده می‌شود، مانند روزهایی از هر ماه هجری که روزهای سوم، چهارم و پانزدهم ماه کامل می‌شود. برای اینکه موهای شما سریعتر رشد کند بهتر است آن را در روزهای ششم و هفدهم ماه قری که دو روز کامل ماه است کوتاه کنید و علت آن ترشح و تجدید هورمون در بدن در این دوران است. که باعث رشد سریعتر، شدیدتر و پرپشت تر می شود. در برخی موارد نیز اعتقادات مذهبی و احترام به بعضی روزهای خاص است که تعیین می‌کند اصلاح صورت و کوتاهی مو در یک روز خاص از ماه قمری خوب است یا بد.

اگر امروز طبق تقویم قمری “روز شیطانی” باشد، آیا می توان مو را کوتاه کرد؟ برای دانستن بهترین روز و زمان در هفته برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری کافی است تقویم قمری را برای دوره مورد نظر باز کنید. هر ماه قمری شامل 4 روز “شیطانی” است که ستاره شب کاملاً از چشم انسان پنهان است.

اصلاح صورت و کوتاهی مو در این زمان نتیجه خوبی ندارد. در این روزها میدان انرژی بی دفاع می شود و آسیب پذیری چندین برابر افزایش می یابد. لازم است بدانید که این روزهای نهم، پانزدهم، بیست و سوم و بیست و نهم هر ماه قمری است. اخترشناسان توصیه می کنند در این دوره به آرایشگاه مراجعه نکنید. زمینه حفاظت از انسان را تضعیف می کند. همراه با کوتاه شده، سلامت و شادابی از بین می رود، بنابراین خطر ابتلا به بیماری زیاد است.

همچنین بخوانید: روش های خانگی ترمیم موهای سوخته با دکلره، سشوار و اتو مو

بهترین روز در هفته برای کوتاهی مو و سایر روش های زیبایی مو

راز یک اصلاح صورت و کوتاهی موی خوب و موفق فقط مهارت آرایشگر نیست. برای به دست آوردن یک نتیجه خوب و شارژ مجدد با انرژی مثبت باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. به این منظور باید بهترین روز و زمان در هفته را برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری در نظر بگیرید. یکی از آنها روز هفته است که برای کوتاهی انتخاب شده است:

 1. کوتاهی مو در روز شنبه خوب نیست.

در روزهای یکشنبه مراجعه به آرایشگاه فقط ضرر دارد. کوتاه کردن مو شانس انسان را از دست می دهد. همچمین باعث سردرد و زشتی در نگاه مردم می‌شود.

 1. کوتاهی مو در روز یکشنبه خوب است.

این به بهبود وضعیت عاطفی و جسمی شما کمک می کند. با کوتاهی مو در روز یکشنبه طول مو به سرعت بهبود می یابد. شما قدرت، صبر و توانایی دیدن استعدادهای نهفته در خود را نشان خواهید داد.

 1. کوتاهی مو در روز دوشنبه خوب نیست.

طبق نشانه ها، اضطراب و اندوه با کوتاه کردن مو در روز دوشنبه بیشتر می‌شود.

 1. سه شنبه برای رسیدگی به موهای خوب است.

سه شنبه  زمان کوتاه کردن انتهای موها یا تنظیم چتری است. این اقدامات به بهبود سلامت کمک می کند و برای حل مشکلات انباشته قدرت می بخشد. همچنین برای کسانی که از روتین خسته شده‌اند و می‌خواهند زندگی را متنوع‌تر کنند، کوتاه کردن مو مفید خواهد بود.

 1. چهارشنبه برای کوتاهی مو توصیه می‌شود.

چهارشنبه‌ها همه می‌توانید موهای خود را کوتاه کنند، به جز متولدین پنجشنبه. مراجعه به آرایشگاه باعث بهبود فعالیت سیستم عصبی، حافظه و توانایی یادگیری می شود. همچنین کوتاهی مو در این روز باعث رفع مشکلات و افزایش ثروت می‌شود.

 1. کوتاهی مو در پنجشنبه خوب است.

پس از کوتاه کردن موها در پنجشنبه، می توانید با عزیزان خود ارتباط برقرار کنید و موفق باشید. ارتباط با آشنایان جدید غنی می شود، ارتباطات قدیمی ترمیم می شود. همچنین پنجشنبه برای کوتاهی مو خوب است و خوشبختی، سلامتی و دارایی دارد.

 1. کوتاهی مو در جمعه مفید است.

کوتاهی مو در روز جمعه، تأثیر مفیدی در تمام زمینه های زندگی خواهد داشت. این روز تحت نظارت ونوس برگزار می شود، بنابراین هر گونه درمان مو موفقیت آمیز خواهد بود. با این حال، کار یک آرایشگر می تواند به طور قابل توجهی ظاهر را تغییر دهد و هماهنگی درونی را به هم بزند. کوتاهی مو باعث رسیدن به آرزوها می‌شود.

همچنین بخوانید: علت ریزش مو در یائسگی و راه های جلوگیری و درمان آن چیست؟

بهترین روزهای ماه قمری برای اصلاح و کوتاهی

بهترین روزهای ماه قمری برای اصلاح و کوتاهی

روزهایی با اعیاد دینی که اهمیت خاصی دارند. در این روزها آراستگی، نیکی، صدقه دادن و اعمال نیکو توصیه می‌شود. از جمله:

 • پانزده ماه رمضان که میلاد امان حسن بن علی (ع) است.
 • روزهای سوم و پنجم و نیمه شعبان که مصادف با ولادت امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و میلاد قائم الزمان حضرت مهدی (عج) هستند.
 • هفدهم ربیع الاول روز ولادت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) است.
 • بیستم جمادی الثانی روز ولادت حضرت فاطمه (س) سرور زنان عالم است.

بدترین روزهای ماه قمری برای اصلاح و کوتاهی

ماه محرم: روز بیست و یکم ماه محرم است.

ماه صفر: روز دهم ماه صفر است.

ماه ربیع الاول: روز سوم ماه ربیع الاول است.

ماه ربیع الثانی (ربیع الاخر): روز بیست و هفتم ماه ربیع الثانی (ربیع الاخر) است.

ماه جمادی الاول: روز بیست و هفتم ماه جمادی الاول است.

ماه جمادی الثانی (جمادی الاخر): روز یازدهم  ماه جمادی الثانی (جمادی الاخر) است.

ماه رجب: روز بیست و پنجم ماه رجب است.

ماه شعبان: روز یازدهمماه شعبان است.

ماه رمضان: روز بیست و سوم  ماه رمضان است.

ماه شوال: روز اول ماه شوال است.

ماه ذی القعده: روز بیست و هفتم ماه ذی القعده است.

ماه ذی الحجه: روز هفتم ماه ذی الحجه است.

همچنین بخوانید: درمان خانگی موخوره بدون کوتاهی با سرکه، وازلین، سس مایونز و آلوئه ورا

سخن آخر

امیدواریم این پست درباره بهترین روز و زمام در هفته برای اصلاح صورت و کوتاهی مو در ماه قمری برای شما مفید بوده باشد و با رعایت آن نتایج بهتری دریافت کنید. اگر این پست برای شما مفید است، می‌توانید آن را در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


نظر خود را بیان کنید