متن و پیام تبریک روز جهانی خواهر 1401 جدید، زیبا و احساسی

متن تبریک روز جهانی خواهر

روز جهانی خواهر یک روز ویژه است برای جشن گرفتن پیوندی است که با یک خواهر وجود دارد. به این مناسبت زیباترین متن تبریک روز جهانی خواهر را در ادامه ارائه می‌دهیم.

متن تبریک روز جهانی خواهر

وقتی اینجا هستید هیچ روزی کسل کننده نیست زیرا شما درخشان ترین بسته شادی هستید که به من هدیه داده شده است…. تمام خوشبختی های دنیا را برای شما آرزو می کنم….. امیدوارم همیشه در کنار هم باشیم. روز جهانی خواهر را به خواهر نازنینم تبریک می گویم!!!

////////////

 به خاطر خواهری مثل شما، دوران کودکی من بسیار خاطره انگیز بوده، نوجوانی من بسیار پر از سرگرمی بوده است و مطمئنم که دوران پیری من بسیار سرگرم کننده خواهد بود، زیرا شما زندگی من را با رنگ های زیبا پر می کنید. با آرزوی بهترین ها در روز جهانی خواهر برای شما.

////////////

می دانم که همیشه کسی را دارم که از من حمایت کند، مرا راهنمایی کند و با عشق او نوازش کند…. و آن نازترین خواهر من است …. روز جهانی خواهر را به شما تبریک می گویم.

////////////

تو همیشه مثل یک مادر از من مراقبت کرده ای، مثل یک پدر مرا ناز کرده ای، مثل یک دوست واقعی مرا تحمل کرده ای و مثل بهترین خواهر این دنیا دوستم داشته ای… من خیلی خوشحالم که شما را در زندگی ام دارم….. روز جهانی خواهر را به شما تبریک می گویم خواهرم.

////////////

هیچ کس دیگری نیست که مرا بهتر از شما بشناسد. ما با هم بزرگ شده ایم و در هر شادی و غم سهیم هستیم…. با عشق فراوان، در روز جهانی خواهر برای شما آرزوی خوشبختی دارم.

////////////

به عزیزترین خواهرم که بهترین دوست من است. ممنون که دستم را گرفتی، مرا راهنمایی کردی و بی قید و شرط مرا دوست داشتی. با آرزوی روزی فوق العاده و مبارک برای خواهر عزیزم.

////////////

پیوند عشقی که ما را در کنار هم نگه می دارد، زیباترین رابطه است. من قول می دهم که همیشه تمام تلاشم را برای تقویت این رابطه انجام خواهم داد. آرزوهای گرم در روز جهانی خواهر برای شما.

////////////

همچنین بخوانید: تاریخ دقیق روز جهانی خواهر کی و چه روزی است؟

روز خواهر مبارک 1401

تو واقعاً یک نعمت در زندگی من هستی. برای همه چیز ممنونم. روز خواهر بر شما مبارک.

////////////

می دانی که وقتی مهربان ترین و دوست داشتنی ترین خواهر جهان را به تو هدیه می دهند، خوشبخت می شوی… آرزوهای گرم در روز جهانی خواهر برای خواهری که برای من یک دنیاست.

////////////

به مناسبت روز جهانی خواهر، آرزو می کنم که همانطور که همیشه بوده ایم، صمیمی بمانیم. روز جهانی خواهر را به خواهری که دلیل لبخند من است تبریک می گویم.

////////////

حمایت کننده و شیرین، دوست داشتنی و دلسوز، الهام بخش و محبت آمیز… این‌ها صفت هایی هستند که شما را تعریف می کنند خواهر عزیزم. ان شاءالله همیشه خدا خیرت بده. روز جهانی خواهر بر بهترین خواهر مبارک.

////////////

اگر خواهران در کنار هم بمانند، می توانند بر بزرگترین چالش های زندگی خود غلبه کنند. روز جهانی خواهر مبارک.

////////////

یک خواهر همیشه اونجا هست تا هر وقت ناراحتی روحیه ات رو بالا ببره. آنها هرگز نمی توانند اشک در چشمان شما را تحمل کنند. روز جهانی خواهر مبارک، روزتان پر از شادی و شادی.

////////////

همچنین بخوانید: متن زیبا و احساسی تبریک تولد خواهر، خواهر شوهر و خواهر زن برای استوری

بهترین خواهر دنیا روزت مبارک

بهترین خواهر دنیا روزت مبارک

خواهر مثل هدیه ای است که خداوند برای ما فرستاده است، بدون آنها زندگی ما بی معنا بود. روز جهانی خواهر مبارک.

////////////

هیچ دوستی بهتر از خواهر و هیچ خواهری بهتر از تو نیست! ممنونم که خواهرم هستی، روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

تو یکی از نعمت های بی شماری هستی که زندگی به من ارزانی داشته است. روز جهانی خواهر بر تو مبارک.

////////////

خواهر عزیزم، ممنون که به من یاد دادی خوش بگذرونم و در عین حال مهربان و مسئولیت پذیر باشم. شما واقعاً یک گوهر هستید! روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

خواهر نازنین من، تو هنوز در چشمان برادرت شاهزاده خانمی! از شما برای هر کاری که برای من انجام می دهید متشکرم! روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

می‌دانی که وقتی مهربان‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین خواهر دنیا به تو هدیه داده می‌شود، خوشبخت می‌شوی. آرزوی گرم در روز جهانی خواهر برای خواهری که برای من یک دنیاست.

////////////

به شیرین ترین دختر دنیا، روز جهانی خواهر مبارک! وجود تو زندگی من را روشن تر و شادتر کرد. دوستت دارم، عروسک کوچولوی من!

////////////

خواهر مهربان من، روز خواهر مبارک! ممکن است هر روز آن را نگویم، اما از شما سپاسگزارم که همیشه پشت من هستید، مهم نیست که چه باشد.

////////////

خواهر عزیز، شاید شما کوچکتر باشید، اما هرگز در مراقبت از من و پدر و مادرمان کوتاهی نکرده اید. روز جهانی خواهر بر شما مبارک!

////////////

وقتی به نظر می رسد هیچکس شما را درک نمی کند، یک خواهر همیشه درک می کند. ممنون که خواهر فهمیده ای هستی روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

همچنین بخوانید: متن پیام تبریک تولد به خواهر شوهر جدید و خاص، رسمی و صمیمی

تبریک روز خواهر از طرف برادر

تبریک روز خواهر از طرف برادر

خواهر و برادر بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند، بدون آنها زندگی ما ناقص بود. روز جهانی خواهر مبارک.

////////////

در روز جهانی خواهر یک چیز را به خاطر داشته باشید که فاصله می تواند بین خواهر و برادرها شکاف ایجاد کند اما عشق همیشه وجود دارد تا این شکاف را پر کند.

////////////

برادرها و خواهرها می توانند هر دردی را تحمل کنند تا لبخند را به لبان یکدیگر بیاورند. این چیزی است که رابطه آنها را بسیار خاص می کند. روز جهانی خواهر مبارک.

////////////

در این روز جهانی خواهر، می خواهم بدانی که شگفت انگیزترین فرد زندگی من هستی. روز خواهر مبارک خواهر مهربان من!

////////////

رازی وجود دارد که من از کودکی از شما پنهان داشته ام و امروز می خواهم آن را با شما در میان بگذارم. تو بهترین خواهر در کل جهان هستی. روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

وقتی احساس ضعف می کنم، شما همیشه راهکارهای مناسب را می دانید تا دوباره احساس بهتری داشته باشم. ممنونم که خواهری هستی که همیشه می توانم به او تکیه کنم. روز جهانی خواهر مبارک!

////////////

سخن آخر

در این پست گلچین بهترین و جدیترین متن تبریک روز جهانی خواهر را ارئه دادیم. اگر این پیام های تبریک روز خواهر از طرف برادر، بهترین خواهر دنیا روزت مبارک و … را مفید می دانید، می‌توانید آنها را با دوستان خود در فیس بوک، توییتر و سایر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با تشکر از شما برای انجام این کار.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید