تعبیر خواب جنگ و بمباران

دیدن جنگ و بمباران در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جنگ و بمباران در خواب چیست؟

تعبیر خواب جنگ و بمباران

جنگ از نگرانی‌های مردم بسیاری کشورهاست که باعث دیدن کابوس آن می‌شود. در این پست با تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی آشنا می‌شویم.


تعبیر خواب جنگ و بمباران

تعبیر خواب جنگ و بمباران و تجاوز که از رایج‌ترین خواب هایی هستند که غم و اندوه و درد را در دل بسیاری می فرستند معمولا به موارد منفی معنا می شود. تعبیر کنندگان گفته اند که دیدن بمب در خواب غالباً به بیان شایعات و تهمت ها به شخصی در بیداری است، معمولاً این شخص از این شایعات و تهمت ها مبرا بوده و دارای صفات نیکو از جمله عدالت، صداقت و امانت است و دارای شرافت و موقعیت در بین مردم است.

همچنین گفته شد که تعبیر خواب جنگ و بمباران ممکن است بیانگر آن باشد که خواب بیننده به دلیل کمبود منابع مادی مانند پول قادر به برآوردن برخی از خواسته ها در زندگی واقعی نیست مخصوصاً اگر فرد خواب ببیند که بمباران در خواب او را از جایی به جای دیگر تعقیب می کرد.

در برخی موارد تعبیر خواب جنگ و بمباران، به ویژه اگر در خواب نزدیک به بیننده باشد، ممکن است نشان دهنده ناامیدی و شکست موقت در برخی از مراحل زندگی باشد، اما این مانع از رسیدن خواب بیننده به برخی اهداف و دستیابی به موفقیت های پی در پی پس از تنظیم مجدد زندگی خود  نمی شود.


تعبیر خواب جنگ و بمباران ابن سیرین

تعبیر خواب جنگ و بمباران ابن سیرین بیانگر وقوع یک اتفاق بزرگ و مشکل بزرگ است. ابن سیرین دیدن سربازان را در خواب تعبیر کرده که بیانگر مشکلات خانوادگی است. دیدن بمباران در خواب بیانگر شایعات و سخنان بدخواهانه است که ممکن است بر بیننده تأثیر منفی بگذارد.

دیدن بمباران در خواب مرد بیانگر ناراحتی مالی، بدهی های زیاد و ناتوانی او در رسیدن به خواسته هایش است. اگر مرد متاهلی ببیند که در این جنگ جنگیده و پیروز شده است، نشان دهنده تحقق خواسته او، ارتقاء در کار یا شغل برجسته است. اگر مردی ببیند که در جنگ است، اما در آن شرکت نکند، بیانگر این است که پیوند خویشاوندی خود را می گسلد.

خواب دیدن بمباران هواپیماهای جنگی بیانگر برآورده شدن آرزوها و موفقیت در تحصیل و یا در زمینه کاری است.

همچنین بخوانید: تعبیر دیدن کتک زدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی


تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی برای زن مجرد:

 • اگر دختری ببیند که در حال جنگ است و موشک ها و هواپیماها او را بمباران می کنند، نشان دهنده ازدواج او با مردی قوی و شجاع است.
 • دیدن بمب گذاری در خواب دختر نشان دهنده شکست در برخی از جنبه‌های زندگی او و ناتوانی او در رسیدن به خواسته اش است.
 • دیدن هواپیمای جنگی برای یک زن مجرد بیانگر برآورده شدن آرزوها و رویاهای اوست.
 • اگر دختری ببیند که در جنگ است و پیروز شد، نشان دهنده خوش شانسی و رهایی از مشکلات است.

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی برای زن باردار:

 • دیدن بمباران در خواب حامله بیانگر نزدیک بودن تولد اوست.
 • اگر زن باردار ببیند که با شمشیر می جنگد، نشان دهنده زایمان آسان و طبیعی است.
 • اگر زن باردار ببیند که با شوهرش دعوا می کند، نشان دهنده مشکلات و اختلاف نظر با شوهرش است.

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی برای زن متاهل:

 • خواب بمباران زن متاهل نشان می دهد که او به زودی باردار می شود.
 • رؤیای بمباران در خواب برای زن متاهل نشان دهنده شایعات و تهمت علیه آنها است.
 • اگر زن شوهردار ببیند که در حال جنگ است و در جنگ پیروز شده است، بیانگر آن است که ناملایمات بر طرف شده و مشکلات از بین رفته است.

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی برای زن مطلقه:

 • دیدن بمب در خواب زن مطلقه بیانگر نگرانی‌ها و گرفتاری‌هایی است که در زندگی اجتماعی و یا در زمینه کاری با آن مواجه است.
 • رویای بمباران خانه در خواب زن مطلقه بیانگر صحبت های بد زیاد در مورد او و شایعاتی است که باعث دردهای روحی و مشکلات فراوان او می شود.

تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی برای مرد:

 • اشاره و هشدار دادن به اتفاقی است که ممکن است برای این شخص اتفاق بیفتد اگر مردی در خواب ببیند که جنگ را تماشا می کند، بیانگر آن است که این مرد اخبار زیادی خواهد شنید که دلش را خوش می‌کند و او را شاد می کند.
 • مرد نشان می دهد که در خواب با سرباز می جنگد و او نیز کشته شده است، نشان می دهد که این مرد در زندگی خود از نظر کار برای او موفق است.
 • دیدن جنگ با دشمن در خواب، نمادی از مرد است، نشان دهنده پایان و زوال مشکلات و فشارهایی است که در زندگی خود متحمل شده بود.
همچنین بخوانید: تعبیر دیدن شهید شدن در خواب چیست؟

سخن آخر

همانطور که در این متن مطالعه کردید تعبیر خواب جنگ و بمباران در بیشتر موارد نشان از نگرانی هایی در زندگی و بروز برخی مشکلات دارد. با این حال مواردی از تعبیر خواب جنگ و بمباران هوایی به طور مثبت نیز وجود دارد که خبر از اتفاقات خوب می دهد.

☺ تعبیر خواب «جنگ و بمباران» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جنگ و بمباران» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. عرشیا

  من خواب دیدم تو روز چهارشنبه سوری صدای خیلی بلندی اومد و بعد به آسمون نگاه کردم دیدم یک گروه جت جنگنده که خودتون هم تو تصویر نشون دادید دارن از بالای سرمون رد میشن و بمباران میکنن ولی من هیچ چیزیم نمیشه . بعدش تو خود خواب رفتم تو تختم بخوابم بعدش بلند شدم که بیرون رو نگاه کنم که دیدم همون گروه جت جنگنده دارن به طرفمون میان و از بالای سرم رد میشن و هم زمان داشتن بمباران میکردند. و انگاری که چین بهمون حمله کرده

 2. Amena Azimi

  من خواب دیدم که در جریان تحصیل در سفر از خارج کشور در دانشگاهی که قبلا از آنجا فارغ شده ام هستم و بمباران و سر بازان هستن از بچه ها بمب را به گردن من پرت می‌کند و من دوباره او را بالای تپه پرتاب میکنم اطراف کلاس درسی ما تپه های سر سبز است و همه جا از آسمان بمب می بارد. و بعد این خواب هم کلاسی هایم را می بینم که جشن تولد دارند و بعد می بینم که با لباس رسمی یک دوسیه آبی در دستم است که داخل اش کارت دعوت عروسی ام است به شکل کاغذ سفید و من می خواهم همصنفی هایم را دعوت کنم. بعد میبینم که لباس هندی برنگ بنفش و موهایم کوتاست البته این خواب در کشور هند است که در حقیت هم من اونجا در همان محل تحصیل کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب المان های زیادی دارد که ممکن است همه ان ها دارای تعبیر نباشند و باید بدانید که ممکن است برای شما به این صورت باشد که شما در زندگی فعلی خود احساس شکست می کنید که در خواب به این صورت دیده اید و باید بدانید که برای شما نشانه ای از بازگو کردن شرایط فعلی زندگیتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. اسماعیل

  سلام من تو خواب دیدم دو گروه هواپیمای جنگی سفید مستقیم به سمت هم حرکت و شلیک کردن،نمیدونستم که از کجا اومدن یا مال کی هستند،چیزی خیلی برام عجیب بود این بود من تا ۵.۳۰ صبح بیدار بودم و فیلم کمدی میدیدم بعدش که خوابیدم بعد دیدن این خواب ساعت ۸.۳۰ بیدار شدم ولی اصلا احساس خسته گی نمی کردم انگار واقعی بود اتفغاق و باید فرار میکردم

نظر خود را بیان کنید