تعبیر خواب دامن

دیدن دامن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دامن در خواب چیست؟

تعبیر خواب دامن

خواب لباس برای خانم‎‌ها بسیار رایج است. اگر به دنبال تعبیر خواب دامن در حالت‌های مختلف هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تعبیر خواب دامن

تعبیر خواب دامن یکی از رؤیایی است که بسیاری از ما در خواب می بینیم. دامن یکی از لباس هایی است که زنان و دختران می پوشند و رنگ ها و انواع آن با توجه به شرایط موجود متفاوت است. تعبیر خواب دامن نیز در شکل ها و رنگ‌های مختلف با هم متفاوت است و می‌تواند معانی خوب و بدی داشته باشد.

به طور کلی تعبیر خواب دامن دلالت بر نهان و مال و تندرستی و فراوانی روزی دارد، اما دیدن دامن کهنه یا پاره، بیانگر فقر و تنگدستی است. همچنین در برخی تفاسیر تعبیر خواب دامن کوتاه در خواب بیانگر وضعیت بیننده خواب در زندگی و تعابیر دیگر است و هر کس ببیند دامنش را از او می‌دزدند، نشان می‌دهد که کارش را رها می‌کند و زیان بزرگی می‌بیند و در زندگی‌اش شکست می‌خورد.

 

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب دامن ابن سیرین

تعبیر خواب دامن ابن سیرین بیانگر آسایش مادی و روانی است. تعبیر خواب دامن نو که زن می‌خرد، ممکن است دلالت بر خیر و معیشت داشته باشد.

تعبیر خواب دامن كوتاه از ابن سیرین بيانگر آن است كه ديگران در مورد بيننده به همان اندازه كوتاه سخنان بد خواهند گفت. آنطور که ابن سیرین گفته دیدن دامن کهنه و پاره در خواب بیانگر تنگدستی و نگرانی است.

تعبیر خواب درآوردن دامن، بیانگر این است که در اطراف بیننده افرادی هستند که برای او نقشه می کشند تا اسرار او را آشکار کند. تعبیر خواب دامن بلند از ابن سیرین بیانگر مژده و خوش شانسی است.

به همین ترتیب، برای یک زن مطلقه، پوشیدن دامن بلند در خواب ممکن است نشان دهنده احتمال تغییرات مثبت باشد و خدا بهتر می داند.


تعبیر خواب دامن امام صادق

تعبیر خواب دامن امام صادق اگر بیننده خواب زن متاهل باشد به همسر او اشاره دارد. هر نقص و ایرادی که در دامن باشد نشانه مشکلی است که برای همسر او پیش می‌آید. اگر زن در خواب ببیند دامنش پاره شده است به معنای آن است که همسرش بیمار می‌شود. تعبیر خواب دامن امام صادق برای مرد به معنای در خطر بودن آبروی او است و خواب خوبی نیست.


تعبیر خواب دامن کوتاه

تعبیر خواب دامن کوتاه بیانگر آن است که بیننده از یأس و ناامیدی که تجربه کرده است خلاص می شود و نشان دهنده آن است که از فشارهایی که او را نگران و اندوه می کند خلاص می شود و دلیل بر این است که بیننده خواب به آرزویش برای زندگی دوباره خواهد رسید.

با این حال در برخی تعابیر نیز تعبیر خواب دامن کوتاه بیانگر گناهان و گناهانی است که انجام می دهید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن النگو

تعبیر خواب دامن برای دختر مجرد

تعبیر خواب دامن برای دختر مجرد اگر دامن بلند و زیبا ببیند، ممکن است به خواست خدا خبر نزدیک شدن به ازدواج او باشد. همچنین تعبیر خواب دامن برای دختر مجرد، بیانگر نامزدی او با فرد مورد نظر است. تعبیر خواب افتادن دامن بیانگر این است که او در یک بحران و پریشانی بزرگ قرار خواهد گرفت.


تعبیر خواب دامن برای زن متاهل

تعبیر خواب دامن برای زن متاهل اگر دامن از کتان تهیه شده است، این نشان از معاش گسترده ای است که این زن به دست می آورد. در حالی که تعبیر خواب دامن برای زن متاهل اگر دامن سوخته باشد حکایت از دسیسه هایی دارد که نزدیکان او برای او انجام می دهند.

در مورد تعبیر خواب دامن زن حامله، نشان دهنده این است که او پسر خواهد داشت، اما اگر دامن پاره شده باشد، نشان دهنده خستگی در دوران بارداری است.

تعبیر خواب دامن تنگ برای زن متاهل تنگ و پوشیدن آن، بیانگر فساد دین و اخلاق بد است. تعبیر خواب دامن برای زن متاهل که دیر بچه دار می‌شود، اگر دامن بلند سفید باشد، نشانه بارداری است.


تعبیر خواب دامن پوشیدن مرد

تعبیر خواب دامن پوشیدن مرد، بیانگر این است که او مال و معاش زیادی خواهد داشت. تعبیر خواب دامن پوشیدن مرد اگر سبز باشد بیانگر تقرب او به خدا و تعهد دینی اوست.

تعبیر خواب مردی که در خواب از شر دامن کثیف و کهنه خلاص می شود، بیانگر از بین رفتن نگرانی ها و مشکلات اوست. تعبیر خواب دامن پوشیدن مرد اگر ببیند که دامن فرسوده ای به تن دارد، نشان دهنده قرار گرفتن او در معرض فقر و پریشانی است.


تعبیر خواب دامن سبز

تعبیر خواب دامن سبز، بیانگر رزق و روزی حلال و فراوانی تغییرات نیکو است که بیننده خواب به امر خداوند به دست می آورد.  پوشیدن لباس سبز در خواب از نظر اخلاقی و دینی پسندیده است و با انجام کار نیک به خداوند متعال نزدیک می شود. تعبیر خواب پوشیدن دامن سبز برای دختر مجرد بیانگر ازدواج با مردی خوشبخت است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نبش قبر

تعبیر خواب دامن گشاد


تعبیر خواب دامن گشاد

تعبیر خواب دامن گشاد بیانگر خیر فراوانی است که بیننده در زندگی بعدی خود خواهد داشت.


تعبیر خواب دامن مشکی

تعبیر خواب دامن مشکی به این معنی است که بصیر در شغل خوبی در کشور شروع به کار می کند و زندگی خود را با افتخار و سربلندی می گذراند.

و هر که در خواب ببیند دامن مشکی پوشیده است، به این تعبیر می‌شود که از افراد باصفا است، و اهل پیچ و تاب نیست، و از طرف دیگر این خواب حکایت از غم و اندوه دارد.

تعبیر خواب دامن مشکی کثیف، بیانگر آن است که صاحب خواب روز بدی خواهد داشت، حالش بد می شود و در این روز از انجام وظایف خود کوتاهی می‌کند.

همچنین تعبیر خواب دامن مشکی ببیند، به این معناست که وقت آن رسیده است که با حقایق روبرو شویم، حتی اگر بد باشند یا خبر غم انگیزی داشته باشند.

تعبیر خواب دامن مشکی نیز بیانگر این است که ممکن است در دوره آتی رابطه جدیدی را پشت سر بگذارید، اما جنبه های مشابهی را بین رابطه جدید و قبلی خواهید دید، شاید رابطه جدید را ترک کرده و به معشوق سابق برگردید.


تعبیر خواب دامن سفید هدیه گرفتن

تعبیر خواب دامن سفید هدیه گرفتن در خواب، حکایت از رسیدن خبر خوش به بیننده خواب دارد. همینطور تعبیر خواب دامن سفید هدیه گرفتن بيانگر رزق و بركت فراوان است. دیدن دامن سفید در خواب، نماد احساسات و حسن نیت نیز است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب استغفار و توبه

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب دامن، تعبیر خواب دامن مشکی، تعبیر خواب دامن سبز، تعبیر خواب هدیه گرفتن دامن سفید و … اشاره کردیم. این خواب در اغلب موارد به خوبی و وسعت رزق معنا می‌شود. امیدواریم این تعابیر از علمای مختلف خواب مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «دامن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دامن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید