تعبیر خواب دستشویی رفتن

دیدن دستشویی رفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستشویی رفتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب دستشویی رفتن

تعبیر خواب دستشویی رفتن به انواع مختلفی بیان می شود که در ادامه به تفسیر رایج ترین از جمله تعبیر خواب دستشویی رفتن ابن سیرین، تعبیر خواب دستشویی رفتن برای دختر مجرد و … می‌پردازیم.

تعبیر خواب دستشویی رفتن

تعبیر خواب دستشویی رفتن بیانگر این است که بیننده از روزهای سخت و بد خلاص می شود، بخت با او خواهد بود و سرانجام سرنوشت بر او لبخند می زند.

همچنین بیانگر این است که شخصی که خواب را می بیند، چاره‌ایی پیدا می کند که زندگی او را آسان می کند، به او کمک می کند بدهی های خود را به راحتی بپردازد و بار سنگینی را که زندگی بر دوش او گذاشته رها می شود و راحت می شود.

 

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب دستشویی رفتن ابن سیرین

تعبیر خواب دستشویی رفتن ابن سیرین تصدیق می کند که ورود به توالت ممکن است دلالت بر رسیدن به آرزوها و مژده دادن به سعادت انسان در آن باشد، به ویژه اگر در خواب نیز از آن بیرون آمده باشد.

این خواب نشان دهنده اشتیاق صاحبش به پاک شدن از گناهان و دوری از گناهان است.

تعبیر خواب دستشویی رفتن برای ادرار کردن، اما اگر نتوانسته است، این خواب ممکن است نشان دهنده فشارها و بحران هایی باشد که فرد را از آسایش و خوشبختی در زندگی باز می دارد.

و اگر برای شست و شو وارد دستشویی می شوید، بیانگر شخصیت سخاوتمند شماست که شما را به انجام کارهای نیک و دوری از فساد و گناهان و اشتیاق شما برای جلب رضایت خداوند وا می دارد.

ابن سیرین معتقد است دختری که با فردی که می‌شناسد وارد توالت می‌شود، بیانگر اعتماد به نفس و تمایل او به فردی است که مناسب او نیست و باعث درگیری‌ها و اضطراب‌های فراوان او می‌شود و رابطه‌اش با او کامل نمی‌شود.


تعبیر خواب دستشویی رفتن امام صادق

تعبیر خواب دستشویی رفتن امام صادق به چند حالت ارائه شده است:

دیدن خواب دستشویی رفتن به معنای مال حرام است.

در برخی موارد تعبیر خواب توالت و دستشویی رفتن نشان از عیش و زندگی می‌باشد.

همچنین این خواب بیانگر خزانه و انبار است.

امام صادق تعبیر خواب دستشویی رفتن را وارد شدن به حرام نیز می‌دانند.

در مواردی نیز این خواب به زن خدمتکار و حرام خوار اشاره دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مدفوع

تعبیر خواب دستشویی رفتن در خانه دیگران


تعبیر خواب دستشویی رفتن در خانه دیگران

تعبیر خواب دستشویی رفتن در خانه دیگران تضمین می کند که او در آینده ای نزدیک چیزی را که سال هاست می‌خواسته بدون دردسر بدست می‌آورد، وارد شغلی شود که فکر می کند برای او مناسب است. در نظر مردم بسیار مورد احترام قرار می گیرد، اعتقاد بر این است که با تحولات و تغییرات غافلگیرکننده روبرو شود، و پول بدست آمده را با عزیزان تقسیم می‌کند.


تعبیر خواب دستشویی رفتن مرده

می گویند تعبیر خواب دستشویی رفتن مرده، نشانه آن است که انسان از رسیدن به خواسته هایش سعادت می یابد و زندگی اش بی دردسر و راحت می شود و از آنچه که هست دست بر نمی دارد.

اگر در تجارت خود مشکل دارید، مشکلات شما از بین می رود، وارد یک کار بسیار راحت می شوید، که مشکلات شما حل می شود.

تعبیر خواب دستشویی رفتن مرده از نظر ابن سیرین بیانگر پیامی است به خود بیننده مبنی بر اینکه متوفی قبل از مرگ چندین بدهی دارد که او را در دنیای دیگر خسته می کند و امیدوار است که بیننده خواب آن را بپردازد.

در صورتی است که دستشویی تنگ باشد و این خواب را می توان دلیل بر مشکل خاصی دانست که در زندگی خود بیننده وجود دارد و او را در بیشتر مواقع عصبانی و مضطرب می کند.


تعبیر خواب دستشویی رفتن جلوی دیگران و در ملا عام

تعبیر خواب دستشویی رفتن جلوی دیگران و در ملا عام بیانگر این است که از افرادی که بیهوده زندگی شما را مشغول می کنند، وقت شما را می دزدند و روحیه شما را به هم می ریزند دور می شوید و به بالاترین نقطه در محل کار خود خواهید رسید.

در برخی منابع نیز تعبیر خواب دستشویی رفتن جلوی دیگران و در ملا عام بیانگر آن است که می‌توانید مشکلات خود را حل کنید، در همه امور آرامش خواهید یافت و کارهای بزرگ و موفقی را برای آینده انجام خواهید داد.


تعبیر خواب دستشویی رفتن دختر مجرد

تعبیر خواب دستشویی رفتن برای دختر مجرد متفاوت است، زیرا نشانه های دریافت شده از این خواب بسیار است و به موقعیت اجتماعی او و همچنین شکل دستشویی که وارد شده است بستگی دارد.

اگر دختر متوجه شود که در حال ورود به دستشویی است که آلوده و بد است، معبران تعبیر خواب بر بحران ها و غم های شدیدی که در واقعیت از آن رنج می برد تأکید می کنند و ممکن است دلیلی بر حسادت نیز باشد.

در حالی که تعبیر خواب دستشویی رفتن برای دختر مجرد اگر آن مکان پاکیزه باشد، امری ستودنی به شمار می رود، چرا که گواهی بر تحقق آرزوها و ذهن آرام اوست، علاوه بر آرامش روانی که پس از مدت ها دوباره به دست می آورد.

این خواب می تواند نشانه خوبی از ازدواج آن دختر و رضایت او از شریک زندگی اش باشد.

در حالی که ابن سیرین عقیده دارد که تعبیر خواب دستشویی رفتن برای دختر مجرد با غریبه نشان دهنده ارتباط با مردی باشد که قابل اعتماد نیست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گاز گرفتن گربه

سخن آخر

همانطور که در این پست خواندید تعبیر خواب دستشویی رفتن می‌تواند معانی مثبت و منفی داشته باشد و این بستگی به بیننده خواب و نوع خوابی که می‌بیند دارد. اگر شما هم تجربه‌ای از خواب دستشویی رفتن و تعبیر آن را دارید، می‌توانید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «دستشویی رفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستشویی رفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. ذبیح

  سلام من خواب دیدم که دارم بول یا هم مواد غائطه میکنم و به اندازه دوبار و بار دوم خیلی زیاد میباشد این مواغائطه که تمام تولیت بسته میسازد و خیلی آب می ریزم که باز میشود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دستشویی و مدفوع به خیر امده است و نشان از پول و رزق می تواند باشد و از این رو برای شما خوابی خیر است و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید