تعبیر خواب شیرینی خوردن

دیدن شیرینی خوردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیرینی خوردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب شیرینی خوردن

تعبیر خواب شیرینی خوردن

بیشتر تعابیر رویاها در مورد شیرینی همیشه پیام های امیدوار کننده ای را برای شما به ارمغان می آورد. نشانه هایی از شانس و اقبال، زایمان، دوست داشتن مردم و غیره را نشان می دهد. معانی منفی به عنوان یک هشدار است. این پیام ها می توانند شما را بترسانند، اما به شما کمک می کنند تا به خوبی برای آینده آماده شوید. در ادامه این مطلب تعبیر خواب شیرینی خوردن را بخوانید.


تعبیر خواب شیرینی خوردن زن متاهل

به تعبیر مطیعی تهرانی:
اگر در خواب دیدید از قنادی شیرینی می‌خرید فریفته چیزی یا کسی می‌شوید که بعداً خودتان به غیر مفید بودن کاری که کرده‌اید پی می‌برید.
اگر در خواب ببینید که با چند جعبه شیرینی از قنادی خارج می‌شوید کارهای عبث و بیهوده می‌کنید.


تعبیر خواب شیرینی خوردن دختر مجرد

آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند شیرینی می پزد ، نشانه آن است که با نیرنگها و فریب خود نمی تواند دیگران را گمراه بسازد .

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آش رشته نذری پختن در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب شیرینی خوردن زن متاهل


تعبیر خواب شیرینی خوردن زن باردار

ابن سیرین تعبیرهای مختلفی از دیدن نان خوردن در خواب برای یک زن باردار قرار داده است. خوردن شیرینی کپک زده در خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که زن آنچه را که ندارد به دست می آورد در حالی که اگر یک زن باردار ببیند شیرینی خوبی می خورد ، فرزندی زیبا و صالح به دنیا می آورد.


تعبیر خواب شیرینی خوردن مرده

کارل یونگ می‌گوید: دیدن یا خوردن شیرینی در خوابتان بیانگر زیاده روی، هوسرانی و لذایذ ممنوع است. شاید شما خودتان را از لذت و خوشی محروم کرده اید و خواب، راهی برای شماست که به خود پاداش دهید.


تعبیر خواب شیرینی خوردن دیگران

اگر مردی خواب پختن شیرینی ببیند تعبیرش این است که کسب و کاری جدید را شروع خواهد کرد و در آن موفق خواهد شد.


تعبیر خواب شیرینی گرفتن از دیگران و خوردن

به تعبیر خواب معبرین غربی:
اگر در خواب کیک و شیرینی خوردید دلیل بر گرفتن هدیه با ارزش از بستگان دور کند اگر مزه شیرینی بد بود هدیه‌ای که فرستاده شده در ازای انجام کاری خواهد بود.


تعبیر خواب شیرینی خوردن عروسی

به تعبیر کارل یونگ: این خواب، استعاره ای از عشقتان یا یک شخص خاص در زندگی است. خواب دیدن اینکه به معشوقه خود شیرینی می‌دهید، به تمایل شما برای ارتباط با این فرد به شیوه‌ای عاشقانه‌تر اشاره دارد. در واقع این خواب به این معنی است که می‌خواهید، لذت به اطرافیانتان دهید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید طلا برای زن یا مرد، عروس و یا دختر مجرد چیست؟

تعبیر خواب شیرینی خوردن حضرت یوسف


تعبیر خواب شیرینی خوردن حضرت یوسف

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن شیرینی‌های دیگر زن بخواهد.

تعبیر خواب شیرینی خوردن منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: حکم کلی مؤلف نفایس الفنون و عرایس العیون درباره شیرینی‌ها این است که شرینی ها جمله در خواب سخن‌های خوش و مال و منفعت
رولت اگر شیرینی باشد خوب است به خصوص اگر بخورید و کامتان شیرین شود.


تعبیر خواب شیرینی خوردن امام صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید:
دیدن شیرینی به خواب بر شش وجه بود:

 1. مال حلال.
 2. منفعت.
 3. علم و حکمت.
 4. فرهنگ.
 5. ثنای و مدح نیکو.
 6. کنیزکی خوبروی.

☺ تعبیر خواب «شیرینی خوردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیرینی خوردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. فندق

  سلام، من باردارم، خواب دیدم که یه جعبه از شیرینی های شکلاتی و نارگیلی پیش زن داداشم بود من بیشترشون رو خوردم و طعمش لذت بردم و همه تعجب کردن من این همه شیرینی خوردم بنظرتون تعبیرش چیه؟

 2. مهسا

  سلام من خواب دیدم با دوستم رفتیم جایی و آنجا میگن که کاری انجام بدم تا هدیه بگیرن. من و دوستم کتری انجام نمیدیم اول اون میرود به دروغ میگه من انجام دادم ولی هدیه نگرفتم و بهش یه پاکت شکلات میدهند بعد من میگویم من هم میخواهم و به دروغ درباره به آنها میگوید که من هم انجام دادم و بهم یه ظرفی میدن که داخلش ۳ تا شیرینی بود ولی چون روزه بودم نخوردم. دوستم رفت یواشکی شیرینی های دیگه آیی هم برداشت ولی من گفتم چون روزه ام روزه تندرست نیس و برنداشتم. رفتم برای خودم چایی ریختم با دوتا قند که یه خانم که اونجا بود گفت بده به من دادم بهش و قند را خالی خوردم و میخواستم برای خانم های دیگه هم چای بریزم ولی چایش خیلی کمرنگ بود. و بیدار شدم .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به درون ناخوداگاه شما باشد و از این رو از بابت آن نگران نباشید و بدانید که می تواند برای شما خیر باشد و ممکن است شادکامی در اینده برای شما در انتظار باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرزانه

  سلام … من خواب دیدم یک عدد شیرینی خامه ای میخوردم و خیلی هم بهم چسبید سفیدی خامه ش رو روی لبهام میدیدم …

 4. فرزانه

  سلام من خواب دیدم شیرینی خامه ای میخوردم سفیدی خامه ش رو که روی لبهام بود کاملا یادمه و خیلی هم بهم چسبید

 5. فرزانه

  سلام من خواب دیدم شیرینی خامه ای میخوردم سفیدی خامه ش رو که روی لبهام بود کاملا یادمه و خیلی هم بهم چسبید

 6. سمیرا

  با سلام.چند شب پیش خواب دیدم رفتم شیرینی فروشی. یه جعبه شیرینی خریرم. بعد دیدم شیرینی یزدی هم داره. یه جعبه هم از اون برداشتم. شد دو جعبه بزرگ شیرینی. بعد اومدم خونه. به مامانم گفتم شیرینی خریرم. جعبه اولی رو گذاشتم کنارم چیزی دادم روش که مادرم نبینه که بگه چرا دو جعبه خریدی
  تعبیرشو میخواستم. مجردم

 7. سمیرا

  با سلام. دیشب خواب دیدم رفتم شیرینی فروشی یه جعبه شیرینی خریدم. بعد دیدم شیرینی یزدی هم داره. به جعبه بزرگ برام اورد . من خربدمشون بردم خونه. ولی یه جعبشو پارچه انداختم روش گفتم مامانم نبینه چون میگه چرا انقد شیرینی خریدی.
  مجردم

 8. علی

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم همسرم به من در یک ظرف فلزی شیرینی تعارف میکند ، اما من در ان ظرف آتش میدیدم
  بعد از خواندن نماز صبح ، این خوابو دیدم ، تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند خیر نباشد و نشان از ان باشد که خدای ناکرده به واسطه ی ایشان شما دچار مشکلی شوید که طمع شما را درگیر کند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. جمیله

  سلام
  دیشب خواب دیدم شیرینی می پختم که با مواد مخلوط چیزهای دیگری بود که نباید بود و من می خواستم مواد را صاف کنم و چیزهایی که نباید باشد جدا کنم و بعد آنرا داخل فر می گذاشتم که از خواب بیدار شدم . لطفا تعبیر آن چیست.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده می توانید که چیزی خیر را درست کنید که برای خودتان و دیگران مایه خیر باشد اما این کار را به شکلی که نباید انجام دهید که ممکن است خیر نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید