تعبیر خواب تخته سیاه

دیدن تخته سیاه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تخته سیاه در خواب چیست؟

تعبیر خواب تخته سیاه

تعبیر خواب تخته سیاه

اگر در خواب تخته سیاه دیدید، به این معنی است که وقت آن رسیده که امنیت مالی را در دست بگیرید. اگر با پول بی‌اهمیت رفتار کرده‌اید، این خواب به توقف چنین رفتاری کمک می‌کند و از نظر مالی برای هر رویداد آینده آماده می‌شوید. تخته سیاه در خواب شما به این معنی است که باید کنترل سرنوشت مالی خود را به دست بگیرید. اگر احساس می کنید اخیراً پول از بین رفته است، پس این نشان می دهد که شاید زمان آن رسیده است که سبک زندگی خود را تغییر دهید. این رویا به دوران کودکی شما مرتبط است و نشان می دهد که باید از زندگی بیشتر لذت ببرید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب تخته سیاه را بخوانید.

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب تخته سیاه و گچ

اگر در خواب تخته سیاه ببینید، بیانگر آن است که باید به نصیحت خوبی گوش دهید. احتمالاً فرد مورد علاقه شما چیزی را به شما خواهد گفت که شما نمی خواهید بشنوید. به خاطر آن شک خواهید داشت، اما متوجه می شوید که مردم فقط نمی توانند کاری را که دوست دارند در زندگی انجام دهند. گاهی اوقات باید از منطقه راحتی خود خارج شوید زیرا این امر منجر به پیشرفت در تمام جنبه های زندگی می شود. اگر خواب ببينيد بر تخته سياه مي نويسيد، هشدار آن است كه بدهكار مي شويد. همه چیز ممکن است با گرفتن وام بدون فکر یا قرض گرفتن پول از کسی که می شناسید شروع شود. از آنجایی که برای بازپرداخت آن پول کافی نخواهید داشت، از شخص دیگری وام می گیرید و وارد یک چرخه معیوب می شوید که به سختی می توانید راهی برای خروج از آن پیدا کنید. شما یک کمال گرا هستید که هیچ کاری را نیمه کاره انجام نمی دهید. به محض اینکه مرتکب اشتباه می شوید، می توانید همه چیز را کنار بگذارید و دوباره آن را انجام دهید.

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید با گچ سفید بر تخته سیاهی می‌نویسید، نشانه آن است که خبرهایی بد از جانب فردی که دستخوش بیماری است به شما خواهد رسید. یا تجارت شما دچار نوسان و آشفتگی هایی خواهد شد.

کارل یونگ می‌گوید: دیدن تخته گچی در خواب کلاس درس و مشکلاتی است که شما ممکن است در مدرسه تجربه کرده باشید. درسی در این خواب برای شماست. شما ممکن است حس کنید در معرض آزمون قرار گرفته اید چیزی را که روی تخته نوشته شده است را در نظر گیرید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نان

تعبیر خواب تخته سیاه و گچ 


تعبیر خواب تخته سیاه بزرگ

دیدن تخته سیاه بزرگ در خواب بیانگر نگرش باز یا پذیرا نسبت به ایده های جدید، طوفان فکری یا کشف چیزی است. ممکن است در حال بررسی گزینه ها، نظریه پردازی، آزمایش یا تلاش برای ارائه راه حل های خلاقانه برای مشکلات باشید. تخته سیاه نشانه این است که شما در حال تلاش برای رسیدن به یک پاسخ هستید، یا اینکه به روی تعدادی از احتمالات فکر میکنید. ممکن است نشان دهنده علاقه شما به حل یک مشکل یا حس شهود شما باشد که می خواهد گزینه ها را در نظر بگیرید یا تجدید نظر کنید.
خالد بن علی بن محد العنبری گوید:
دیدن تخته در خواب، به سخن چینی و نفاق دلالت دارد
اگر کسی در خواب ببیند که تخته‌ای را آتش می‌زند، سعی می‌کند توسط فردی دیگر خود را نزد حاکم برساند و ممکن است تخته در خواب، به بداخلاقی و رذیلت دلالت داشته باشد.


تعبیر خواب تخته سیاه شکسته

این خواب به این معنی است که شما نگران آینده عزیزتان هستید. یکی از اعضای خانواده یا فرزندان شما تعهدات خود را جدی نمی گیرد. احتمالا تنبلی مشکل است و شما می ترسید که فرد مورد نظر به دلیل آن چیزی به دست نیاورد. ممکن است به آنها توصیه کنید که رویکرد خود را تغییر دهند، اما نمی توانید آنها را وادار کنید ایده ها، نظرات یا نگرش های شما را به دست آورند.

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای لوحی که کودکان بر روی آن مطلب می‌نویسند و می‌خوانند (که امروزه معمولاً بروی تخته وایت‌برد و… این کار را انجام می‌دهند) عبارتند از:

فراوانی مال و اموال
پسر
علم
هدایت
فرمانروائی و حکومت
حکمت.

☺ تعبیر خواب «تخته سیاه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تخته سیاه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید