طراحی سایت وبزی

آیا تا به حال به این فکر کردید که میتونید برای خود یا کسب و کارتون، یک سایت یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید؟ 

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات لازم است که هر شخص برای خود یا کسب و کارش خود یک سایت یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد . از آنجایی که فروشگاه های اینترتی چندین سال است وارد بازار ایران شده و سهم فروش آن هر سال زیاد می شود و بازار فروشگاه اینترنتی هنوز اشباح نشده پس لازمه که شما برای خود یا کسب و کارتان یک سایت شخصی یا یک فروشگاه اینترنتی برای کسب درامد داشته باشید.

سوال این است آیا برای داشتن سایت یا فروشگاه اینترنتی تا حالا اقدامی کرده اید؟

 اگر جواب شما بله باشد باید با هزینه ی سنگین طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی  آشنا باشید و اگر که اقدامی برای داشتن سایت انجام ندادید پس لازمه به شما بگم که طراحی و ساخت سایت یا فروشگاه اینترنتی هزینه های زیادی دارد که البته کسب و کار های بزرگ از این طریق اقدام میکنند و اگر شما هم میتوانید هزینه های سنگین رو پرداخت کنید میتونید طراحی سایت خود را به طراحان بسپارید ولی باید در نظر داشته باشید که وقتی شما سایت یا فروشگا اینترنتی خود را به دست طراح می سپارید بعد از تحویل پروژه در صورتی که به مشکل بر بخورید شما هیچ پشتیبانی ندارید و برخورد با خطاهای کد نویسی، بهینه سازی و سئو و بروز رسانی چند نمونه  از مشکلات پیش روی شما است.

با وجود  مشکلات و سختی ها حالا باید چی کار کنیم؟

اگر چه چنین مشکلاتی هست ولی باز شما نیاز به سایت یا فروشگاه اینترنتی دارید . شاید این سوال شما هم باشد که وقتی این همه مشکل پیش روی ماست برای حل این مشکلات چه راهکاری وجود دارد و چیکار باید بکنید؟

پاسخ این سوال پیش من است یک راهکار بسیار ساده وجود دارد آن هم استفاده از سایت ساز و فروشگاه ساز وبزی است . یک نرم افزار سایت ساز و فروشگاه ساز تحت وب هست که امکان طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را به ساده ترین روش ممکن، بدون نیاز به دانش فنی به شما می  دهد.

شاید فکر کنید که با یک نرم افزار بسیار پیچیده ای سر کار دارید  ولی لازمه به شما بگم چنین چیزی نیست و وبزی امکاناتی را فراهم آورده که تمامی کاربران بتوانند به ساده ترین روش ممکن و بدون نیاز به دانش فنی و تخصصی یک سایت یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ با تمامی امکانات طراحی کنند.

چرا وبزی راه حل مشکل شماست؟

 وبزی امکانات بسیار زیادی را چه برای سایت ساز و چه برای فروشگاه ساز خود فراهم کرده است و هدفش از این کار فقط راحتی کاربران خود بوده که کاربران به ساده ترین روش ممکنه و با هزینه ی خیلی کم بتواند صاحب یک سایت یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و حرفه ای شوند . در زیر شماری از امکانات وبزی را که برای راحتی کاربران خود قرار داده به شما می گویم:

قالب های زیبا و متنوع

یکی از امکاناتی که برای راحتی کاربران قرار داده قالب های بسیار زیبا و متنوع است. کاربران میتوانند تمامی قالب های موجود روی سایت را ببنند و یکی از آنها را برای شروع کار خود انتخاب کنند. لازم است بگم که به کمک ویرایشگر قالب شما می توانید تمامی متن ها وتصاویر موجود در قالب ها را عوض کنید. بزرگترین ویژگی که ویرایشگر قالب دارد این است که امکاناتی را به وجود میاورد که شما قالب ها رو به هر شکل که میخواهید تغییر دهید در نتجه شما وابسته به قالب های موجود روی سایت نیستید و میتوانید برای خود قالب منحصر به فرد طراحی کنید. این کار فقط مقداری ذوق و استعداد می خواهد نه هیچ چیز دیگری.

هماهنگی سایت با گوشی و تبلت

سایت های ساخته شده با وبزی در هر دستگاهی به درستی نمایش داده میشود . به این معنی که سایت شما بر اساس صفحه نمایشگر مخاطب تغییر میکن و با چیدمان درست نمایش میدهد. در نتیجه شما میتوانید تمامی مخاطبانی که به وبسایت شما می آیند را نگه دارید و به دلیل به همخوردگی صفحاتتون کاربری را از دست ندهید.

بهینه سازی سایت و سئو

از آنجایی که خود وبسایت وبزی بهینه است ، سایت ها و فروشگاهای ساخته شده توسط وبزی هم نیز امکان بهینه سازی را دارند و میتوانند در صفحات اول گوگل حضور داشته باشند. خود وبزی امکان سئو درونی را برای تمامی کاربران خود فراهم  کرده . کاربران خیلی راحت میتوانند از این امکانات بهره ببرند و سایت و فروشگاه خود را درصفحات اول گوگل بیاورند.

امکانات سایت ساز وبزی

سایت ساز وبزی این کمک را به شما میکند که به راحتی یک سایت شخصی یا سایت معرفی کسب و کار خود را طراحی کنید. طراحی در این سایت ساز آنقدر ساده است که شما با چند کلیک می توانید تغییرات را در صفحه ی وبسایت خود ایجاد کنید و از آنجایی که مدیریت وبسایتتان دست خودتان است به روزرسانی آن بسیار کار ساده ای میشود . وبزی امکانات بسیار  زیادی را برای طراحی سایت قرار داده که نمونه هایی از آن را من به شما میگویم:

 • وجود قالب های متنوع برای ساخت
 • امکان ایجاد فرم تماس
 • امکان ایجاد و ویرایش متون و عکسها
 • امکان ایجاد وبلاگ
 • گالری تصاویر و…….

این ها نمونه های کوچکی از امکانات سایت ساز وبزی است.

امکانات فروشگاه ساز وبزی

در این دورانی که همه ی مردم به خرید از فروشگاه های اینترتی روی آوردن، فروشگاه ساز وبزی این کار را برای صاحبان کسب و کار بسیار ساده کرده است. فروشگاه ساز وبزی  تمام امکاناتی که یک فروشگاه اینترنتی بزرگ لازم دارد را برای کاربران خود فراهم کرده است . صاحبان کسب و کار با استفاده از فروشگاه ساز وبزی می توانند یک فروشگاه بزرگ و حرفه ای برای کسب و کار خود ایجاد کنند و در بازار بزرگ فروشگاه های اینترنتی با بقیه افراد به رقابت بپردازند. حالا من یک سری از امکانات مهم فروشگاه ساز وبزی را به شما میگویم:

 • وجود قالب های مناسب برای ایجاد فروشگاه اینترنتی
 • امکان مدریت و ویرایش متن ها و تصاویر
 • امکان ایجاد دسته بندی محصولات به صورت نا محدود
 • امکان ایجاد محصولات به صورت فیزیکی
 • امکان ایجاد محصولات به صورت مجازی(فایل و..)
 • امکان اجاد قیمت های متنوع برای یک محصول با ویژگی های متفاوت
 • امکان ایجاد نظر سنجی برای محصولات
 • پرداخت انلاین
 • تعریف روش های مختلف ارسال
 • فرم ثبت نام و ورود اعضا
 • فرم نظر سنجی

تمامی این نمونه امکاناتی هست که فروشگاه ساز وبزی در اختیار شما میگذارد تا شما بتوانیم کسب و کار خود را گسترش دهید و کسب درآمد کنید.

در پایان:

اگر تا الان سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نکردید الان فرصت مناسبی برای این کار است چون شما با چند کلیک میتوانید سایت خود را خودتان طراحی کنید. با وجود تیم پشتیبانی دیگر نیاز نیست نگران مشکلات پیش روی خود باشید پشتیبانان هستند که در هر لحظه به شما کمک کنند و به تمامی سوالات شماپاسخ دهند. وبزی تمام نیاز های رسیدن به موفقیت شمارا فراهم کرده است کافیست که از آنها استفاده کنید.