دمنوش لاغری

دمنوش لاغری برای افراد دارای اضافه وزن مناسب است که نمی خواهند در مصرف مواد غذایی خود کنترل داشته باشند. این دمنوش ها می تواند هم توسط آقایان و هم خانم ها استفاده گردد. دمنوش لاغری یک نوشیدنی کاملاً طبیعی و گیاهی است و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده و یا رنگ های مصنوعی و طعم دهنده هاست. دمنوش لاغری پاکسازی داخلی بدن را تسریع می کند.

برای حفظ سلامتی و لاغری، سیستم دستگاه گوارش باید به خوبی عمل کند.اگر سموم در روده تجمع یابد، فرد احساس خستگی و تنبلی خواهد کرد، همچنین باعث بوی بد دهان، احتباس آب و تجمع چربی اضافی در بدن می شود. محیط تنش زا، فشار کار سنگین، عادت غذایی نامتناسب (وعده های سنگین با مقدار زیادی غذای سرخ شده)و عدم ورزش همه اینها می توانند باعث ایجاد سموم در سیستم گوارش شما شوند. اگر روده ها به طور مداوم تخلیه نشوند و این سموم را دفع نکنند باعث جذب ضعیف مواد مغذی (ویتامین ها و مواد معدنی) می شود. با توجه به مواد موجود در دمنوش های لاغری استفاده از این نوشیدنی های گیاهی باعث تقویت عملکرد سیستم گوارش و دفع سموم می شود.

یکی از بهترین برندهای دمنوش لاغری، دمنوش لاغری نیوشا است. دمنوش نیوشا شامل چربی سوزهای بسیار قوی گیاهی و دارای سیب سلامت است. این دمنوش خواص ویژه ایی دارد که شامل :

 • جلوگیری از یبوست و ارتقاء حرکات منظم روده
 • از انباشت چربی جلوگیری می کند
 • بدون عوارض جانبی یا تحریک ناخواسته معده
 • از هدر رفتن مواد معدنی در بدن جلوگیری می کند
 • کاهش وزن: بر خلاف روش های دیگر کاهش وزن، دمنوش لاغری متناسب با هر شیوه زندگی است.نوشیدن دمنوش لاغری به طور منظم، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و میزان سوزاندن چربی بدن را افزایش می دهد. این همچنین مصرف کالری را کاهش می دهد و از تبدیل کربوهیدرات ها و قندها به چربی جلوگیری می کند تا میزان چربی در بدن کاهش یابد. همچنین دمنوش برای لاغری شکم و پهلو به کاهش چربی شکم بدون تاثیر بر جذب ویتامین های محلول در چربی کمک می کند.
 • تاخیر در نشانه های پیری: دمنوش لاغری حاوی آنتی اکسیدان ها و اسیدهای آمینه است که به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کند و سلول ها و مولکول های ما را از آسیب محافظت می کند. این باعث بهبودی و کاهش علائم پیری می شود.
 • کاهش خطر ابتلا به سرطان معده: افرادی که به صورت منظم دمنوش لاغری مصرف می کنند، کمتر مستعد ابتلا به سرطان هستند. مواد موجود در چای لاغری از جهش سلولی جلوگیری کرده و باعث غیر فعال کردن مواد سرطان زا و کاهش تشکیل و رشد تومورها می شود. علاوه بر مهار رشد سلول های سرطانی، همچنین سلول های سرطانی را بدون آسیب رساندن به بافت های سالم می کشد.
 • عملکرد مغز را تحریک می کند: کافئین، عنصر کلیدی در دمنوش لاغری، باعث تقویت عملکرد مغز، بهبود هوشیاری، زمان واکنش و حافظه می شود.
 • دمنوش لاغری بدلیل دارا بودن خواص طبیعی با انواع بیماری ها مبارزه می کند.
 • باکتری هایی که باعث ایجاد مشکلات دهان و پوسیدگی دندان ها می شوند را می کشد.
 • تقویت استخوان ها: خواص ضد التهابی دمنوش لاغری باعث تقویت استخوان ها و کاهش خطر شکستگی های استخوانی می شود.
 • حفظ سلامت قلب: دمنوش لاغری کمک می کند تا فشار خون سیستولیک و دیاستولیک را پایین بیاورد و کلسترول را در بدن کاهش می دهد تا سلامت قلب شما حفظ شود. پلی فنولها در دمنوش لاغری باعث جذب بیش از 50 درصد چربی و کلسترول در رژیم غذایی می شود تا از حمله قلبی و سکته مغزی جلوگیری کند.
 • بهبود تحمل گلوکز: در بسیاری از موارد دمنوش لاغری با افزایش تحمل گلوکز، میزان انسولین بدن را کاهش می دهد.
 • متابولیسم بدن را برای کاهش وزن تحریک می کند: دمنوش لاغری سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند و چربی را در جریان خون آزاد می کند، بنابراین بدن می تواند از چربی به عنوان سوخت استفاده کند. این فرایند به عنوان گرمازایی شناخته می شود و بدن را به استفاده از کربوهیدرات ها با سرعت بیشتر هدایت می کند.

برای خرید دمنوش لاغری میتوانید به سایت آرشی دمنوش مراجعه نمائید.

آدرس سایت : www.arshidamnoosh.com


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید