این روزها بسیاری از کابران از طریق اینترنت، رزرو هتل خود را بصورت لحظه ای انجام می دهند. امروزه در همه جای دنیا رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما از طریق سرویس‌های آنلاین صورت می‌پذیرد، چرا که مسافر به راحتی می‌تواند از بین انتخاب‌های گسترده، هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از انجام رزرو در تاریخ معین به آنجا سفر کند.

یکی از موارد مهم سفر در ایران ، خرید بلیط هواپیما و مهم‌تر از آن رزرو هتل برای اقامت در شهر مورد نظر است. انتخاب هتل مناسب هم از لحاظ موقعیت و هم از لحاظ مالی و کاری زمان بر و سخت است.

سفر لذت بخش یعنی با هزینه مناسب در زمان مناسب، در مکان مناسب بودن. اینترنت به کمک بسترهای تخصصی گردشگری مانند سامانه رزرواسیون مهر یا سامانه رزور هتل سامیتا به مسافران کمک می‌کند، برای زمان، مکان و هزینه سفر بهترین انتخاب را داشته باشند. به صورت آنلاین جزئیات خطوط هوایی را بررسی کنند، امکانات تورها را ببنید و هتل‌ مد نظرشان را زیر قمیت تعرفه رزرو کنند.

رزرو هتل

این تنها بخشی از تاثیر نیروی انسانی خلاقی است که به کمک فناوری اطلاعات تجربه بهتری از مسافرت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در سامانه رزرواسیون مهر می‌توان قبل از رزرو امکانات تمامی هتل‌ها را به همراه تصاویر و نظرات مسافران مشاهده کرد. در سامیتا هم می‌توان علاوه بر رزرو هتل در شیراز، اصفهان و سایر شهرها، تورهای شهرهای گردشگرپذیر مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کیش را جستجو و رزرو آنلاین کرد.

قیمت رقاتبی سامانه رزرواسیون مهر و سامیتا کاربران را قادر می‌سازد، خدمات خود را پائین‌تر از تعرفه بازار خریداری کنند. پشتیبانی فنی و اعتباری این دو سامانه ثبت شده در ستاد ساماندهی، بر عهده ” آژانس خدمات مسافرتی و جهانگردی سامی تابستان سفر کیش”  است و کاربران در کمال اعتماد و اطمینان، از خدمات پشتیبانی یک شرکت معتبر گردشگری برخوردار خواهند بود. از دیگر نکات برجسته این دو سامانه بخشخواندنی‌های جالب سامیتا و بلاگ رزرواسیون مهر است که در کنار بستر فنی، اطلاعات ارزشمندی در مورد مقاصد گردشگری، هتل‌ها و  آخرین اخبار مهم این حوزه را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

سامانه رزرو هتل و خرید بلیط سامیتا: http://www.samita.com

سامانه رزرواسیون مهر: https://www.egardesh.com