هتل های ارزان و لوکس در سن پترزبورگ

بهترین جاها برای اقامت در شهر سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ یکی از شهرهای توریستی مهم روسیه به حساب می‌آید و به همین دلیل انواع هتلها و اقامتگاهای متنوعی را برای گردشگران سراسر دنیا مهیا ساخته است.

با توجه به اینکه این تابستان فصل مناسبی برای سفر به روسیه را است، خالی از لطف نیست که حتماً از این شهر هم دیدن کرده و البته برای انتخاب هتل هم این مقاله ما را مطالعه فرمایید.

هتل Four Season hotel Lion Palace

هتل Four Season hotel Lion Palace

هتلهای لوکس سن پترزبورگ از نظر گردشگران:

هتل Four Season hotel Lion Palace: هتلی ۵ ستاره با خدماتی همچون استخر آب گرم، استخر سربسته، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و نگهداری نوزاد است. این هتل سومین هتل لوکس و اولین هتل خدمات Spa در سن پترزبورگ با هزینه اقامت شبی ۲۸۴ تا ۱۰۴۶ دلار می باشد.

هتل State Hermitage: هتلی ۵ ستاره با نمای موزه هرمیتاژ با خدماتی همچون استخرسربسته،  رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری است. این هتل ششمین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۱۴۴ تا ۴۶۶ دلار می باشد.

هتل Astoria: هتل ۵ ستاره با خدماتی همچون رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل به هفتمین هتل لوکس، سومین هتل خدمات Spa، پنجمین هتل رومانتیک و دومین هتل بیزینسی سن پترزبورگ ملقب است با هزینه اقامت شبی ۱۸۸ تا ۸۶۱ دلار می باشد.

هتل Pushka Inn سن پترزبورگ

هتل Pushka Inn سن پترزبورگ

مناسبترین هتلهای سن پترزبورگ:

هتل Pushka Inn: هتل ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات اینترنت رایگان، رستوران، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهی است. این هتل ملقب به دومین هتل لوکس و اولین هتل خانوادگی و رومانتیک نام گرفته است و هزینه این هتل شبی ۸۳ تا ۴۸۵ دلار می‌باشد.

هتل Alexander House: هتل ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، کارمندان چند زبانه، خشکشویی به همراه صبحانه که به اولین هتل لوکس و دومین هتل رومانتیک و سومین هتل خانوادگی ملقب شده است و هزینه اقامت در آن شبی ۸۴ تا ۲۸۰ دلار می باشد.

هتل Roses: هتلی سه و نیم ستاره با خدمات اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع، مایکروویو به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن شبی ۳۰ تا ۹۸ دلار می‌باشد.

هتلهای ارزان مرکز شهر سن پترزبورگ:

این هتلها همگی در مرکز شهر قرار داشته و برای راحتی دسترسی به مناطق شهری به شما پیشنهاد می‌شوند.

هتل Station Hotel M19: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن شبی ۱۵ تا ۱۸۳ دلار می‌باشد.

هتل Station Hotel Z12: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، خدمه نظافتی، تهویه مطبوع به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن شبی ۱۸ تا ۳۲۲ دلار می‌باشد.

هتل Station Hotel A19: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن شبی ۲۱ تا ۲۷۶ دلار می‌باشد.


نظر خود را بیان کنید