راهنمای ثبت شرکت

رپورتاژ آگهی؛

در جامعه امروزی رشد اقتصادی در همه زمینه ها دیگر بر کسی پوشیده نیست و همین دلیل باعث گردیده تا این موضوع در بیشتر افراد جامعه به یک دغدغه تبدیل شود و اکثر افراد بدنبال ایده ای مناسب برای راه اندازی کسب و کاری موفق هستند.

این ایده در ابتدای کار یکی از مهمترین تصمیمات است .

گام بعدی برای موفقیت در کسب و کار حرفه ای ، ثبت شرکت است که بسیاری بر این باورند که کاری بسیار دشوار است و البته این دشواری برای زمانیست که یک مشاور حقوقی و ثبتی زبده را در کنار خود نداشته باشید.

ما به شما موسسه ثبت کریم خان را معرفی مینماییم.

موسسه ثبت کریم خان با بهره گیری از کادری حرفه ای در امور ثبتی و برخورداری از وکلای با تجربه در امور حقوقی ، در تمامی مراحل در کنار شماست.

حتما شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید شرکت تاسیس کنید و خب با توجه به اینترنتی‌شدن و آنلاین بودن ثبت شرکت، این کار دیگر کاری دشوار بحساب نمی آید.

راهنمای ثبت شرکت:

-شریک و یا شرکای خود را انتخاب نمایید.

– مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها

– نامی مناسب برای شرکت انتخاب نمایید

-موضوع فعالیت تان را بررسی نمایید

-آدرس شرکت را وارد کنید

– میزان سرمایه شرکت را مشخص نمایید

– سهم هر کدام از شرکا را اعلام نمایید

– شعبات شرکت را مشخص کنید

– اساسنامه را ارائه دهید

– چاپ آگهی در روزنامه رسمی

-به اداره ثبت شرکتها مراجعه نمایید

خب حالا در هر مورد از موارد ذکر شده اگر سوال یا ابهاماتی دارید میتوانید با مراجعه به سایت رسمی ثبت کریم خان به آدرس www.sabtkarimkhan.com مراجعه نمایید و سوال مورد نظر خود را بصورت آنلاین از کارشناسان حقوقی ثبت کریم خان بپرسید و یا در غیر این صورت برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 87146-021 و شماره همراه های 09101409081 و 09101409086 تماس حاصل فرمایید.

در نظر داشته که سایت ثبت شرکت کریم خان یک پورتال کامل در زمینه ثبت شرکتهاست و مشاورین بصورت آنلاین پاسخگوی شما خواهند بود و در این سایت سعی بر آن شده تا به همه موارد و مطالب ثبتی به شکل کاملا تخصصی پرداخته تا مشکلات کاربران ، براحتی با مراجعه به این سایت برطرف گردد و همچنین با توجه به تغییر قوانین در امور ثبتی ، مراتب بصورت روزانه به کلیه کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

حتما در امور زیر با ما در تماس باشید:

-ثبت انواع شرکت اعم از مسئولیت محدود،سهامی عام ، سهامی خاص و …

-ثبت انواع برند اعم از ثبت برند لاتین، ثبت برند فارسی ، ثبت علائم تجاری و…

اخذ کارت بازرگانی اعم از حقیقی و حققوقی

-اخذ انواع استانداردهای بین المللی

-خدمات حسابرسی و مالی و پلمپ دفاتر

اخذ کد اقتصادی