مادران بهتر از هر کسی بر ویژگی های منحصر به فرد شیر خود برای نوزاد تازه متولد شده واقف اند . هیچ چیز نمی تواند جای تغذیه با شیر مادر را برای کودک بگیرد و بخصوص در ماه های ابتدایی حتی شیر مادر از آب هم حیاتی تر است .

تمامی پزشکان و مراجع معتبر بین المللی سال هاست تاکید می کنند که شیر مادر بدلیل داشتن مواد مهمی همچون ویتامین های A و E ، پروتئین ، آهن ، کلسیم ، فاکتورهای مورد نیاز رشد ، آنتی بادیها و بسیاری موارد دیگر ؛ هیچ جایگزینی ندارد و تقریبا” تمامی نیازهای تغذیه ای نوزاد را در بدو تولد پوشش می دهد . شیر مادر راحت تر در سیستم بدنی نوزاد هضم شده و بدن کودکانی که با شیر مادر تغذیه می شوند در برابر ابتلا به بیماری ها مقاوم تر می گردد.

شیشه شیر نوزاد

شیشه شیر نوزاد از برند جهانی Philips Avent

برای تغذیه با شیر مادر در مواقعی که نوزاد مستقیم از سینه مادر استفاده می کند که نیازی به شیشه شیر نیست اما زمان هایی هست که مادر مجبور است شیر خود را ذخیره کرده و در زمان مشخصی مثل نیمه شب به نوزاد خود بدهد یا مادرانی که شاغل هستند با استفاده از شیردوش برقی یا دستی شیر خود را استخراج و ذخیره می کنند تا در ساعات آینده به کودک خود با شیشه شیر انتقال یابد .

شیشه شیر های طبیعی یا همان نچرال اونت بدلیل ساختاری شبیه سینه مادر سرشیشه شان ، مناسب تغذیه ترکیبی برای کودکان هستند و سال هاست که مورد رضایت بسیاری از مادران خریدار این محصولات، در سراسر جهان قرار دارند.

شیشه شیرهای نچرال (طبیعی) فیلیپس اونت در سایزهای 60 ، 125 ، 260 و 330 میلی لیتر در طرح ها و رنگ های متنوع و در دو نوع طلقی و پیرکس موجود هستند و همگی ضدنفخ طراحی شده اند . ضمنا” سایر مدل های کلاسیک اونت بیش از 30 سال است مورد اعتماد مادران سراسر جهان قرار دارند و هنوز هم طرفداران خود را دارند و از این رو، طرح کلاسیک پلاس چند سالی است که مشابه طرح کلاسیک ولی پیشرفته تر از آن عرضه شده است.

 شیشه شیر نوزاد

شیشه شیر نوزاد

سایت اونت ایران سایت تخصصی فروش Philips avent در کشور است که بصورت متمرکز روی این برند شناخته شده جهانی فعالیت می نماید.

اما چرا سایت اونت ایران aventiran.ir

  • دارا بودن دایره نسبتا” کامل و متنوع از کالاهای Philips اونت
  • فعالیت چندین ساله با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت
  • گردآوری توضیحات انحصاری همراه با تصاویر و فیلم های متنوع برای هر محصول
  • سیستم های پرداخت متنوع متناسب با نیاز مشتری مثل شیوه پرداخت در محل، فعال برای کل کشور
  • برگزاری جشنواره های تخفیفی متعدد در طول سال
  • عرضه بعضی کالاهای جدید تولیدی توسط کمپانی فیلیپس اونت
  • فرآیند توزیع و تحویل فوری برای ارسال کالاها متناسب با نیاز مشتری چه در شهر تهران که تحویل سفارشات در روزهای کاری 2 الی 4 ساعته است و چه سفارش های عزیزان سایر استان ها که هر روز صبح تحویل سیستم پست شده و بسته به بعد مسافت مقصد بین 1 الی 4 روز کاری بعد بدست شان خواهد رسید.

اگر بدنبال یکی از بهترین برندها برای سیسمونی نوزاد خود هستید مراجعه به سایت اونت ایران را فراموش نکنید!

خرید سیسمونی نوزاد از برند فیلیپس اونت