خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما

بهترین سایت برای خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما

برای علاقمندان به سفر و افرادی که زیاد گردشگری می کنند، وسیله رفت و برگشت از مبدا به مقصد بسیار مهم است. بسیاری از افراد مسافرت با هواپیما را به خاطر صرفه جویی در زمان و کم شدن خستگی بر می گزینند.

پیدا کردن بلیط ارزان یا پرواز چارتر برای کاهش هزینه ها یکی از گزینه های اقتصادی برای سفر از طریق خطوط هوایی به حساب آمده و در سال های اخیر میزان سفر با چارتر در کشور ما افزایش یافته است.

از این رو تمایل مسافران به پروازهای چارتر روز به روز در حال افزایش می باشد.

پرواز چارتري: پروازهاي چارتري، پروازهايي هستند كه بنا به سفارش چارتر كننده در بعضي از مسيرها برقرار مي‌شودو ممكن است براي يك مقطع بسيار كوتاه زماني، برنامه‌ريزي شده باشد، مثل ايام نوروز يا براي مقاطع طولاني‌تر مثل تابستان. در بعضي از مسيرهاي پروازي مثل دبي و استانبول به واسطه وجود تقاضا، پروازهاي چارتري به طور سالانه نيز وجود دارد. يكي از مشخصه‌هاي اصلي اينگونه پروازها، ريسك ناشي از پر يا خالي بودن پرواز است كه مستقيما متوجه چارتر كننده بوده و در هر شرايطي چارتر دهنده هزينه كامل را دريافت خواهد كرد، به همين دليل است كه معمولا چنين پروازهايي غيرقابل لغوشدن و تغيير تاريخ است.

چارتر كامل ( full charter ) :

اجاره كليه صندلي‌هاي يك پرواز در مسير خاص و براي دوره‌اي مشخص توسط چارتركننده را چارتر كامل مي‌گويند.

اجاره صندلي ( Seat charter ):

اجاره تعداد محدودي از صندلي‌هاي يك پرواز در مسيري خاص و براي دوره‌اي مشخص را اجاره صندلي مي‌گويند.

آژانس مسافرتی فرازشید سیر در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک اقدام به راه اندازی سایت فروش پروازهای چارتری نموده است که این گارانتی را به مشتریان خود می دهد که از ارزانترین نرخ بلیط چارتری برخوردار گردند.

اولین گام ورود به سایت خرید بلیط به آدرس WWW.CHARTER-TICKET.COM می باشد

امکانات سامانه رزرواسیون پروازهای چارتری فرازشید سیر :

  • امکان مشاهده کلیه پروازهای چارتری ارزان قیمت
  • امکان مشاهده پروازهای چارتری در بازه زمانی خاص
  • امکان مشاهده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری
  • امکان مشاهده پروازهای چارتری دقیقه نود
  • امکان انتخاب بر اساس قیمت ؛ تعداد صندلی ، نوع هواپیما و ظرفیت
  • امکان رزرو پرواز و پرداخت هزینه به صورت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب
  • سایت بلیط چارتر فراشید سیر دارای نماید اعتماد الکترونیکی می باشد و کلیه تراکنش ها با همکاری بانک سامان و ملت انجام می گیرد

و دهها امکان دیگر که لذت یک سفر ارزان و به یادماندنی را برای شما محیا می کند.

لیست پروازهای چارتری داخلی عبارتند از :

بلیط چارتر یزد / بلیط چارتر قشم / بلیط چارتر مشهد /بلیط چارتر تبریز / بلیط چارتر رشت بلیط چارتر تهران / بلیط چارتر اهواز / بلیط چارتر آبادان / بلیط چارتر شیراز / بلیط چارتر دذفول / بلیط چارتر اردبیل / بلیط چارتر کرمان / بلیط چارتر ساری / بلیط چارتر آبادان / بلیط چارتر همدان / بلیط چارتر زنجان / بلیط چارتر زاهدان / بلیط چارتر ماهشهر / بلیط چارتر اصفهان / بلیط چارتر خرم آباد / بلیط چارتر کرمانشاه / بلیط چارتر بندر عباس و بلیط چارتر کلیه مسیرهای داخلی

لیست پروازهای چارتری خارجی عبارتند از :

بلیط چارتر استانبول / اسپارتا / دبی / کویت / نجف / بغداد / بانکوک / کوالالامپور و …..

در این سایت های دو راه حل برای پیدا کردن پروازهای چارتر مورد نظر وجود دارد. جستجوی مستقیم و انتخاب از مسیرهای پیشنهادی

برای جستجوی مستقیم نام شهر مبدا و مقصد را وارد کرده و دکمه جستجو را کلیک نمایید. در هنگام نوشتن نام شهرهای مورد نظر خود سایت به شما آنها را پیشنهاد می کند تا با کلیک بر روی این پیشنهادات نتیجه بهتری را مشاهده نمایید.

شما در سایت بلیط چارتر آژانس مسافرتی فرازشید سیر می توانید از خدمات پرواز چارتر کیش ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، اهواز ، بندرعباس ، قشم و پرواز چارتر استانبول ، کویت ، نجف ، بغداد ، دبی و کلیه مسیرهای چارتر بهره مند شوید.

تلفن : 02147620660

نشانی سایت :WWW.FARAZSHID.COM