خانه مشاوره تحصيلی ايرانيان

دانش‌آموزان و دانشجویان سوالات تحصیلی خود را از خانه مشاوره تلفنی ایرانیان بپرسند

خانه مشاوره تحصيلی تلفنی ايرانيان که از شرکت‌های فعال در زمینه مشاوره تحصيلی تلفنی در مقاطع دبيرستان، كنكور، كارشناسی ارشد و دكترا به شمار می‌آید، گزارش فعالیت‌ها و دستاوردهای خود در سه ماهه سوم سال 94 را اعلام کرد که حضور موفق در بين مدارس و دانش‌آموزان كشور و رونمايی از خدمات نوين آموزشی توسط رتبه‌های برتر كنكور و فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌های تهران از مهم‌ترین این اقدامات بوده‌اند.

m1

به گزارش روابط عمومی خانه مشاوره تحصيلی تلفنی ايرانيان، سيدمصطفی نظركرده، مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت در زمینه اهم موفقیت‌ها و دستاوردهای آن در سه ماهه سوم امسال گفت: «اميد است که با تلاش كارگروه خانه مشاوره تمامی دانش‌آموزان در سراسر ایران تحت پوشش مشاوره تلفنی خانه مشاوره درآيند و ديگر هيچ دانش‌آموزی در هيچ كجای اين كشور به دليل عدم گرفتن مشاوره تحصيلی و برنامه‌ريزی درسی از درس خواندن و پيشرفت تا رسيدن به قله‌های موفقيت خويش و استقلال علمی و عملی كشور عزيزمان بازنماند» .

وی در زمینه مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده برای دسترسی به این اهداف افزود: «كارگروه خانه مشاوره با حضور جمعی از اساتيد مشاوره تحصيلی و برنامه‌ريزی درسی كه همگی فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌های برتر تهران هستند درصددند كه روش‌های نوين آموزش با ساده‌ترين امكان در اختيار دانش‌آموزان و دانشجويان اقصی نقاط كشور عزيزمان قرار گيرد» .

به گفته سيد مصطفی نظركرده، این شرکت در سه ماهه آخر امسال قصد دارد با گردهمايی مشاورين برجسته و دبيران ممتاز كشور به اهدافی چون مشاوره تحصيلی تلفنی، برگزاری همايش‌های مشاوره‌ای و درسی در تمام نقاط كشور و همچنين ارائه خدمات نوين آموزشی همچون مشاوره آنلاين، نرم‌افزارهای مجازی جهت تسهيل در امر مشاوره تحصيلی و برنامه‌ريزی درسی دست یابد و در این راستا اقدام به معرفی روش‌های نوين آموزشی خواهد کرد.

m2

خانه مشاوره تحصیلی ایرانیان قصد دارد در سه ماه آخر امسال به اهدافی چون مشاوره تحصيلی تلفنی، برگزاری همايش‌های مشاوره‌ای و درسی در تمام نقاط كشور و همچنين ارائه خدمات نوين آموزشی همچون مشاوره آنلاين، نرم‌افزارهای مجازی جهت تسهيل در امر مشاوره تحصيلی و برنامه‌ريزی درسی دست یابد.

خانه مشاوره تحصيلی تلفنی ايرانيان در راستای خدمات نوين آموزشی و مشاوره‌ای آماده مشاوره تحصيلی به صورت تلفنی برای تمامی دانش‌آموزان در سراسر كشور است و دانش‌آموزان و دانشجويان می‌توانند تمامی سوالات خود را با شماره 9099071013 از تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور هرروزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ايام تعطيل از مشاوران و متخصصان زبده خانه مشاوره بپرسند.

همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب رشته ، مشاوره تحصیلی و امریه سربازی می‌توانند به وب‌سایت شرکت به آدرس www.khanemoshavere.com مراجعه کنند.

اضافه می نمايد شما هم وطنان عزيز می توانيد در كانال تلگرام خانه مشاوره عضو شده واز اخبار و اطلاعات آن بهره مند شويد. برای عضويت در كانال تلگرام خانه مشاوره لينك را https://telegram.me/khanemoshavere_bot كليك كرده و گزينه start را بزنيد.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید