تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت و یا یک شغل تمام وقت به نسبت بسیاری از انواع مشاغل و کسب و کارها درآمد خوب و بالایی دارد. کار تدریس خصوصی را می توانید به صورت پاره وقت و در کنار شغل اصلی خودتان و یا اگر دانشجو هستید در کنار درس و تحصیل خودتان انجام دهید. تدریس خصوصی به نسبت زمانی که از شما می گیرد درآمد بالایی دارد. مطلب دیگر اینکه، تدریس خصوصی انعطاف زمانی بالایی هم دارد. به این معنی که کلاسهای تدریس خصوصی را در هر زمانی که بخواهید می توانید برگزار کنید. اگر دانشجو هستید می توانید با شاگرد خودتان هماهنگ کنید و کلاسهای تدریس خصوصی را در زمانهایی برگزار نمائید که با کلاسهای خودتان تداخل نداشته باشد. اگر کار و شغل دیگری دارید نیز می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را در زمانی برگزار نمائید که با ساعات کاری شغل اصلی شما تداخلی نداشته باشد. در واقع، با اختصاص زمان کمتری به کار تدریس در مقایسه باشغل اصلی خودتان، حتی ممکن است درآمد شما از تدریس خصوصی از کار اصلی شما بیشتر هم گردد. مزیت دیگری که شغل تدریس دارد این است که شما در این کار خودتان به صورت مستقل می توانید فعالیت داشته باشید و اگر خوب تدریس کنید درآمد شما به تدریج بیشتر و بیشتر خواهد شد.

تدریس خصوصی

برای کسب درآمد از تدریس خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. می توانید با آموزشگاهها هماهنگ کنید و درخواست شاگرد کنید. اشکالی که این روش دارد این است که آموزشگاهها معمولا مدرسان ثابت خودشان را دارند و کلاسهای تدریس را به آنها واگذار می کنند. تنها در ایام امتحانات که ظرفیت مدرسین خودشان تکمیل شد به شما شاگرد معرفی می کنند. در ضمن، شما باید 30 یا 40 درصد حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت کنید. یعنی اگر یکبار شاگردی از طرف آموزشگاهی به شما معرفی شود و مثلا برای شاگرد مورد نظر 20 جلسه تدریس با هزینه جلسه ای 50000 تومان برگزار کنید، از یک میلیون تومان حق التدریس باید 300 یا 400 هزار تومان را به آموزشگاه پرداخت نمائید و این اصلا به نفع شما نیست. راهکارهای دیگری که برای جذب شاگرد وجود دارد این است که تراکت چاپ کنید و یا در روزنامه آگهی بدهید. این روشها هم ممکن است جواب بدهد ولی در حالت کلی هزینه چاپ تراکت و پخش آن و یا درج آگهی در روزنامه خیلی بالا است. بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ثبت آگهی در اینترنت و در سایتهای معتبر تدریس خصوصی است. ثبت آگهی تدریس در اینترنت در بسیاری از سایتهای تدریس خصوصی (مانند ایران مدرس) رایگان است. حتی اگر آگهی خودتان را ویژه کنید، هزینه ثبت اگهی تدریس در اینترنت به نسبت هزینه آگهی روزنامه و تراکت خیلی پایینتر است.

تدریس خصوصی

همانطور که می دانید، آگهی اینترنتی در زمینه تدریس و یا هر زمینه دیگری مزایای فراوانی دارد. از جمله اینکه گسترده است. مثلا اگر شما ساکن شهر تهران هستید، با ثبت آگهی در اینترنت در زمینه تدریس، آگهی شما در معرض دید کل مردم تهران و کل کشور قرار می گیرد. آیا مثلا با تراکت می توانید کل تهران را پوشش دهید؟ مطلب دیگر اینکه، ثبت آگهی در اینترنت 24 ساعته است. در تمامی طول شبانه روز افراد متقاضی تدریس خصوصی می توانند آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس بگیرند. اگر مثلا در روزنامه آگهی درج کنید، اعتبار آگهی شما همان روز به پایان می رسد و روزنامه ها دور انداخته می شوند. در اینترنت، هر چه آگهی شما قدیمی تر باشد اعتبارش از نظر گوگل و موتورهای جستجو بیشتر خواهد شد. ثبت آگهی تدریس در اینترنت مزایای خیلی بیشتری هم دارد. از جمله اینکه در تعداد کاراکترهای آگهی خودتان محدودیتی ندارید و می توانید رزومه کاملی از سوابق کاری و تحصیلی خودتان ارائه دهید و متقاضیان تدریس را متقاعد کنید که با شما تماس بگیرند. می توانید برای آگهی تدریس خودتان عکس انتخاب کنید. و ….

تدریس خصوصی

یکی از بهترین وب سایتهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در آن ثبت کنید سایت ایران مدرس (www.IranModares.com) است. سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی رایگان تدریس خصوصی است. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 14000 مدرس تا مرداد 95). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات). بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل نیز ایران مدرس است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی کنکور، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی (مانند تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و …) و … را جستجو نمائید. برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ایران مدرس در جایگاه اول یا جایگاههای اول تا سوم صفحه اول گوگل قرار دارد (همین الان خودتان امتحان کنید). به این ترتیب با درج آگهی در ایران مدرس ، کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل به راحتی آگهی شما را پیدا خواهند کرد. علاوه بر موارد گفته شده، در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، کتاب آموزشی و غیره قرار داده شده است. در کنار تمامی این مطالب آگهی تدریس مدرسان نمایش داده می شود. بنابراین، آگهی شما به شکل دیگری نیز در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار خواهد گرفت. مقالات آموزشی، معرفی رشته و دانشگاه، معرفی کتاب و … نیز جزو موارد دیگری است که آگهی مدرسان در کنار آنها نمایش داده شده و به جذب شاگرد شما کمک زیادی خواهد نمود.

تعداد زیادی از مدرسانی که در صفحه اصلی سایت ایران مدرس هم اکنون آگهی دارند، بارها و بارها آگهی ویژه خودشان را تمدید نموده اند. مطمئن باشید که اگر ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس برایشان مفید نبود این کار را انجام نمی دادند. به بازدید مدرسانی که آگهی ویژه ثبت نموده اند دقت کنید. بازدید خیلی از آنها بالای 5000 است. حتی بازدید 30000 هم داریم. در صورتیکه عنوان و متن آگهی خودتان را خوب بنویسید و آگهی شما به اندازه کافی متقاعد کننده باشد، حتما با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نموده و از تدریس خصوصی درآمد کسب خواهید کرد. برای ثبت آگهی رایگان یا آگهی ویژه تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.