عمل بینی گوشتی یکی از عمل های زیبایی است که روز به روز در حال افزایش است. در عمل بینی گوشتی برش های بسیار کوچکی ایجاد می شود تا جراح به استخوان تحتانی دسترسی پیدا کند. در این جراحی به پوست بینی دست زده نمی شود، بلکه پوست منقبض می شود و شکل جدیدی به خود می گیرد.

آیا نتیجه جراحی بینی گوشتی خوب می شود؟

عمل بینی گوشتی

مهمترین فاکتوری که نتیجه عمل زیبایی بینی گوشتی را مشخص می سازد، ضخامت پوست است؛ اگر پوست کلفت باشد و بینی هم طبق تعریف، بینی گوشتی باشد اصلا نباید عمل شود؛ زیرا قطعا نتیجه نمی گیرد. اما اگر بینی گوشتی با پوست متوسط یا نازک باشد، می توان غضروف ضعیف را با بانک غضروف تقویت کرد.

آیا بینی پس از عمل بینی گوشتی دچار افتادگی می شود؟

این مسئله رابطه ی بسیار نزدیکی با تکنیک های که مورد استفاده قرار می گیرد، تخصص جراح و غیره دارد. در واقع می توان گفت اگر استحکامات قسمت زیرین به درستی انجام شود، افتادگی بینی اتفاق نمی افتد و نباید تورم ایجاد شده بعد از عمل را با آن اشتباه گرفت.

عمل بینی گوشتی

این تورم بعد از شش ماه کاهش یافته و تا دو سال بینی کوچکتر و زیباتر خواهد شد. رفع تورم در بینی های گوشتی در مقایسه با بینی استخوانی مدت زمان بیشتری طول می کشد.
برای رفع کبودی بعد از عمل بینی گوشتی چه باید کرد؟

  • استفاده از پماد های آنتی بیوتیک و ضد التهابی
  • پرهیز از رساندن آسیب و یا ضربه به بینی
  • استفاده از آب آناناس و یا آب کرفس جهت کاهش تورم

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران برای عمل بینی گوشتی چه کسی است؟

عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی طبیعی یک هنراست که نیاز به علم زیاد و تجربه دکتر جراح بینی دارد. بینی نیز عضوی در وسط صورت است که در نگاه اول، چشم بیننده به آن می افتد؛ لذا به دلیل اهمیت کار، اگر دکتر زیبایی بینی شما تمام ویژگی های فوق را داشته باشد، معمولا درایران هزینه جراحی بینی طبیعی زیر 6 میلیون تومان نخواهد بود؛ مگراینکه به دلایلی مانند انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی و یا رقابت زیاد با سایر جراحان زیبایی بینی، دکتر زیبایی بینی شما چنین عملی را با قیمتی کمتر انجام دهد وگرنه مطمئن باشید که چیزی به نام عمل بینی ارزان با کیفیت بالا، مگر در مواردی که جراح بینی از اساتید دانشگاه یا مراکز دولتی باشد، عنوانی است که می بایست در کتاب خرس ها پرواز می کنند، به دنبال آن باشید!

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام هر نوع عمل بینی از جراحی زیبایی بینی طبیعی گرفته تا جراحی زیبایی بینی استخوانی حتما تحقیق کرده و در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران که می تواند جراح گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک و یا جراح فک وصورت باشد، دقت کنید تا در این آشفته بازارجراحی زیبایی بینی خود، این عضو حساس و بسیار تاثیرگذار در زیبایی صورت را به فردی بی تجربه و یا بدون تخصص مربوطه واگذار نکنید!

هزینه عمل بینی گوشتی

اگر بینی گوشتی کار زیادتری ببرد، هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی ممکن است، بالاتر باشد؛ البته برخی جراحان زیبایی بینی ،قیمت را گران نمی کنند.

در صورت تمایل می توانید گالری تصاویر قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی دکتر سید محمد لاجوردی را با کلیک بر روی بینی طبیعی عمل شده مشاهده نمایید.