این روز ها تب سریال ها در سینمای خانگی بسیار داغ شده است و به زودی شاهد حضور چندین سریال جذاب خواهیم بود که در زیر به معرفی مختصری از بعضی از این آثار پرداخته ایم.

سریال ریکاوری

هومن برق نورد و پوریا پورسرخ پس از سریال شهرزاد و فیلم خالتور و رفع خستگی قصد ریکاوری دارند!

برای نخستین بار شاید بتوان گفت که هومن برق نورد که سابقه بازی در سریال های دزد و پلیس و سپس دودکش را هم در کارنامه داره در ایسنتاگرام در طی یک پست خبر پخش قریب الوقوع سریال ریکاوردی را در شبکه نمایش خانگی به استحضار همگان رسانید. تا پیش از آن روز به جرات می توان گفت که کسی نمی دونست اصلا چنین سریالی هم ساخته شده یا حداقل در دست ساخت می تواند باشد. به نقل از سایت کول دانلود سریال ریکاوری 1397 که مهرداد نیکنام فیلمنامه آن را نوشته و بهادر اسدی نیز با  کارگردانی خودش اون رو ساخته و پرداخته کرده و البته با تهیه کنندگی جمال گلی از 28 ابان ماه 97 به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد. این سریال همانند دوشنبه های شهرزادی در کنار سریال ممنوعه که آن نیز در دوشنبه ها پخش می شود و مهمان خانه های شما خواهد شد. بنابراین شما هرهفته می توانید این سریال را در روز دوشنبه از وبسایت کول دانلود با کیفیت عالی دانلود و تماشا کنید. همچنین منتظر کامنت های شما خواهیم بود. زمان دانلود سریال ریکاوری به زودی از همین طریق اعلام خواهد شد.

سریال ریکاوری در طی 10 قسمت با حضور پوریا پورسرخ ، شبنم قلی خانی ، هومن برق نورد ، مجید واشقانی ، مریم معصومی ، نگار عابدی ، شیوا طاهرو … به وسیله حسین قلی پاشا جلوی دوربین رفته است.

سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یکی از مجموعه های جدید و تازه سال 97 موسسه هنر اول و البته شبکه نمایش خانگی است که به وسیله مهدی گلستانه است کارگردانی شده است با ستاره های شناخته شده تلویزیون و سینما در این سال های اخیر که آن را تبدیل به یک مجموعه پر کستینگ و نامی کرده است.

پیمان جعفری در مقام تهیه کننده ، مهرداد امیررضوانی و مهدی گلستانه به عنوان سرمایه گزاران و مانترافیلم تابا در رل یک ، مجری طرح در این سریال حضور دارند گرچه مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی رقص روی شیشه را میثم محمدی انجام خواهد داد.

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان به تازگی در فیلم‌های سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی و «سونامی» به کارگردانی میلاد صدرعاملی همبازی بوده‌اند و این بار در سریال «رقص روی شیشه» همکاری داشته اند.

در بین ستارگان رقص روی شیشه به یک زوج قبلا تشکیل داده شده یعنی مهرداد صدیقیان  و بهرام رادان برمیخوریم که همین اواخر در فیلم‌های سینمایی «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی و «سونامی» ساخته میلاد صدرعاملی تجربه بازی در کنار یکدیگر را داشته اند ولی در طی این نوبت در سریال «رقص روی شیشه» با هم همکاری خواهند کرد. شما می توانید برای دانلود سریال رقص روی شیشه به مرجع قانونی دانلود این سریال مراجعه نمایید.

سریال نهنگ آبی

سریال جدید نهنگ آبی 2019 به زودی به وسیله کمپانی دنیای هنر (TDH) در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.  این شرکت پیش تر سریال ساخت ایران و 13 شمالی را پخش کرده بود  و پس از نهنگ آبی نیز قصد دارد تا سریال رقص روی شیشه را هم منتشر کند. تاریخی که برای نهنگ آبی داده شده دی ماه 97 ولی رقص روی شیشه چندان مشخص نیست، شاید بهمن یا حتی شاید هم اردیبهشت 98.

نهنگ آبی در قالب یک سریال نمایش خانگی در 26 قسمتی به زودی مهمان خانه های ایرانیان خواهد شد. سایت کول دانلود نیز پخش الکترونیکی آن را انجام خواهد داد. زمان دانلود سریال نهنگ آبی به صورت قانونی از سایت کول دانلود بزودی اعلام خواهد شد.

ماجرای این سریال در بستری عاشقانه و بین بازیگران نقش اول آن یعنی ساعد سهیلی و لیلا حاتمی اتفاق می افتد و هنرمندان دیگر از جمله فرهاد اصلانی, اهور الوند, حسین یاری نیز نقش های فرعی را بر عهده دارند در پایان ویشکا آسایش, مجید مظفری، پریوش نظریه و آزاده صمدی نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

فریدون جیرانی در اواخر سال 96 سریال نهنگ آبی را با کمک سعید ملکان (تهیه کننده) و بهرام توکلی (نویسنده) استارت زده و ساخته است.

گفتنی است که تلگرام اسم اولیه ای بود که برای نهنگ آبی در نظر گرفته شده بود ولی با ممنوع شدن تلگرام در اردیبهشت 97 به نظر می رسید که اگر سریال با این نام بخواهد پخش بشود دچار مشکلاتی از جمله ممیزی خواهد شد و بنابراین سازندگان تصمیم به تعویض نام آن گرفتند.